Neler yeni

Servise gitmesi gereken telefon

Saimkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba, şu an 11.3.1 JB olarak kullanıyorum telefonu. iTunes ile restore yapıp servise vermem gerekiyor haliyle iOS 12 olacak. servisten sonra bunu tekrar 11.3.1 düşürüp JB olarak kullanmam mümkün müdür? İmzalar şu an kapalıyken

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
12 den aşağı ancak 11.4.1 e düşürebilirsiniz. Onun aşağısına düşüremezsiniz.

Siz yine de servise verirken yazılım güncellemesi yapılmasını istemediğinizi servis formuna özellikle not düşürtün

Saimkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Peki mevcut sürümde JB kaldırıp normal sıfırlama yapınca JB ait veri kalıyor mu? Daha açık bir şekilde sormam gerekirse JB yapıldığını ablıayabilirler mi? Çünkü ben kendim Apple mağazına götüreceğim.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hayır electraRemover vb. araçlarla jb sıfırladığınızda bu programlar standart jailbreak dosyalarını kaldırır.. tweaklerin ayar dosyaları varsa jb kaldırmadan önce onları manuel silmeniz daha iyi olacaktır.

Filza dan isimlerini aratıp dikkatli şekilde silmeyi deneyebilirsiniz.

Saimkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sırf bu yeteneksizliğimden dolayı restore yapmak istiyordum. Bir çok tweak kurdum yükledim felan, zaten yollarını bilmiyorum filzada. Remover ile kaldırdıktan sonra normal sıfırlama yapmak işe yarar mı peki kalıntılar kalır mı diye düşünüyorum üst hoparlörden ses cızırtılı geliyor fırça vs bir çok şey denedim düzelmedi mecbur servise vereceğim ama JB alışınca sıkıntı oluyor işte

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
elinizden geldiğince yapın.. çok da kasmayın.. sonuçta dosya sistemini kurcalamıyor servisler.. ki zaten jailbreak silindiğinde sorun olmayacaktır.

Saimkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Anladım, çok teşekkürler mevcut sürümde sıfırlayıp randevu alıp götüreyim bakalım sonuç ne olacak.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yolun açık olsun. servis gerekeni yaptıktan sonra konuyu güncellersin sonucu merak ediyorum.

Tips
Tips
Üst Alt