Neler yeni

screen mirroring ekran yansıtma

pesimist2006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar samsung lg gibi sansung telefonlarda evran yansıtma direkt oluyor ama iphonelarda olmuyor bunu yapabilecek tweak gibi birşey varmı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar samsung lg gibi sansung telefonlarda evran yansıtma direkt oluyor ama iphonelarda olmuyor bunu yapabilecek tweak gibi birşey varmı
Cihazdaki ekran görüntüsünü tv ye aktarmak için ücretli appstore de programlar var. Sorduğun telefonda izlediğin bir görüntüyü tv ye aktarıp izlemekse iphone için öyle bir program yok. Fakat uyumlu hdmi kablo ile aktarım yapabilirsin veya bir apple tv almalısın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Cihazdaki ekran görüntüsünü tv ye aktarmak için ücretli appstore de programlar var. Sorduğun telefonda izlediğin bir görüntüyü tv ye aktarıp izlemekse iphone için öyle bir program yok. Fakat uyumlu hdmi kablo ile aktarım yapabilirsin veya bir apple tv almalısın.

Yeni bir cihaz satın aldım.Artık apple tvye gerek kalmadan telefondaki hem videoyu hem telefon ekranını yani herşeyi yansıtan bir alet çıkmış.Hemde kablosuz.Programa bile gerek kalmıyor.Cihaz tvyi apple tv zannediyor.Şuan şehir dışındayım.Salı günü evime geçicem.O zaman aletin fotosunu ve ismini yazarım.Tek bir şartı var cihazı wifi bağlıyosun ve telofununuda aynı wifiye bağlıyosun.Yani aynı ortak wifide olmaları gerekiyor.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yeni bir cihaz satın aldım.Artık apple tvye gerek kalmadan telefondaki hem videoyu hem telefon ekranını yani herşeyi yansıtan bir alet çıkmış.Hemde kablosuz.Programa bile gerek kalmıyor.Cihaz tvyi apple tv zannediyor.Şuan şehir dışındayım.Salı günü evime geçicem.O zaman aletin fotosunu ve ismini yazarım.Tek bir şartı var cihazı wifi bağlıyosun ve telofununuda aynı wifiye bağlıyosun.Yani aynı ortak wifide olmaları gerekiyor.
Yanlış hatırlamıyorsam ios 12.3 sürümünde smart tv lerin hepsine apple tv gereksinimi olmadan bağlanabilecek cihazlar.
Aynı wifi ağına bağlı olmaları bir zorunluluk veri aktarımının sorunsuz ve akıcı olması için.

barotr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Google playda televizyonu apple tv gibi gösterip bağlanıyordum

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Yanlış hatırlamıyorsam ios 12.3 sürümünde smart tv lerin hepsine apple tv gereksinimi olmadan bağlanabilecek cihazlar.
Aynı wifi ağına bağlı olmaları bir zorunluluk veri aktarımının sorunsuz ve akıcı olması için.

Ben çok bilgili değilim ama kullandığım cihaz süper çalışıyor.Birde kullandığım ipad ve iphonelar hepsi 11.3.1de JB yaptığım için o yüzden bana şart oldu.Appelin 12.3 ile öyle bir şey yapacağını zannetmiyorum çok paragöz firma sonuçta :D.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Google playda televizyonu apple tv gibi gösterip bağlanıyordum
Biraz açıklarmısın yaptığın yöntemi.

Ben çok bilgili değilim ama kullandığım cihaz süper çalışıyor.Birde kullandığım ipad ve iphonelar hepsi 11.3.1de JB yaptığım için o yüzden bana şart oldu.Appelin 12.3 ile öyle bir şey yapacağını zannetmiyorum çok paragöz firma sonuçta :D.
Apple nin Paragöz olduğunu konusuna katılmam. Tv olayına gelecek olursak applenin kendi tv si olsaydı dediğin gibi böyle bir şey yapmazdı. ( ki zaten kesin olmamakla birlikte bir duyum benim söylediğim. ) ama smart tv lerin de birer akıllı cihaz kadar olmasa da yaygınlığının artması firma stratejilerinin değişmesine neden oluyor.
Bakalım 12.3 yayınlansın doğruluğunu görürüz.

barotr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Android olan televizyonuzda airpin pro apk sını kurun oradan wifi açtırın daha sonra o wifiyr bağlanın ekran aktarımı olacaktır

Atorex

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sorduğun telefonda izlediğin bir görüntüyü var tv ye aktarıp izlemekse iphone için öyle bir program yok. Fakat uyumlu hdmi kablo ile aktarım yapabilirsin veya bir apple tv almalısın.
Tvcast var bunu hem Samsung Tv de hem de Appstoreden yükle. Jailbreak ile full yap

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Android olan televizyonuzda airpin pro apk sını kurun oradan wifi açtırın daha sonra o wifiyr bağlanın ekran aktarımı olacaktır
Benim aldığım cihazın bir artı yanı var.Tv nin akıllı televizyon olmasına gerek yok hdmi çıkışı olsun yeter tüplü tvden bile dvi yı hdme çeviren aparatla yansıtma yapabilirsiniz.Bende bir adet projeksiyon var onda kullanıyorum mis gibi oluyor dev ekran:D.

Satan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Benim aldığım cihazın bir artı yanı var.Tv nin akıllı televizyon olmasına gerek yok hdmi çıkışı olsun yeter tüplü tvden bile dvi yı hdme çeviren aparatla yansıtma yapabilirsiniz.Bende bir adet projeksiyon var onda kullanıyorum mis gibi oluyor dev ekran:D.
Aldiginiz cihazin ismi ne ?

farukzubu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yeni gelişme var mı iPhone’u Samsung tv ye bağlamanın

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
HDMI Lightning kabloları deneyebilirsiniz.

13957

Ürün linki:

Tips
Tips
Üst Alt