Neler yeni

Respring Loop

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Biliyorum forumda konu var fakat hangisini denediysem olmuyor her jailbreak yaptığımda döngüye giriyor baya bir süre geçtikten sonra yeniden başlatıyor kendini nasıl düzeltebilirim bu hatayı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Uncover hangi versiyonu kullanıyorsun?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Biliyorum forumda konu var fakat hangisini denediysem olmuyor her jailbreak yaptığımda döngüye giriyor baya bir süre geçtikten sonra yeniden başlatıyor kendini nasıl düzeltebilirim bu hatayı

kardeş reloade system daemons u kapğat oyle jailbreak yap sonra tekrar aç....bende de aynı sekilde oluyor.ben bu sekilde çözüyorum su an...

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
kardeş reloade system daemons u kapğat oyle jailbreak yap sonra tekrar aç....bende de aynı sekilde oluyor.ben bu sekilde çözüyorum su an...
kapalı açık farketmiyor reload system daemonsta aynı şekilde oluyor denedim iki türlüde

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

en son cihazım böyleydi ve 1 haftadır stabil bir şekilde kullanıyordum son şarjım bittiğinden beri jb yapamadım

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Crack tweak kullanıyor muydun

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
hayır

Daha fazla respringloop a girip kendini tehlikeye atma restore rootfs çek tekrar dikkatlice kurulumlarını yap.

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Daha fazla respringloop a girip kendini tehlikeye atma restore rootfs çek tekrar dikkatlice kurulumlarını yap.
ayarlarım gidiyor mu yada repolarım?

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
ayarlarım gidiyor mu yada repolarım?

tweak ve repolar gider ancak tweak dataları kalır tekrar kurunca tweakleri ayarlarıyla geri gelecektir

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
tweak ve repolar gider ancak tweak dataları kalır tekrar kurunca tweakleri ayarlarıyla geri gelecektir
Hatayı düzelttim Xen Html tweakinden dolayı döngüde kalıyormuşum load tweaks kapatıp jb yaptım cydiaya girdim ordan xen htmlyi kaldırdım re-jb attım ve düzeldi xen html kuracaklar 7-1 sürümünü kurmalarını tavsiye ederim 8 sürümü bende döngüde bırakıyor diğerlerini bilmiyorum ama

Tips
Tips
Üst Alt