Neler yeni

Safariden video indirmek istiyorum

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar bunun için bazı tweaklari denedim ama hiç indirme butonu çıkmadı ios 11.3.1 için safariden izlediğim videoyu veya filmi indirebileceğim bir tweak var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Safari Plus kullanın.
@oguz ‘dan alıntıdır.
“iOS 10.3.x'de iseniz Bridge, iOS 11.x'de iseniz Mimport tweak'ini kullanarak Safari ile indirdiğiniz müzikleri direk normal müzik uygulamasına atabilirsiniz.”

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Safari Plus kullanın.
@oguz ‘dan alıntıdır.
“iOS 10.3.x'de iseniz Bridge, iOS 11.x'de iseniz Mimport tweak'ini kullanarak Safari ile indirdiğiniz müzikleri direk normal müzik uygulamasına atabilirsiniz.”
Dostum kullandım onu ama nedense indirme butonu çıkmıyor anlamadım

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini

Tweaks Ayarlarından indirme özelliğini açmalısınız.

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu Arada Konu Çözüldüyse Başlığın En Başına Çözüldü Eklermisiniz @efsane6 , @veyselfurkan
Daha çözülmedi ama dostum ne sen böyle diğer konuda o insanları etiketliyorsun şikayet eder gibi burda yönlendirme yapıyorsun forum kurallarını tam olarak bilmiyorum yeniyim buna biraz hoşgörülü yaklaşmanı isterdim

TheVeiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şikayet etsem rapordan şikayet ederim benim oradaki amacım o arkadaşlar bu işte daha profesyonel ben o yüzden onları etikettim kusura bakmayın yanlış anlattıysam

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Şikayet etsem rapordan şikayet ederim benim oradaki amacım o arkadaşlar bu işte daha profesyonel ben o yüzden onları etikettim kusura bakmayın yanlış anlattıysam
Pardon ben yanlış anlamışım kusura bakmayın

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Müzik için cercube kullanın. YouTube kadar geniş müzik arşivi olan bi uygulama ya da site yok ordan cercube ile müzik uygulamasına atarsın. Sosyal medya indirmeleri için social download var onu kullanım. Safari plus ile dosya belge indirimi yapabilirsin 👍🏾

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max

Safari Plus ile indirmek için videoyu tam ekran yapın. Video da her hangi bir yere dokunun ve aşağı ok butonuna tıklayın.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Safari plus kullandım uzun bir müddet ama hiçbir şekilde video indiremedim. Her seferinde desteklenmemektedir diyor.

GG

Tips
Tips
Üst Alt