Neler yeni

Çözüldü Reklam Engelleme Tweaki

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Minimal Host Blocker kurulu ama bazı forum sitelerinde ve 101 plus uygulamasında reklamlar çıkıyor. Alternatif olarak daha güncel bir tweak var mı?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. bulabilirseniz "adblock r +" olabilir. o da bir nebze engeller. İyi forumlar.
Not: Ana ekrana simgesi geliyor ve güzel hatun resmi :P

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İkisini birlikte kullansam sorun olur mu?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
kullanırsınız sorun olmaz. ben kullanıyorum.

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bioprotect indirdim ama uygulamlara parmak izi olmuyor paralımı 6918E583-2241-4F0A-88D2-13C0F0F94A34.jpeg

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bu donma olayı bende devam ediyor bir çözum bulundumu

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu donma olayı bende devam ediyor bir çözum bulundumu
Çözüm olarak şu an redditte okuduklarıma göre söylüyorum konusu bu değil ama sordunuz madem. 1- Anemone varsa silin ve Filza ile kalıntılarını tamamen silin çöp kutusundan dahi .
2- Sadece iOS 11 ile geliştiricisi tarafından uyumlu olduğu söylenen tweakleri tek kullanın diğer çalışıyorsa bile iOS 9-10 ile uyumlu tweakleri kaldırın öyle devam edin. 3-4 saattir bi sorun yok bende

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Çözüm olarak şu an redditte okuduklarıma göre söylüyorum konusu bu değil ama sordunuz madem. 1- Anemone varsa silin ve Filza ile kalıntılarını tamamen silin çöp kutusundan dahi .
2- Sadece iOS 11 ile geliştiricisi tarafından uyumlu olduğu söylenen tweakleri tek kullanın diğer çalışıyorsa bile iOS 9-10 ile uyumlu tweakleri kaldırın öyle devam edin. 3-4 saattir bi sorun yok bende
Eywalla kardeş tşkler

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Xarold hocam, ne ararsanız var. Belirtmeden de geçmeyelim sitemizin reposu da güncel tweakler bulunduruyor.
repo.jailbrektr.com
Eğer bir tweak yükleneceksem önce sitemizin reposuna bakıyorum, yoksa diğer repolara yöneliyorum

Tips
Tips
Üst Alt