Neler yeni

Respring loop

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu konu ile ilgili başka başlıklar var ama hiçbiri yardımcı olmadı bu yüzden yeni konu açtım

Unc0ver kullanıyorum respring loop sorunum var telefona kaç kez restore atmama rağmen işe yaramadı cydiada şuan hiçbir tweakim yok ama hala bu sorun devam ediyor redditteki birçok yöntemi denedim reboot at,icon cache etkinleştir jb yap,icleaner ile temizleme yap gibi.Restore yada rootFS attıktan sonra ilk kez jailbreak etkinleştirdiğimde cydiada fotoğrafdaki gibi güncelleştirmezsem loop sorunu kalkıyor ama bu güncellemeyi gerekli yada tam olarak yaparsam sonraki jb aktiflememde loop sorunu yaşıyorum daha doğrusu telefon kendi kendine donup reboot atıyor bu güncellemeyi yapmadan kullanırsam sorun yaşar mıyım yada gerekli olan tweakleri yada ayarları sürüm düşürerek halledebileceğim bir çözüm var mıdır okuduğunuz için teşekkürler

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Eski sürüm kullanıyorsan,

Tavsiye:

IOS 11 = unc0ver 3.8.0b1 veya 4.3.1
IOS 12-13 = unc0ver 5.3.1
IOS 14 = unc0ver 6.1.2 veya 6.2

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
12.5.5 kullanıyorum loop sorunu 12.5.4’te iken vardı o yüzden yükseltiyim dedim 12.5.5 sürümünde unc0ver 7.0.0 aşağısı kullanılamıyor eski ipswlerin imzası yok hocam

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
12.5.5 kullanıyorum loop sorunu 12.5.4’te iken vardı o yüzden yükseltiyim dedim 12.5.5 sürümünde unc0ver 7.0.0 aşağısı kullanılamıyor eski ipswlerin imzası yok hocam
Senin cihaz galiba iPhone 6 veya 5s
O zaman sıfır bir kurulum yap DFU modundan ve unc0ver 6.2 ile jailbreak yap düzelir

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Senin cihaz galiba iPhone 6 veya 5s
O zaman sıfır bir kurulum yap DFU modundan ve unc0ver 6.2 ile jailbreak yap düzelir
Aynen cihaz iPhone 6 ama 12.5.5’te unc0ver 6.2 kullanılamıyor sürümden dolayı 12.5.4 sürümünün de imzası yok imza için beklemem mi lazım acaba

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
7,0,2 ile sorununuz düzelir. iyi forumlar.

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
7,0,2 ile sorununuz düzelir. iyi forumlar.
7.0.2 kullanıyorum zaten ama eğer gerekli olan tweakleri güncellersem diğer jailbreak denememde loop sorunu yaşıyorum 12.5.4 için imza gelir mi ya da başka bir jailbreak aracı mı kullanmalıyım ne önerirsiniz(şuan cihazım jailbreakli tweakleri güncellemediğim için sorunum yok)

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
7.0.2 kullanıyorum zaten ama eğer gerekli olan tweakleri güncellersem diğer jailbreak denememde loop sorunu yaşıyorum 12.5.4 için imza gelir mi ya da başka bir jailbreak aracı mı kullanmalıyım ne önerirsiniz(şuan cihazım jailbreakli tweakleri güncellemediğim için sorunum yok)
rootfs ile sıfırlayın sıfırdan 7.0.2 kurun devam edin. sorunlu ya da crackli tweakleriniz var

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
rootfs ile sıfırlayın sıfırdan 7.0.2 kurun devam edin. sorunlu ya da crackli tweakleriniz var
4-5 kere rootfs yaptım hiçbir tweak yüklemediğim halde sadece loop hatası vericek mi diye denemek için reboot atıp tekrar 7.0.2 unc0verdan jb aktif ettiğimde her seferinde loop hatası aldım şuan Chimera kullanıyorum beğenmezsem yada hata alırsam 7.0.3 sürümü çıktığında denerim konudan bağımsız ama bazı konularda unc0ver kullananların telefon kapandığı için alarm sorunu yaşadığını gördüm 1-2 yıldır unc0ver kullanıyorum kapanma olayı bana da fazla oldu ve her olduğunda da telefonun yedeklendiğini farkettim loop sorunu da bana akşam telefonun kendi kendine kapanmasından(yedeklemeden) sonra oldu

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
4-5 kere rootfs yaptım hiçbir tweak yüklemediğim halde sadece loop hatası vericek mi diye denemek için reboot atıp tekrar 7.0.2 unc0verdan jb aktif ettiğimde her seferinde loop hatası aldım şuan Chimera kullanıyorum beğenmezsem yada hata alırsam 7.0.3 sürümü çıktığında denerim konudan bağımsız ama bazı konularda unc0ver kullananların telefon kapandığı için alarm sorunu yaşadığını gördüm 1-2 yıldır unc0ver kullanıyorum kapanma olayı bana da fazla oldu ve her olduğunda da telefonun yedeklendiğini farkettim loop sorunu da bana akşam telefonun kendi kendine kapanmasından(yedeklemeden) sonra oldu
yıllardır uncover kullanıyorum bazı sürümlerinde sorunlar yaşandı ama stabil sürümlerde hep giderdiler. mesela 7 0 0 sürümü sorunluydu 7.0.2 de düzelttiler. 6 versiyonlarında da 6.2.0 da bütün hatalar düzeldi sistem oturdu. sorun yaşamamanız lazımdı. başka birşey etkiliyor sisteminizi. iyi forumlar.

Tips
Tips
Üst Alt