Neler yeni

Tweak Runaway

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Tweak: Runaway
Sürüm: 0.0.1
Uyumluluk: iOS 13 (diğer ios sürümleri ile test edilmedi)
Repo:
Fiyat: Ücretsiz
Açıklama: Çentikli cihazlarda ( İPhone X ve üzerindeki cihazlar) saatin alt tarafına internet hız göstergesi ekler.
Not: İPhone X altındaki cihaz sahipleri yüklemesin saatin ekran dışına kaymasına sebep oluyor.

886EFB7F-6B22-4D8C-AC66-DFF6A6FE4E52.jpeg

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Eksikler giderilince daha güzel olacak. Eline sağlık sayende vazgeçilmez bir tema sahibi olduk. Hediye için ayrıca teşekkür ederim. 😊

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Repo:
Açıklama: Çentikli cihazlarda ( İPhone X ve üzerindeki cihazlar) saatin alt tarafına internet hız göstergesi ekler.
Not: İPhone X altındaki cihaz sahipleri yüklemesin saatin ekran dışına kaymasına sebep oluyor.

Ekli dosyayı görüntüle 16129
Bu işi yapan NtSpeed tweakı bütün telefonlarda çalışıyor, üstelik istediğiniz yere konumlandırılabiliyor ve boyutu ayarlanabiliyor. Ekstra olarak saydamlık ayarı vs var. Çentiksiz ekranlı cihazlar tercih edebilirler.

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Bu işi yapan NtSpeed tweakı bütün telefonlarda çalışıyor, üstelik istediğiniz yere konumlandırılabiliyor ve boyutu ayarlanabiliyor. Ekstra olarak saydamlık ayarı vs var. Çentiksiz ekranlı cihazlar tercih edebilirler.
Oldum olası sevmedim o Tweak’ı Statusbar ile uyumlu görünmedikten sonra ne yapayım onu 😁

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Repo:

Ekli dosyayı görüntüle 16129
Temayı nereden indirebiliriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
@fkaya025 Ücretli bir tema.

@Le0n arkadaşımızın kendi yaptığı RedLy temasıdır. Packix'den yada kendi reposu olan le0n.yourepo.com adresinden satın alabilirsiniz.

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
bu tweak ilgili repoda görünmüyor. bulamıyorum. yardımcı olabilir misiniz ?

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
hızlı cevap için teşekkürler. maalesef kurdum ama çalışmıyor.
Şimdi kurdum çalışıyor sorunsuz bir şekilde 👍🏼. Status bar ile alakalı başka bir tweak kurulu yada tweak kırıntısı kalmış ise çalışmıyor olabilir.
41B87132-54E3-4453-BF75-A77BE9E0298A.jpeg

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Şimdi kurdum çalışıyor sorunsuz bir şekilde 👍🏼. Status bar ile alakalı başka bir tweak kurulu yada tweak kırıntısı kalmış ise çalışmıyor olabilir.
opennotifier yüklü sanırım ondandır. bunun için ondan vazgeçemiycem eğer sorun buysa. teşekkürler bilgi için.

Tips
Tips
Üst Alt