Neler yeni

Çözüldü Respring Loop - Call Dismiss

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
telefonu bi gündür sorunsuz kullanıyordum gece sarja taktım sabah safe moda girmiş. lowpowerdnd ve bi tane de sarja takiliyken power moda alma tweaki vardi. aklima gelmedi ikisinin çakışabileceği ama ikisini de silip yeniden jb yapmama rağmen hala sorun devam ediyor. load tweaks kapatip icleanerdan temizlemeyi yaptim reload daemons kapatip yaptim hic bi sekilde olmuyor napmam lazim
Mesaj düzenlendi:

acaba o tweaklerin repolarini ve kalinti dosyalarini da mi silmem lazim nasil yapabilirim?
Mesaj düzenlendi:

load tweaks kapali olmasina rağmen cihaz safe moda atiyo baska bi sey mi var acaba?

Son düzenleme:

sam123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
uncover kullanıyorsan restore rootfs reinstall cydia reset cydia cache yaparak dener misin

sam123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweaklarını ss çek zaten eklemen 15 dknı almaz ama sen bilirsin belki başka yöntemi vardır.

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tweaklarını ss çek zaten eklemen 15 dknı almaz ama sen bilirsin belki başka yöntemi vardır.
tweak ayarları gitmiyor mu? bi de o dediklerinin hepsini ayni anda mi acicam? cunku en son restore rootfs yapip cydia kurmaya calistigimda olmamisti o yuzden dfu ile yeniden kurmak zorunda kalmistim
Mesaj düzenlendi:

bu arada benim sorunum respring loop degil herhalde ben tam bilmiyorum daha yeniyim safe modea giriyor artik ne oluyosa adi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Reswpringloop sorunu günümüz jb lerinde çok rastlanan bir sıkıntı hocam öncelikle cihazı yeniden başlat ardından load tweaks i kapatıp jb yap icleanerdan tüm tweakleri kapatıp respring yap cihaz açılınca tekrar reboot ardından load tweaks açıp jb son olarak tüm tweakleri tekrar icleaner ile etkinleştir.

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Reswpringloop sorunu günümüz jb lerinde çok rastlanan bir sıkıntı hocam öncelikle cihazı yeniden başlat ardından load tweaks i kapatıp jb yap icleanerdan tüm tweakleri kapatıp respring yap cihaz açılınca tekrar reboot ardından load tweaks açıp jb son olarak tüm tweakleri tekrar icleaner ile etkinleştir.
icleaner ile yeniden etkinlestirene kadar sıkıntı yoktu ama tweakleri etkinlestirince yeniden safe mode giriyor :(

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Dostum tweaklerin gitmesini istemiyorsan uzun ve uğraştırıcı bir yol var.
Tweakleri aktif etmeden JB yap (Load Tweak kapalı olacak yani).
Telefon açıldığında iCleaner ayarlarında Cydia Substrate Eklentileri kısmına gir.
Önüne çıkan ilk tweak ile alakalı tüm tikleri kapat ve Load Tweak açık olacak şekilde JB yap.
Eğer telefon safe mode a düşerse aynı işlemleri kapattığın tikleri açmadan diğer tweakler için yap.
Nerede safe mode a düşmezse cihaz orada bir sıkıntı vardır.
O tweaki kaldır.
Devam.

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dostum tweaklerin gitmesini istemiyorsan uzun ve uğraştırıcı bir yol var.
Tweakleri aktif etmeden JB yap (Load Tweak kapalı olacak yani).
Telefon açıldığında iCleaner ayarlarında Cydia Substrate Eklentileri kısmına gir.
Önüne çıkan ilk tweak ile alakalı tüm tikleri kapat ve Load Tweak açık olacak şekilde JB yap.
Eğer telefon safe mode a düşerse aynı işlemleri kapattığın tikleri açmadan diğer tweakler için yap.
Nerede safe mode a düşmezse cihaz orada bir sıkıntı vardır.
O tweaki kaldır.
Devam.
yaptım ve sorunlu tweak CALL Dismiss 12 imiş. umarım ihtiyacı olanlar görür bu konuyu..

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
erken yazmisim hepsini aktiflestirince yine safe mode atiyor bi tweak daha var sikintili onu da bulup yazicam
İki tweakin birbiri ile çakışmasında da yaşanabilir. O olay çok daha uğraştırıcı işte. Tüm tweakleri bir biri ile açıp denemen lazım :(

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İki tweakin birbiri ile çakışmasında da yaşanabilir. O olay çok daha uğraştırıcı işte. Tüm tweakleri bir biri ile açıp denemen lazım :(
ben halledicem ya tek tek bakiyorum
Mesaj düzenlendi:

tamamdir diger tweak de speculum kilit ekrani tweaki geri kalan her sey aktif ve çalışıyor. SONRADAN GÖRECEKLER İÇİN BENİM TELEFONUMDA SPECULUM VE CALL DİSMİSS 12 TWEAKLERİ SİKİNTİ YARATTİ BİLGİNİZE

Son düzenleme:

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
sorununuzun çözüme kavuşmasına sevindim. İyi forumlar.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
iKilledAppl3 Dev in tweaklerine dikkat genelde respringloop yapıyor not düşelim.

Tips
Tips
Üst Alt