Neler yeni

Çözüldü Şarj Problemi.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba,
Telefonum 11.4.1 unc0ver v3.0.1 JB'Li.
Dün gece deneme yapayım dedim şarjım %1oo iken sabaha kalktığımda %92'ye düşmüştü. Pil sağlığı %82 durumunda. Öyle bile olsa uyku modunda telefonun bu kadar şarj tüketmemesi gerekiyor. Sizce normal mi bu durum?

ser64

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Aynen bende de aynı sorun var eskiden böyle değildi
Arkadaşlar merhaba,
Dün gece deneme yapayım dedim şarjım %1oo iken sabaha kalktığımda %92'ye düşmüştü. Pil sağlığı %82 durumunda. Öyle bile olsa uyku modunda telefonun bu kadar şarj tüketmemesi gerekiyor. Sizce normal mi bu durum?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar merhaba,
Hocam unc0ver yeni güncellemeler alana kadar b49 kullanın şu an için benim gördüğüm en sağlıklı sürüm

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam unc0ver yeni güncellemeler alana kadar b49 kullanın şu an için benim gördüğüm en sağlıklı sürüm
Haklısın valla ben o sürümde çok problem yaşamamıştım onu telefonuma yükleyeyim o zaman bunaltıyor bu yeni sürümler çünkü. Final sürüm çıkana kadar kullanayım :)

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu problem hep var aslında problem değil sabaha kadar telefon mesela sinyal alıyor veya wifi bağlı oluyor vesaire vesaire orjinal batarya taktırdım aynı gün bu ondada oldu bataryalık bişey olmadığı kesin jbden öncede oluyordu jbden sonrada oluyor bu azalma

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dediklerine hiç katılmıyorum dostum :) Benim hiçbir zaman telefonum gece bıraktığımda %100'den 99'un altına düşmedi. Wi-Fi de açık durumdadır her zaman. Bir problem var bu senin içinde geçerli orjinal batarya takmamış olabilirler dikkat et :)
Mesaj düzenlendi:

Unc0ver'in sürümünü düşürdüm gece test edeceğim. %92'ye kadar inermi bakalım :)

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Jailbreak Sources tweakinide sürüm düşürmen lazım hacım konuya bi göz at

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
11344Ben güncelleme yaptım ama b14.5 yazmıyor. 11.5 şu an sorun yok sanırım? Yoksa görüntüde mi 11.5 kalıyor yine de dosyayı indirip Filza ile kurmam mı gerekiyor ?
Mesaj düzenlendi:

Her ihtimale karşı yine de yükledim ve sanırım bu görüntüdeki 11.5 sadece görüntü. Filza'da diğer sürümü 14.5 yazıyordu. Şimdi olduğunu düşünüyorum.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tamamdır orada ki debi yüklediysen olmuştur. u0 ana safyasında yazan şey aracın tanımı cihaz bilgisi değil.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynen filzada farkettim zaten 14.5 yazıyordu. Yarın sabaha sonuçları burdan yazarım diğer arkadaşlara da bir çözüm yolu olur.

ser64

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Bu problem hep var aslında problem değil sabaha kadar telefon mesela sinyal alıyor veya wifi bağlı oluyor vesaire vesaire orjinal batarya taktırdım aynı gün bu ondada oldu bataryalık bişey olmadığı kesin jbden öncede oluyordu jbden sonrada oluyor bu azalma
Ben uçak moduna alıp yatıyorum hep çok azalma devam ediyor jb önce hiç böyle değildi en fazla yüzde bir inerdi ben iPhone bu özelliğine aşıktım :)

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben uçak moduna alıp yatıyorum hep çok azalma devam ediyor jb önce hiç böyle değildi en fazla yüzde bir inerdi ben iPhone bu özelliğine aşıktım :)
valla hocam ben jblide jbsizde denedim evet jbsiz de daha az düşüyor olabilir 3-4 kadar jbli iken bir ara 18e kadar cıktı yeni pil taktırdım şu anda jbli olmasına rağmen 5-6 düşme oluyor
Mesaj düzenlendi:

Dediklerine hiç katılmıyorum dostum :) Benim hiçbir zaman telefonum gece bıraktığımda %100'den 99'un altına düşmedi. Wi-Fi de açık durumdadır her zaman. Bir problem var bu senin içinde geçerli orjinal batarya takmamış olabilirler dikkat et :)
Mesaj düzenlendi:

Unc0ver'in sürümünü düşürdüm gece test edeceğim. %92'ye kadar inermi bakalım :)
orjinal bataryayı takan eniştemin ta kendisi 😊

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
valla hocam ben jblide jbsizde denedim evet jbsiz de daha az düşüyor olabilir 3-4 kadar jbli iken bir ara 18e kadar cıktı yeni pil taktırdım şu anda jbli olmasına rağmen 5-6 düşme oluyor
Mesaj düzenlendi:

orjinal bataryayı takan eniştemin ta kendisi 😊
Çokta güvenmemek lazım 😀 bende batarya değiştiricemm sürüm düşürdüm yine aynı

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yok siz güvenmeyin ben güvenirim bu dünyada herkes kötü değil iyilerde var sende karşılaşırsın umarım 😊

Tips
Tips
Üst Alt