Neler yeni

PubgMobile Hack NO JB ios11-12.x

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Büyün ayarları dediğiniz gibi yaptım proxy ayarını değiştirdiğimde internete bağlanmıyor cihaz ne yapabilirim

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
bu şekilde ayarlıyorum ama nete bağlanmıyor

alper35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bu şekilde ayarlıyorum ama nete bağlanmıyor
Kardo oyuna girerken ayarla çıkınca kapat binevi aç kapa yapıyoruz bizimde bağlanmıyor. Facebook twitter veya quest hesabı bağladıktan sonra oyunu kapatıp proxyi ayarlıyorum öyle tekrardan giriş yapıyorum bide iki günde bir hesabımdan cıkıs yapıp tamir et butonuna basıp güncelleme varmı diye kontrol ediyorum proxy açık olduğunda güncellemede yapmıyor 3mb lik güncelleme gelmiş haberim yoktu verideğişimi yedim sorunu bulana kadar göbeğim çatladı

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardo oyuna girerken ayarla çıkınca kapat binevi aç kapa yapıyoruz bizimde bağlanmıyor. Facebook twitter veya quest hesabı bağladıktan sonra oyunu kapatıp proxyi ayarlıyorum öyle tekrardan giriş yapıyorum bide iki günde bir hesabımdan cıkıs yapıp tamir et butonuna basıp güncelleme varmı diye kontrol ediyorum proxy açık olduğunda güncellemede yapmıyor 3mb lik güncelleme gelmiş haberim yoktu verideğişimi yedim sorunu bulana kadar göbeğim çatladı
Proxy ayarını yapınca telde internet tamamen gidiyor hiç bir şekilde internete bağlanmıyor safaride bile sayfa açılmıyor kardeşim

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar proxy değiştirdiğimde telde internet tamamen gidiyor çözümünü bilen varmı

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben proxy i açıp oyuna bağlanamadım hiç

free34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bi ara wifi çekmedi herhalde 4G ye geçmiş olabilir tel
as hesap ban yedi:)
artık hücresel veriyi kapatıp oynuyorum
haftaya zaten rütbeler sıfırlancak diyolar

alper35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Proxy ayarını yapınca telde internet tamamen gidiyor hiç bir şekilde internete bağlanmıyor safaride bile sayfa açılmıyor kardeşim
Kardo dediğim gibi oyundan cıkınca proxyi kapat proxy acınca sadece whatsapp kullanabiliyorum internet üzerinden olarak
Mesaj düzenlendi:

bi ara wifi çekmedi herhalde 4G ye geçmiş olabilir tel
as hesap ban yedi:)
artık hücresel veriyi kapatıp oynuyorum
haftaya zaten rütbeler sıfırlancak diyolar
Kardo sadece bu yüzden ban yediysen pubg mobile türkiyeye mail at dönüş yapıp yardımcı oluyorlar

Son düzenleme:

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar veri değişiminden as hesapta 10 yıl ban yedim :( veri değişimi yazdı oyundan attı banlandım

alper35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Benim 3 as 10-15 normal char ban yedi kardo bi türlü çözemedim ban muhabetini takımdaki arkadasın reportlasa direk ban atıyor bunun önüne nasıl geçeceğiz bilen varsa konu açar insallah

alper35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
😬😬bunada bi kılıf bulmamız lazım acaba apple storeden indirmediğimizi mi tespit ediyor

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Saçmalık ya dlg yi kullanmadım bile veri değişiminden ban yedim as hesapta

vio

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ÖNEMLİ UYARI;

fix yedi. yediğiniz ilk reportta rank farketmeksizin ban atıyor.

Tips
Tips
Üst Alt