Neler yeni

Reprovision vs. uncover imza sorunu

sbariskoroglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhabalar 3Utools ile cracked şeklinde uncover yükleniyor ama 1 hafta sonra reprovision 'da uygulama yeniden kayıtlanmasına rağmen telefon açılıp kapanınca ve ilk yüklemenin 1 haftası dolunca uygulama atıyor tekrardan imzalamıyor yardımcı olabilir misiniz ?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
jbden sonra uncoveri silip ipa olarak reprodan imzalamayi deneyin

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
jbden sonra uncoveri silip ipa olarak reprodan imzalamayi deneyin
Bende de aynı şekilde oluyor. Kapanıp açılınca imzalı olsa bile uygulamadan atıyor. Dediğiniz gibi yaptım ama yine aynı.
Başka bir yöntemi yada tweak var mı? Reprovision ile ben tlf kapandığında açılınca jailbreak yapamıyorum.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Eğer jailbreak aktif değilken unc0ver açılmıyorsa imzalanmamış demektir. Başka bir Apple hesabı ile imzalamayı deneyin durum yine aynı mı olacak.

furkan10ur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende de aynı sorun vardı uzun süredir reprovision reborn kurup denedim halloldu

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Evet bende denedim şuan oldu. uygulamadan atmadı. Teşekkür ederim kardeşim. Acaba telefon 1 haftadan fazla kapalı kalsa örneğim 1 ay kapalı kalsa telefonu açtığımızda acaba jailbreak oluyor mu? Reprovision bildiğim kadarıyla 1 haftalık imzalıyor.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Evet bende denedim şuan oldu. uygulamadan atmadı. Teşekkür ederim kardeşim. Acaba telefon 1 haftadan fazla kapalı kalsa örneğim 1 ay kapalı kalsa telefonu açtığımızda acaba jailbreak oluyor mu? Reprovision bildiğim kadarıyla 1 haftalık imzalıyor.
7 günü geçerse otomatik imzalar jailbreakliysen ama değilsen açamazsın bir daha

Porti61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
7 günü geçerse otomatik imzalar jailbreakliysen ama değilsen açamazsın bir daha

ben şunu demek istiyorum. şimdi bugün reprovision imzaladı ve bende telefonu kapattım. bidaha 1 ay sonra açsam telefonu jailbreak yapar mı?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ben şunu demek istiyorum. şimdi bugün reprovision imzaladı ve bende telefonu kapattım. bidaha 1 ay sonra açsam telefonu jailbreak yapar mı?
yapmazsınız çünkü jailbreak aracının imzası geçtiği için açamazsınız

Engincolakas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Arkadaşlar vallahi kafayı yemek üzereyim safariden indirdiğim unc0ver imza desteği kaldırmış. Her yerden denedim indirmeyi olmadı. Bilgisayardan imzalayıp ipa olarak yükleyeyim dedim ne imzalanıyor ne de 3utools ile yükleniyor appsync yükle diyor onun için zaten jb lazım. Lütfen biriniz yardımcı olurmusunuz?:(

ckarakaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar vallahi kafayı yemek üzereyim safariden indirdiğim unc0ver imza desteği kaldırmış. Her yerden denedim indirmeyi olmadı. Bilgisayardan imzalayıp ipa olarak yükleyeyim dedim ne imzalanıyor ne de 3utools ile yükleniyor appsync yükle diyor onun için zaten jb lazım. Lütfen biriniz yardımcı olurmusunuz?:(
sideloadly ile imzalayıp yükle ve Reprovision reborn tweakını yükle.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

onurszgn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
5s 12.4.4 için imza pc olmadan yapabiliceğimiz link var mı

Tips
Tips
Üst Alt