Neler yeni

Çözüldü Safari Plus Galeriye kaydetme

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Herkese selamlar. Safari plus ile indirdiğim dosyaları galerime nasıl kaydedebilirim? Binbir çeşit programla birlikte açmayı öneriyor, fakat direkt olarak galerime kaydetmenin yolunu bulamadım. Filza'dan dcmi klasörüne ekledim fakat, galeriye bir şey gelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Notlara ekletip oradan galeriye kaydettirebilirsin.

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Çok teşekkürler işe yaradı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Sanırım bu safari plus istikrarsız bir tweak. Az önce indirdiğim videoyu tekrar indirmek istediğimde, .php uzantısı falan indiriyor. Ne güzel her şeyi indiririm diye mutlu olmuştum. Yine hüsran :)

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Aloha browser kullanın herşeyi indiriyor
Bir süredir onu kullanıyorum. Pratikte güzel tarayıcı. Vpn falan var iyi hoş güzel ama şu video indirme mevzusu yok onda. Varsa da ben görmedim. Üstüne sayfa yüklemeleri çok uzun.

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bir süredir onu kullanıyorum. Pratikte güzel tarayıcı. Vpn falan var iyi hoş güzel ama şu video indirme mevzusu yok onda. Varsa da ben görmedim. Üstüne sayfa yüklemeleri çok uzun.

İstediğiniz videoya tıklayın, Aloha’nın kendi player’ında açılacak. Sağ üstte indirme butonu var oradan indirebilirsin. Bende JB olmadığı halde indirebiliyorum ve çok memnunum korsan filmlerde iş görüyor.

Youtube’dan ve belirli telif hakkı barındıran sitelerden izlerken indirme butonu çıkmaz.

Hız konusunda da önbelleğe kaydetmediği için yavaştır diye düşünüyorum ancak nedense bende hızlı.

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Dediğinizi denedim, fakat şöyle bir olay çıktı karşıma;

Sanırım bundan dolayı, videoyu tam ekran açmama rağmen indirme butonu çıkmadı. Bunu aşmanın bir yolu yok mu? Cihaz jailbreakli ama, tarayıcılardan hiçbir videoyu indiremiyoruz doğru düzgün çok acayip turbo dl tam bu işin kralıydı ama, onun ipasını kurduğumda açılmadan kapanıyor.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt