Neler yeni

Sileo Electra12 Jailbreak

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sileo'nun yaklaşmakta olan Electra12 jailbreak hızını gösteren bir önizleme:
Bu önizlemenin bir iPhone unutmayın; daha yeni cihazlar daha hızlı çalışacak.

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Şahsen unc0ver dan memnunum. Çıksa da geçmem heralde

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kessssin geçerim. Ama geride dönebilirim uncovera. Belli olmaz. 🤷‍♂️

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iphone 6s icin yavassa ne yapiyoruz o electra12 ni? buda apple gibi eski cihazlar icin yavaslatiyormu jailbreaki :)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iphone 6s icin yavassa ne yapiyoruz o electra12 ni? buda apple gibi eski cihazlar icin yavaslatiyormu jailbreaki :)
Adam hızlı demek istiyor 6S için. Eski telefonda olsa hızlı çalışıyor Sileo diyor yani. 😁

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Coolstar sağlam yapıyor ben geçerim de 6s ime ios 12 yüklemek sıkıntı shsh olsa bile geçemiyorum galiba :/ electra 11.3.1 devam

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Coolstar sağlam yapıyor ben geçerim de 6s ime ios 12 yüklemek sıkıntı shsh olsa bile geçemiyorum galiba :/ electra 11.3.1 devam
Shsh varsa geçersin. Bende 11.3.1’den shsh ile 12.1.2’ye geçtim 6s cihazımla.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Shsh varsa geçersin. Bende 11.3.1’den shsh ile 12.1.2’ye geçtim 6s cihazımla.
Hocam şuan sadece 12.2 nin imzası açık bunun sep ve baseband ı oluyor mu 12.1.2 ye?
Bir de fr ile sürüm değiştirince facetime çalışmıyormuş diye okumuştum doğru mu başka çalışmayan bir şey var mı yoksa telefon bildiğimiz yağ gibi akıyor mu?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Hocam şuan sadece 12.2 nin imzası açık bunun sep ve baseband ı oluyor mu 12.1.2 ye?
Bir de fr ile sürüm değiştirince facetime çalışmıyormuş diye okumuştum doğru mu başka çalışmayan bir şey var mı yoksa telefon bildiğimiz yağ gibi akıyor mu?
Ben fr yaptim 12.1.1 den 11.3.1 hala facetime yapiyorum sorun yok

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Olur, sıkıntı yok. Geçersin 12.1.2’ye.

FaceTime kullanmıyorum bilmiyorum o yüzden. Performansı da iyi, sıkıntısı yok. 11’e göre daha memnunum performansından.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben fr yaptim 12.1.1 den 11.3.1 hala facetime yapiyorum sorun yok
Olur, sıkıntı yok. Geçersin 12.1.2’ye.

FaceTime kullanmıyorum bilmiyorum o yüzden. Performansı da iyi, sıkıntısı yok. 11’e göre daha memnunum performansından.
Hacılar biraz da çalışan sistemi ellemek istemediğimden geçmiyorum ios 12 ye :)
Sürüsüyle uygulama tweak kurulu tweakleri boşverin de uygulamaları tekrar kurmak zor geliyor 12.1.2 nin nonce ayarlı cihazın tökezlemesini bekliyorum bir nevi yoksa memnunum ios 11 den de electra jb den de, telefon 18 gündür açıkmış hiç yeniden başlatma ihtiyacı veya respring hissetmedim

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
facetime değil faceid de sorun oluyordu o da zaten sizde yok en son problem çözülmüştü şuan ne durumda bilmiyorum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hacılar biraz da çalışan sistemi ellemek istemediğimden geçmiyorum ios 12 ye :)
Sürüsüyle uygulama tweak kurulu tweakleri boşverin de uygulamaları tekrar kurmak zor geliyor 12.1.2 nin nonce ayarlı cihazın tökezlemesini bekliyorum bir nevi yoksa memnunum ios 11 den de electra jb den de, telefon 18 gündür açıkmış hiç yeniden başlatma ihtiyacı veya respring hissetmedim
Boşver onları düşünme bile. En güncelini kullanmak iyidir her zaman. Geç keyfine bak. 👍

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
facetime değil faceid de sorun oluyordu o da zaten sizde yok en son problem çözülmüştü şuan ne durumda bilmiyorum.
Boşver onları düşünme bile. En güncelini kullanmak iyidir her zaman. Geç keyfine bak. 👍
Bir ara deneyeyim geçmeyi o zaman 12.2 de bütün açıklar kapatılmış diye okumuştum yoksa yalan olucak bu iş :)

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bir ara deneyeyim geçmeyi o zaman 12.2 de bütün açıklar kapatılmış diye okumuştum yoksa yalan olucak bu iş :)
Ha jb olan sürüme shsh kaydın yok mu ? Yoksa geçme o zaman. Kal 11’de 😁👍

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ha jb olan sürüme shsh kaydın yok mu ? Yoksa geçme o zaman. Kal 11’de 😁👍
Bütün sürümlere shsh kaydım var demek istediğim sep ve baseband uyumluyken geçmezsem uyumsuz olur şansıma telefon gümler mecbur açıkların çoğunun kapatıldığı sürüme güncellemek zorunda kalırım :)

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şahsen unc0ver dan memnunum. Çıksa da geçmem heralde
Ben de size katılıyorum Sileo unc0ver için de var zaten ama çok buglu Cydia repolarını siliyor vs. 2sini aynı anda kullanamıyoruz.
Hem unc0vera sürekli update geliyor her geçen gün daha da stabil oluyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bütün sürümlere shsh kaydım var demek istediğim sep ve baseband uyumluyken geçmezsem uyumsuz olur şansıma telefon gümler mecbur açıkların çoğunun kapatıldığı sürüme güncellemek zorunda kalırım :)
Her şey uyumlu no problem 😁😁 Geçebilirsin sorunsuzca 😁

Ben de size katılıyorum Sileo unc0ver için de var zaten ama çok buglu Cydia repolarını siliyor vs. 2sini aynı anda kullanamıyoruz.
Hem unc0vera sürekli update geliyor her geçen gün daha da stabil oluyor

İkisini aynı anda kullandım, cydia repolarını silmiyor. Bug var ama CoolStar’ın sorunu değil. Uyumlu yapmadı sonuçta. Bunu paylaşan geliştirici unc0ver desteği ekledi sadece. O yüzden tam olmayan bir şeyden tam performans beklemek mantıksız olur.

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sileo Electra12 iPhone X'ten gelen yeni görüntüler.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Her şey uyumlu no problem Geçebilirsin sorunsuzca

İkisini aynı anda kullandım, cydia repolarını silmiyor. Bug var ama CoolStar’ın sorunu değil. Uyumlu yapmadı sonuçta. Bunu paylaşan geliştirici unc0ver desteği ekledi sadece. O yüzden tam olmayan bir şeyden tam performans beklemek mantıksız olur.
Unc0vera gelen stabil repoları silmeyen bir şekilde gelse kullanırım ama gerçekten en son yüklediğimde 2 saat Cydia repolarını yüklemekle uğraşmıştım

Tips
Tips
Üst Alt