Neler yeni

Repsring loop sorunum var

Alcheinz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Checrain ile JB yapmıştım. sıkıntısız kullanıyordum. Bazzi 2 tweakını indirdim ve cihaz respring loop a düştü 13.7 sürümündeyim Checkrainden test edilmemiş versiyonlarda dene seçeneğini seçip safe modu seçip jb yapmaya çalışıyorum safe modda başlarsa tweakı kaldırabileyim diye ama safe modda başlamıyor jb yaptığı için tekrar loop a düşüyor lütfen yardım edin
Mesaj düzenlendi:

elmayı gördüğüm an ses açmaya basılı tutuyorum ama yine de safe modda başlamıyor yine loop a düşüyor

Son düzenleme:

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Checkra1n kullanmadığım için bilmiyorum. Checkra1n bilgisayara bağlayıp işlemleri yaptığında direkt olarak JB'limi açılıyor cihaz? Yoksa bir araç geliyor mu cihaza. Eğer araç geliyorsa o araç içerisinden tweakleri deaktif edip JB yapma yok mu?

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aşağıdaki görseldeki gibi checkra1n'in ayarlar kısmındaki boot arguments kısmına şu komutu girin: launchd_missing_exec_no_panic=1
komutu girdikten sonra sorun çıkartan tweaki kaldırıp respring yapın
C8A75DBC-2287-4B91-8400-3DFDCA0C1287.jpeg

Alcheinz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aşağıdaki görseldeki gibi checkra1n'in ayarlar kısmındaki boot arguments kısmına şu komutu girin: launchd_missing_exec_no_panic=1
komutu girdikten sonra sorun çıkartan tweaki kaldırıp respring yapın
Ekli dosyayı görüntüle 18063
Deneme fırsatım olmadı çünkü kafayı yemek üzereydim. Telefonu yedekleyip sıfırladım. Tekrar yedeklerimi geri yükleyip JB yaptım.

Tips
Tips
Üst Alt