Neler yeni

Sende Ultra Pil Tasarrufu Sağla!

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hangi jb aracını kullanıyorsanız ayarlarından restore rootfs sekmesi ile restore yapın (tüm repo ve tweaklarınız silinir) daha sonra tekrar jb yapıp repo ve tweaklarınızı tekrar yükleyin
saolun hocam checkra1n kullaniyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
saolun hocam checkra1n kullaniyorum
Checkra1n uygulaması içinden restore rootfs sekmesi ile restore işlemini yapabilirsiniz.
Yüklediğiniz repolara dikkat edin crack repo ve tweaklar cydo hatasının nedenlerindendir.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
bende fazla repo yok sadece ****YASAKLI REPO**** reposu var onu da localiapstore için indirmiştim
Forum içerisinde crack repo ve tweak paylaşımı yasak. !! Lütfen dikkat edelim.

ANIL007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tesekkur ederim sonrda tawsiye ettigin iki tweaki yukledim bi sey soracaktim bu tweaklarkn batarya kullanimini gosteren tweak varsı ios 13 icin olanini ne yaptiysam bulmadım. Hatirlayan varsa yazabilir mi

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tesekkur ederim sonrda tawsiye ettigin iki tweaki yukledim bi sey soracaktim bu tweaklarkn batarya kullanimini gosteren tweak varsı ios 13 icin olanini ne yaptiysam bulmadım. Hatirlayan varsa yazabilir mi
'System Info' tweak'in adı:)

reiis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Passbook hizmetini kapatırsanız appstoreden yeni uygulama indiremezsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ckarakaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Passbook hizmetini kapatırsanız appstoreden yeni uygulama indiremezsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben bugün indirdim. ios 13.5

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
CPUTool Tweak de fena deyil ;)
Türkce dil de var,Parali tweak

Stock da Iphone düsük moda alinca (A12)1.700MHz düsüyor Cpu hizi bu tweak ile 700mhz düsürdüm ,cihaz yavasladi baya ama surfen icin film izlemek icin güzel ve ,detail test yapmadim ama sanki pil hic bitmiyormus gibi geliyo 🤣👌🏽

Belki Terminal dan ile de ayarlana bilir CPU hizi düsürme ,ozaman gerek kalmaz bu tweak satin almaya ;)

Ekli dosyalar

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Stock da Iphone düsük moda alinca (A12)1.700MHz düsüyor Cpu hizi bu tweak ile 700mhz düsürdüm ,cihaz yavasladi baya ama surfen icin film izlemek icin güzel ve ,detail test yapmadim ama sanki pil hic bitmiyormus gibi geliyo 🤣👌🏽

Belki Terminal dan ile de ayarlana bilir CPU hizi düsürme ,ozaman gerek kalmaz bu tweak satin almaya ;)
Hocam Türkçe dil desteğini nasıl yaptınız

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Stock da Iphone düsük moda alinca (A12)1.700MHz düsüyor Cpu hizi bu tweak ile 700mhz düsürdüm ,cihaz yavasladi baya ama surfen icin film izlemek icin güzel ve ,detail test yapmadim ama sanki pil hic bitmiyormus gibi geliyo

Bu tweak’in gerçekleri gösterdiğine inanıyormusun :))

Unix tabanlı cihazlar zaten kendisi CPU’yu optimize eder... burda herşeyi Digital olarak görüpte inanma :))

efsane

Administrator
Cihaz
@Falcon877

Paylaştığın link veya linkler sağlıklı değil...

Silindi...

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Bu tweak’in gerçekleri gösterdiğine inanıyormusun :))

Unix tabanlı cihazlar zaten kendisi CPU’yu optimize eder... burda herşeyi Digital olarak görüpte inanma :))
CPU MHz gösteren App saglam hocam tweak deyil app store den indirdim CPU-X ,,pil ,wlan diger hersey dogru gösteriyo :)
Tweak ile sadece Cpu undervolt yaptim oda calisiyor gibi simdilik :)

efsane

Administrator
Cihaz
CPU MHz gösteren App saglam hocam tweak deyil app store den indirdim CPU-X ,,pil ,wlan diger hersey dogru gösteriyo :)
Tweak ile sadece Cpu undervolt yaptim oda calisiyor gibi simdilik :)
AppStore her CPU Uygulaması veya Cydia Tweak olsun sadece bir anlık değişimler yaratır veya gösterir...

Farklı uygulamalar veya tweakler ile bir sürü anlık değişimler olur...

Neye dayanarak sağlam diyorsun orayı anlamadım (“istwert And sollwert” verilerini ne ile karşılaştırıpta sonuç olarak sağlam diyorsun ?

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
AppStore her CPU Uygulaması veya Cydia Tweak olsun sadece bir anlık değişimler yaratır veya gösterir...

Farklı uygulamalar veya tweakler ile bir sürü anlık değişimler olur...

Neye dayanarak sağlam diyorsun orayı anlamadım (“istwert And sollwert” verilerini ne ile karşılaştırıpta sonuç olarak sağlam diyorsun ?
anladim Hocam ,
Iphone normal mod da 2.496MHz gösteriyo
Safe Mod da 1.700Mhz
Tweak ile 700Mhz olunca(Cihaz asiri yavasladi) Ve diger Bilgiler de dogru olunca saglam bir App sanmistim 🙂

Son düzenleme:

efsane

Administrator
Cihaz
anladim Hocam ,
Iphone normal mod da 1.496MHz gösteriyo
Safe Mod da 1.700Mhz
Tweak ile 700Mhz olunca(Cihaz asiri yavasladi) Ve diger Bilgiler de dogru olunca saglam bir App sanmistim
Bana göre
—ister Batarya uygulama/Tweak olsun
—ister CPU gösteren tweak/uygulamalar olsun ,

Apple cihazlarında hiç bir fonksiyonu yok bunların

wanjun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Öncelikle bu değerli bilgileri bizimle paylaştığınız için kendi adıma teşekkür ederim. Powercuff’u kurdum fakat ben de StopCrashingPls zaten mevcut. İkisi kalsa bir sorun olur mu yoksa sadece birisini mi kullanmalıyım ?

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Öncelikle bu değerli bilgileri bizimle paylaştığınız için kendi adıma teşekkür ederim. Powercuff’u kurdum fakat ben de StopCrashingPls zaten mevcut. İkisi kalsa bir sorun olur mu yoksa sadece birisini mi kullanmalıyım ?
Rica Ederim Ne Demek.Powercuff'a hakimim ama Diğer tweak hakkımda bilgim yok bunu deneyimleyen birileri varsa da burada paylaşabilir aslında :)

wanjun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Rica Ederim Ne Demek.Powercuff'a hakimim ama Diğer tweak hakkımda bilgim yok bunu deneyimleyen birileri varsa da burada paylaşabilir aslında :)
Hocam yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum StopCrashingPls’i ve bariz bir şekilde pil tasarrufu sağlıyor. Isınmayı gerçekten bir yere kadar güzel koruyor. Fakat malum iphone pilinden çok çekiyoruz. :) Ben de olabildiğince azaltmaya çalışıyorum. Dediğiniz gibi daha tecrübeli arkadaşların yorumları da büyük katkı sağlayacaktır konuya

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
ben ikisini de kullanıyorum aynı anda gerçekten fark ediyor pil için ama hızdan çok bariz alıyor çokda önemli değil orası farkedilmeyecek kadar az zaten

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ben ikisini de kullanıyorum aynı anda gerçekten fark ediyor pil için ama hızdan çok bariz alıyor çokda önemli değil orası farkedilmeyecek kadar az zaten
stopcrashingpls reposunu atabilir misiniz

wanjun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben de 2 gün denedim fakat dediğiniz gibi hızını düşürüyor. Özellikle menü geçişlerinde belli oluyor. Şuan sadece StopCrashingPls kullanıyorum. Gayet hızlandırdı ve şarjım artık ortalama 10 saate kadar gidiyor. Diğer tüm arkadaşlara da tavsiye ederim.

Not: 6s 13.1.3 (Pil kapasitesi %82)

Son düzenleme:

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben de 2 gün denedim fakat dediğiniz gibi hızını düşürüyor. Özellikle menü geçişlerinde belli oluyor. Şuan sadece StopCrashingPls kullanıyorum. Gayet hızlandırdı ve şarjım artık ortalama 10 saate kadar gidiyor. Diğer tüm arkadaşlara da tavsiye ederim.

Not: 6s 13.1.3 (Pil kapasitesi %82)
evet işlemciyi kısıyor o yüzden yavaşlama var ama çok belli bile değil ayarlarından moderate yapmıştım onu tavsiye ediyorlardı

Tips
Tips
Üst Alt