Neler yeni

Sertifika satın alma

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar acaba sertifika satışı halen varmı sertifika satın almak istiyorum bu konu hakkında site yöneticileri cevap veririmisiniz

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Peki memnun musun kardeşim
Valla dostum şarj bitti derdin yok.
Ipa imzası kaç gün kaldı derdin yok.
Bazen telefonu yeniden başlatman gerekebiliyor pc arama derdin yok.
Fahiş bir fiyat yok.
Daha ne olacak ki?
Hepimizin içinde derin yaradır seyahate çıktığımızda ya JB deaktif olursa diye düşünmek.
Fantezi olsun diye telefonu kapatıp açarsın :)
Ben bir hata yapmıştım 1 ay önce falan. Android bir cihaz almıştım. Sattığım iPhone unmda Mart 2021 e kadar vardı dev hesabı. 3 gün önce tekrar iPhone aldım. Kutudan çıkar çıkmaz efsane üstadımla iletişime geçip daha cihazı kurmadan dev hesabına başvurdum. Sen düşün. Ne uğraşacaksın yok altstore yok ninja yok bilmem ne. Hem forumada katkımız oluyor. Birşey olduğunda yazıyorsun yönetim ekibi hiç desteğini esirgemiyor. Ben başka örneğini görmedim jailbreaktr nin Türkiye deki ikinci bir örneğini. Yapıştır gitsin hiç düşünme. Hatta ufak bir tavsiye vereyim. Ipan imzalandıktan sonra pc yede indir ipayı. Oldu telefonu formatladın vs herhangi bir araç ile tele attın mı tekrar JB yaparsın. 1 sene rahat rahat :) çünkü ipa downloadı için verilen link 48 saat geçerli falan oluyor :)

Son düzenleme:

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Valla dostum şarj bitti derdin yok.
Ipa imzası kaç gün kaldı derdin yok.
Bazen telefonu yeniden başlatman gerekebiliyor pc arama derdin yok.
Fahiş bir fiyat yok.
Daha ne olacak ki?
Hepimizin içinde derin yaradır seyahate çıktığımızda ya JB deaktif olursa diye düşünmek.
Fantezi olsun diye telefonu kapatıp açarsın :)
Ben bir hata yapmıştım 1 ay önce falan. Android bir cihaz almıştım. Sattığım iPhone unmda Mart 2021 e kadar vardı dev hesabı. 3 gün önce tekrar iPhone aldım. Kutudan çıkar çıkmaz efsane üstadımla iletişime geçip daha cihazı kurmadan dev hesabına başvurdum. Sen düşün. Ne uğraşacaksın yok altstore yok ninja yok bilmem ne. Hem forumada katkımız oluyor. Birşey olduğunda yazıyorsun yönetim ekibi hiç desteğini esirgemiyor. Ben başka örneğini görmedim jailbreaktr nin Türkiye deki ikinci bir örneğini. Yapıştır gitsin hiç düşünme. Hatta ufak bir tavsiye vereyim. Ipan imzalandıktan sonra pc yede indir ipayı. Oldu telefonu formatladın vs herhangi bir araç ile tele attın mı tekrar JB yaparsın. 1 sene rahat rahat :) çünkü ipa downloadı için verilen link 48 saat geçerli falan oluyor :)
Efsane hocamla irtibat geçip satın alma işlemini yaptım ya sıkıldım ikide bir yok ordan indir yok burdan indir 1 yıl boyunca kafam rahat inşallah telefonu fabrikaları ayarları döndürecek bir şey yapmam 😂
Mesaj düzenlendi:

Yıllık ücreti ne kadar ?
120 TL gayet makul tavsiye ederim

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Efsane hocamla irtibat geçip satın alma işlemini yaptım ya sıkıldım ikide bir yok ordan indir yok burdan indir 1 yıl boyunca kafam rahat inşallah telefonu fabrikaları ayarları döndürecek bir şey yapmam 😂
Mesaj düzenlendi:

120 TL gayet makul tavsiye ederim
Hayırlı olsun dostum.
Emin ol kafan çok rahat edecek. Elmada kalıp sürüm yükseltme başka sıkıntı yok :)
IPA yı PC'ye de indir ve sakla :)
Ben şahsen Google Drive'ıma Upload ettim.

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hayırlı olsun dostum.
Emin ol kafan çok rahat edecek. Elmada kalıp sürüm yükseltme başka sıkıntı yok :)
IPA yı PC'ye de indir ve sakla :)
Ben şahsen Google Drive'ıma Upload ettim.
Hocam malesef bilgisayarım yok başka yöntem varmı yedeklemek için

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bundan sonrası sana kalmış. :)
Yardıma ihtiyacın olduğunda yaz elimizden gelirse ederiz
Hocam şimdi ben vodofone kullanıyorum kapalı bir alana girdiğim de 3g internet bağlantısı 4,5g den daha iyi bu sorunun nedenini bir türlü çözemedim hele bir konteynerım var orda 4,5 g var ama internet bağlantısı çok kötü ama 3g ile gayet normal oluyor

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Hocam şimdi ben vodofone kullanıyorum kapalı bir alana girdiğim de 3g internet bağlantısı 4,5g den daha iyi bu sorunun nedenini bir türlü çözemedim hele bir konteynerım var orda 4,5 g var ama internet bağlantısı çok kötü ama 3g ile gayet normal oluyor
Sorunun kaynağını çözmen lazım öncelikle. Cihazda mı yoksa hatta mı?
Başka bir cihazda hattını denemelisin. Eğer yeni cihazda da internet yavaş ise Vodafone ile görüşmen gerekecek. Yeni cihaz gayet hızlı ise kendi cihazında ağ ayarlarını sıfırla, internet ile alakalı olan tweakleri kaldır, vodafonedan ağ ayarları talep et. Bunları yaptıktan sonrada düzelmez ise bir teknik servis yolu gözüküyor demektir.

Tips
Tips
Üst Alt