Neler yeni

Çözüldü Reprovision bozuldu

ayakpompasi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
+1
Unc0ver sertifikası 1 gün kalmıştı, sign’a bastım. %100 olduktan sonra uygulamadan attı ve kaldırıp tekrar yüklememe, sürüm düşürmeme rağmen bi daha açılmadı. Beraberinde Unc0ver da açılmıyor.

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
+1
Unc0ver sertifikası 1 gün kalmıştı, sign’a bastım. %100 olduktan sonra uygulamadan attı ve kaldırıp tekrar yüklememe, sürüm düşürmeme rağmen bi daha açılmadı. Beraberinde Unc0ver da açılmıyor.
Aynı sorunu ben ve arkadaşım yaşıyoruz yardım edecek varmı jb pasif durumda reprovision'da sorun olacağını düşünüyorum ama pasif olduğu için kaldıramıyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Aynı sorunu ben ve arkadaşım yaşıyoruz yardım edecek varmı jb pasif durumda reprovision'da sorun olacağını düşünüyorum ama pasif olduğu için kaldıramıyorum
Uncover ipa yı yeni bir hesap ile farklı pc de cydia impactor ile yüklemeyi deneyin.

PIRSUS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uncover ipa yı yeni bir hesap ile farklı pc de cydia impactor ile yüklemeyi deneyin.
denedim aynı sorun devam ediyor unc0ver uygulamasını açtığım an kapanıyor
Sürüm 12.1.4
Cihaz: İphone 7 PLUS

esasmevzi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Evet bende mecburen safari üzerinden profil yükleyip imzalanmış ipayı kurup öyle jb yaptım.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
denedim aynı sorun devam ediyor unc0ver uygulamasını açtığım an kapanıyor
Sürüm 12.1.4
Cihaz: İphone 7 PLUS
deneme amaçlı 2 hesabımla da denedim impactor ile yüklenmesine rağmen uygulama da sertifika imzalanmadığı için açılmıyor.

ayakpompasi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak aktif su anda, telefonun kapanmasına engel olarak devam ediyorum. SHSH blob aldım bir ise yarar mi bilmiyorum.

İlk 12.4 icin unc0ver çıktıktan sonra da benzer sorun olmustu. ReProvision yüklü değildi uncover birden açılmamaya başladı. Kaldırıp tekrar yükleyince düzelmişti.

Stabil bir jb değil sanırım. Deneyimli arkadaşlar yakında aydınlatırlar umarım.

Edit: github’ta chimera’nin sorunsuz çalıştığını belirtenler olmuş. Deneyen olursa bilgi verebilir mi?

Son düzenleme:

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Chimera sorunsuz kullanıyorum fakat ReProvision açılmadığı için 7 gün sonunda tekrar manuel jb gerekecek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

lescott1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Geliştiricisi sorunun nedenini biliyormuş fakat pazar akşamına kadar vakti yokmuş düzeltmek için.Çok kurcalamamakta fayda var

wolfdr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynı sorunu bende az önce yaşadım. Reprovision, unc0verin daha günü olmasina ragmen imzalanacak dedi imzaladi. Daha sonra ne unc0ver ne de reprovision açilmamaya basladi. Çözümü nasıl urettiniz acaba.

Mystic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bende sorun yok şimdi imzaladım tekrardan

kursat205

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Geliştiricisi sorunun nedenini biliyormuş fakat pazar akşamına kadar vakti yokmuş düzeltmek için.Çok kurcalamamakta fayda var
Sorun unc0ver demi yoksa Reprovision da mı hangisinin geliştiricisi diyor ?

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulamaya tıklandığında açılmıyor atıyor uygulama sorunu çözen varmı?

Korau080

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kendi mi düzeltecek acaba yoksa bizim bişe yapmamız gerekecek mi benim jb biraz sorunlu hard reset falan yapınca gidiyor UnCover dan tekrar etkinleştirmem gerekiyor

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Reprovisiona gelen güncellemeyle sorun çözülmüştür.

ayakpompasi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merak ettiğim bisey var. Az önce telefon kendi kendine reset attı uncover açılmadığı icin silip tekrar yükledim ve jb yaptım. ReProvisioni da güncelledim çalışıyor fakat uncover icin 175 gün imza süresi gösteriyor. İlerde bir gün bu profilin doğrulanamama ihtimaline karşı mi yine de imzalıyoruz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merak ettiğim bisey var. Az önce telefon kendi kendine reset attı uncover açılmadığı icin silip tekrar yükledim ve jb yaptım. ReProvisioni da güncelledim çalışıyor fakat uncover icin 175 gün imza süresi gösteriyor. İlerde bir gün bu profilin doğrulanamama ihtimaline karşı mi yine de imzalıyoruz?
Site üzerinden indirme yaptığınız için 175 gün yazıyor. Sertifika birden iptal olabilir.
Uncover ipa yı kendi sitesinden cihazınıza indirin ve Reprovision ile tekrar imzalayın. Ve imzalama işlemini 6 günde bir tekrarlayın.

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ya arkadaş bu reprovision imzayı yapamıyorum bende ayn hatayı veriyor unu kapatıp açılıyor gene imza 6 gözüküyor ama olmuyor

Tips
Tips
Üst Alt