Neler yeni

ReProvision Reborn

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba, bildiğimiz gibi ReProvision'a destek gelmiyordu. 28 Şubat'ta Apple'ın sunucularında bir değişiklikten ötürü tüm imzalama servisleri bozuldu. AltStore gibi uygulamalar güncellemeler sonrası sorunu düzeltirken ReProvision geliştiricisi güncelleme yapmayacağını, AltStore kullanmayı tavsiye etti. Ama başka birisi ReProvision'ı revize ederek bu hatayı düzeltip iOS 14 desteği ekledi.

Repo:

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba, bildiğimiz gibi ReProvision'a destek gelmiyordu. 28 Şubat'ta Apple'ın sunucularında bir değişiklikten ötürü tüm imzalama servisleri bozuldu. AltStore gibi uygulamalar güncellemeler sonrası sorunu düzeltirken ReProvision geliştiricisi güncelleme yapmayacağını, AltStore kullanmayı tavsiye etti. Ama başka birisi ReProvision'ı revize ederek bu hatayı düzeltip iOS 14 desteği ekledi.

Repo:
selam 13.5 kullanıyorum reprovision güncellemesi sonrası ekran a uncover geliyor jailbreak tekrar appid istiyor ve iki tane imzalı gözüküyor ikinci uncover i sildim bir saat sonra tekrar yüklemiş çözüm bulan varmı

Temir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ReProvision sertifika yönetiminden fazla sertifikaları silmeyi dene 🤷🏻‍♂️ ve sonra belki imzalamayı otomatik değilde elle ayarlamayı deneyebilirsin, force-resign tikini kapat

Son düzenleme:

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
teşekkürler sertifika 2 tane olmuş birinş sildim bakalım stabil görünüyor

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Repo:
Benim bi sorum var arkadaşım. Reprovision bende yüklü 12.5.1 sürümdeyim ipa dosyasını imzalıyorum ama jb aktif değilken imzaladığım uygulama açılmadan direk atıyor. Yani ipayı reprovision ile imzalamanın bi anlamı kalmıyor yada benmi beceremiyorum bilmiyorum.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Benim bi sorum var arkadaşım. Reprovision bende yüklü 12.5.1 sürümdeyim ipa dosyasını imzalıyorum ama jb aktif değilken imzaladığım uygulama açılmadan direk atıyor. Yani ipayı reprovision ile imzalamanın bi anlamı kalmıyor yada benmi beceremiyorum bilmiyorum.
Bu tweaki kurun öncekini silin. Yüklü tüm jailbreak uygulamalarını silin bu tweak ile imzalayın.

bizon1071

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
reprovisiona güncelleme geldi. bende güncelledim.
şimdi jailbreak kullanım süresi dolmadan yeniden imzalamak istiyorum ama aplle ID giriş ekranında şifreleri girdiğimde program kendini kapatıyor. sebebi ne ola ki

_ByOquz_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
A
reprovisiona güncelleme geldi. bende güncelledim.
şimdi jailbreak kullanım süresi dolmadan yeniden imzalamak istiyorum ama aplle ID giriş ekranında şifreleri girdiğimde program kendini kapatıyor. sebebi ne ola ki
Aynı sorun bende de var çözemedim bir türlü ip7 plus ios 14.3 unc0ver jb kullanıyorum. Bilgileri girdikten sonra uygulama kapanıyor
Mesaj düzenlendi:

A

Aynı sorun bende de var çözemedim bir türlü ip7 plus ios 14.3 unc0ver jb kullanıyorum. Bilgileri girdikten sonra uygulama kapanıyor
Mevcut olan rebornu kaldırıp eski reprovisionu ve reprovision fix yükleyip sorunu hallettim. Repolar mevcut ama paylaşmak yasak mıydı hatırlayamadım istersen atabilirim repoları

Son düzenleme:

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
A

Mesaj düzenlendi:

Mevcut olan rebornu kaldırıp eski reprovisionu ve reprovision fix yükleyip sorunu hallettim. Repolar mevcut ama paylaşmak yasak mıydı hatırlayamadım istersen atabilirim repoları
Sorun yok zaten reprovisionfix konusu mevcut.

hozkara

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
ReProvision’ı çalıştırdığında, Apple id ve şifremi girdikten sonra, ekteki gibi iki tane sertifika olduğunu söyledi.
Bu sertifikaları kaldırsam sorun olur mu?

Jailbreak yaparken sideloady ile Taurine dosyasını telefona atmıştım. Altstore’u ise kullanmamıştım. Daha sonra altstore u telefona kurdum ama kullanmamıştım.

Teşekkürler.

Ekli dosyalar

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ReProvision’ı çalıştırdığında, Apple id ve şifremi girdikten sonra, ekteki gibi iki tane sertifika olduğunu söyledi.
Bu sertifikaları kaldırsam sorun olur mu?

Jailbreak yaparken sideloady ile Taurine dosyasını telefona atmıştım. Altstore’u ise kullanmamıştım. Daha sonra altstore u telefona kurdum ama kullanmamıştım.

Teşekkürler.
Farketmez.

Neo34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Thanks

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bu sorunun çözümü var mı arkadaşlar? Ne yapmam gerektiğini anlayamadım. Bir de imza icin ReProvision mı yoksa AltStore mu kullanmak gerekli. İkisi de aynı işi görüyor sanırım. Teşekkürler

Ekli dosyalar

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
appsync varsa öyle olur

Finnrod

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba,
Bu program ile 9.4.5 sürümüne yapmış olduğum Phoenix jailbreak'i süresiz hale getiremiyorum.
Bildiğiniz herhangi bir alternatif var mıdır acaba ?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba,
Bu program ile 9.4.5 sürümüne yapmış olduğum Phoenix jailbreak'i süresiz hale getiremiyorum.
Bildiğiniz herhangi bir alternatif var mıdır acaba ?
Süresiz derken sınırsız mı? Eğer öyleyse yapamazsınız. 7 günlük imzalar, 7 günün sonunda tekrar 7 gün imzalar bu böyle devam eder.

Paloma

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sanırım artık çalışmıyor imzalamıyorda

Paloma

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çalışmıyor artık maalesef bu tweak