Neler yeni

Sesin Az Gelme Problemi

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba iPhone 5s iOs 10.2.1 Saigon jailbreak cihazımda aşağıdaki ssteki problemi alıyorum;

Daha önce iOs 9.3.3 jailbreak kullanırkende bu problem olmuştu telefonu sıfırlayınca geçmişti.
Aklıma ilk olarak AB ses sınırı geldi ama ab ses sınırım kapalı.
Bu problemi yaşayan çözümünü bilen var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@SuvariBurak
Cihazı yeniden başlattınmı? Volume ilgili bir Tweak kurdunmu?
Kulaklık takılı gördüğüm kadar?
Arkaplanda çalışan bir uygulama varmı?

JailbreakTR

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
9.3.3 deyken Pangu JB vardı.
Volume ile alakalı bir tweak kurmuştum bu sorunu yapmıştı. Kaldırınca düzelmişti. Efsane hocamızında dediği gibi eğer öyle bir tweak varsa kaldır büyük ihtimalle düzelecektir :)

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
Ses barı ile ilgili tweak veya ses arttırma ile ilgili tweak kurduysan kaldır, sonra restart at, jailbreaki aktif et, sorunun çözülür diye umuyorum

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@SuvariBurak
Cihazı yeniden başlattınmı? Volume ilgili bir Tweak kurdunmu?
Kulaklık takılı gördüğüm kadar?
Arkaplanda çalışan bir uygulama varmı?

JailbreakTR
Hocam dediklerin ilk uyguladığım şeylerdi zaten olmayınca buraya konu açtım cihazı yeniden başlattım cihazda sesle ilgili tweak sadece aramaları kaydetmesi için audiorecorder var ve evet kulaklık takılı arkaplanda çalışan bir uygulamada yok.

efsane

Administrator
Cihaz
Hocam dediklerin ilk uyguladığım şeylerdi zaten olmayınca buraya konu açtım cihazı yeniden başlattım cihazda sesle ilgili tweak sadece aramaları kaydetmesi için audiorecorder var ve evet kulaklık takılı arkaplanda çalışan bir uygulamada yok.

AudioRecorder devredışı bırak tekrar dene bakalım

JailbreakTR

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
AudioRecorder devredışı bırak tekrar dene bakalım

JailbreakTR
Hocam onuda denedim ayriyetten jailbreak aktif etmedende denedim sorun baya karmaşık güneş balçıkla sıvanmaz diye ek bir tweak indirmekte istemiyorum sistemdeki sorunu çözmek istiyorum.Aslında zaten yüksek sesli müzik dinlemediğim için problem çıkmıyorda yinede sorunu çözmek istiyorum sinir bozucu duruyor :)

efsane

Administrator
Cihaz
Hocam onuda denedim ayriyetten jailbreak aktif etmedende denedim sorun baya karmaşık güneş balçıkla sıvanmaz diye ek bir tweak indirmekte istemiyorum sistemdeki sorunu çözmek istiyorum.Aslında zaten yüksek sesli müzik dinlemediğim için problem çıkmıyorda yinede sorunu çözmek istiyorum sinir bozucu duruyor :)

Son çare CydiaEraser, mutlaka root alanında ses ayarlarıyla oynanmış veya bir Tweak o ayarlara sebep olmuştur..

JailbreakTR

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bugün arabaya bluetooth ile bağladıktan sonra farkettim sorun geçmiş,sorunu yaşayan varsa bir bluetooth ses cihazına bağlamayı deneyebilirler

Tips
Tips
Üst Alt