Neler yeni

Resping sorunu

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Son 5 gündür sürekli resping atıyor sorunu teşhis edemedimB24BD12C-A556-44D9-B4F1-E66E220E23AC.png

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar sorunum devam ediyor yardımcı olur musunuz ?

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yeniden yükleyebilir misiniz göremiyorum.
hocam hepsini kapattım tek tek denedim.
callbar X - Bioprotect X - Dots - FingerTouch - SmartLPM - speed ıntensifier - WhoozltPro
Malesef CrashReporter da görünmüyor
Bunlardan biri yapıyor yada çakışıyor kilit ekranında hiç birşey yapmasamda resping atabiliyor kullanırkende atabiliyor
Mesaj düzenlendi:

callbar X - Bioprotect X - Dots - FingerTouch - SmartLPM - speed ıntensifier - WhoozltPro bunlar şuan kapalı yine attı kilitliydi telefonu elime aldım resping attı

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
hocam hepsini kapattım tek tek denedim.
callbar X - Bioprotect X - Dots - FingerTouch - SmartLPM - speed ıntensifier - WhoozltPro
Malesef CrashReporter da görünmüyor
Bunlardan biri yapıyor yada çakışıyor kilit ekranında hiç birşey yapmasamda resping atabiliyor kullanırkende atabiliyor
Mesaj düzenlendi:

callbar X - Bioprotect X - Dots - FingerTouch - SmartLPM - speed ıntensifier - WhoozltPro bunlar şuan kapalı yine attı kilitliydi telefonu elime aldım resping attı
Hocam tek tek denemenizi öneririm birde sorun çıkarabilecek tweak göremedim ama yinede belli olmaz

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam tek tek denemenizi öneririm birde sorun çıkarabilecek tweak göremedim ama yinede belli olmaz
Hocam tespit edemedim telefonu sıfırlayım yeniden jailbreak yapmayı düşünüyorum ne önerirsiniz ?
Mesaj düzenlendi:

Hocam tespit edemedim telefonu sıfırlayım yeniden jailbreak yapmayı düşünüyorum ne önerirsiniz ?
unjailbreak ve putty aracılıgı ile komple jailbreakı kaldırdım şimdi tekrar yükledim şuan cydia güncelleme yapıyor tüm repoları ekleyip tweakları yeniden kurup sonucu iletecegim.

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Mesaj düzenlendi:

unjailbreak ve putty aracılıgı ile komple jailbreakı kaldırdım şimdi tekrar yükledim şuan cydia güncelleme yapıyor tüm repoları ekleyip tweakları yeniden kurup sonucu iletecegim.
Çözüm olabilir hocam deneyin bence

Tips
Tips
Üst Alt