Neler yeni

PubgMobile Hack NO JB ios11-12.x

alper35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Video çek kardo gönderebilirsen mail vereyim elden geldiği kadar yardımcı olurum

ilhannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar benim de as hesabım ban yedim. 2-3 gün oynadım(sadece çim kodu kullandım) sıkıntısız hiç bir kod girmemiştim ama ban attı. dikkatli olun

berkoloji

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
herkese selam yeni bir sistem gelistirildi anti ban yalnız tek sorun proxy ile girdiğimde aşırı derece ping im yksek ve bu yuzden zar zor oynuyorum yeni sistemde do not trust dosyasını kendi pc nizde hazırlıyorsunuz hazırladığınız dosyayı iphone yukluyorsunuz. ben maile atıp oradan aldım ardından topstore vp deki dlg li sürümü indirip oyuna bansız gonul rahatlığı ile girebilirsiniz isteyene atabilirim dosyayı 10 mac yaptım zar zor da olsa kesinlikle ban atmadı. tek sıkıntı ping cok yuksek
Mesaj düzenlendi:

denemek isteyenler once yan carı ile girsin denesin dosyayı yukledm indip kendi bilgisayarınızda yeni sertifika üretirseniz bansız olarak devam edebilirsiniz. ve arkadaslar sizden de ricam lütfen bu ping sorununa nasıl bir cozum bulabilirim yardımcı olmanız dosya guvenlidir

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
herkese selam yeni bir sistem gelistirildi anti ban yalnız tek sorun proxy ile girdiğimde aşırı derece ping im yksek ve bu yuzden zar zor oynuyorum yeni sistemde do not trust dosyasını kendi pc nizde hazırlıyorsunuz hazırladığınız dosyayı iphone yukluyorsunuz. ben maile atıp oradan aldım ardından topstore vp deki dlg li sürümü indirip oyuna bansız gonul rahatlığı ile girebilirsiniz isteyene atabilirim dosyayı 10 mac yaptım zar zor da olsa kesinlikle ban atmadı. tek sıkıntı ping cok yuksek
Mesaj düzenlendi:

denemek isteyenler once yan carı ile girsin denesin dosyayı yukledm indip kendi bilgisayarınızda yeni sertifika üretirseniz bansız olarak devam edebilirsiniz. ve arkadaslar sizden de ricam lütfen bu ping sorununa nasıl bir cozum bulabilirim yardımcı olmanız dosya guvenlidir

Hocam nasıl kuracaz adım adım anlatırsan fazla bilgim yok bu konularda da

berkoloji

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hocam nasıl kuracaz adım adım anlatırsan fazla bilgim yok bu konularda da
topstore vip uygulamasını safari uzerinden tele kuruyoruz oncelikle ardından ayarlar genel profiller kısmına gelip topstore profiline güven bitti diyourz
topstore uygulamasına girip oradaki hileli pubg yi indirip kuruyoruz indir tusuna bastığınızda inmiyor gibi gorunur baya bekletiyor ama kesinlikle iniyor
ardından pubg ye giriyoruz karakteri baglıyoruz ve cıkıyoruz KESİNLİKLE OYUN OYNAMAYIN BU AŞAMADA
DAHA sonra link ile paylasmıs olduğum rarlı pubsafe dosyasını bilgisayarımıza indirip calıstırıyoruz yeni bir sertifka olusturuyor aynı dizine
o dosyayı mailine atın mailinizden girin ve telefonunuza indirin
tekrar ayarlar genel profiller DO_NOT_TRUST profiline girip guven diyorouz bitti diyio cıkıyoruz
ardından ayarlar genel hakkında kısmına tıklıyoruz en altta sertifika güven ayarları kısmına giriyoruz
DO NOT TRUST FİLDDLERROOT KISMINI yana cekip yesil yapıyoruz yani bu kısmıda onaylıyoruz
son aşama burası onemi : wifi agımıza griyoruz i yazan kısma tıklayıp proxyi ayarla kısmına gelip el ile seceneğini işaretleyip aynen şunları yazıyoruz
SUNUCU: 51.75.202.161
KAPI: 2019 VEYA 8888 YAZIP KAYDET DİYİP CIKIYORUZ BU AŞAMADAN SONRA TELEFONDAN İNTERNETE GİREMEZSİNİZ SADECE PUBG YE GİREBİLİRSİNİZ
KODLAR : OYNA GİRDİĞİNİZDE DLG BUTONUNA TIKLAYIP FLOAT A TIKLAYIP 0.000005 İ SEARCH ARATIP 3 CÜ KOLONU M YE BASIP 0.5 YAPIP TEKRAR M YE BASIP REFRESH YAPARSANIZ CİM VE AGACLAR KALKAR DİĞER KODLARIDA İSTERSENİZ DAHA SONRA YAZARIM

zenciruhu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Anten ve çim yeterli eğer ban atmıyorsa ?
Mesaj düzenlendi:

topstore vip uygulamasını safari uzerinden tele kuruyoruz oncelikle ardından ayarlar genel profiller kısmına gelip topstore profiline güven bitti diyourz
topstore uygulamasına girip oradaki hileli pubg yi indirip kuruyoruz indir tusuna bastığınızda inmiyor gibi gorunur baya bekletiyor ama kesinlikle iniyor
ardından pubg ye giriyoruz karakteri baglıyoruz ve cıkıyoruz KESİNLİKLE OYUN OYNAMAYIN BU AŞAMADA
DAHA sonra link ile paylasmıs olduğum rarlı pubsafe dosyasını bilgisayarımıza indirip calıstırıyoruz yeni bir sertifka olusturuyor aynı dizine
o dosyayı mailine atın mailinizden girin ve telefonunuza indirin
tekrar ayarlar genel profiller DO_NOT_TRUST profiline girip guven diyorouz bitti diyio cıkıyoruz
ardından ayarlar genel hakkında kısmına tıklıyoruz en altta sertifika güven ayarları kısmına giriyoruz
DO NOT TRUST FİLDDLERROOT KISMINI yana cekip yesil yapıyoruz yani bu kısmıda onaylıyoruz
son aşama burası onemi : wifi agımıza griyoruz i yazan kısma tıklayıp proxyi ayarla kısmına gelip el ile seceneğini işaretleyip aynen şunları yazıyoruz
SUNUCU: 51.75.202.161
KAPI: 2019 VEYA 8888 YAZIP KAYDET DİYİP CIKIYORUZ BU AŞAMADAN SONRA TELEFONDAN İNTERNETE GİREMEZSİNİZ SADECE PUBG YE GİREBİLİRSİNİZ
KODLAR : OYNA GİRDİĞİNİZDE DLG BUTONUNA TIKLAYIP FLOAT A TIKLAYIP 0.000005 İ SEARCH ARATIP 3 CÜ KOLONU M YE BASIP 0.5 YAPIP TEKRAR M YE BASIP REFRESH YAPARSANIZ CİM VE AGACLAR KALKAR DİĞER KODLARIDA İSTERSENİZ DAHA SONRA YAZARIM
Anten ve çim yeterli eğer ban atmıyorsa ?

alper35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bro önemli olan banned konusu bir kere report yesek sistem programı algılıyor bahsettigin ayarda sistem dlg yi görmüyor mu?

berkoloji

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bro önemli olan banned konusu bir kere report yesek sistem programı algılıyor bahsettigin ayarda sistem dlg yi görmüyor mu?
bro kesinlikle ban yenmiyor su an da ben 10 mac yaptım yukarıda yazdığım şekilde harfi harfine uygularsanız sıkıntısız olarak bansız oynayabilirsiniz benim tek sorunum pingimin asırı yuksek olması ve bu durmuu bir türlü gecemiyorum iphone 7 kullanıyorum wifi ve proxyi actğımda pping 900 lere cıkıyor

Onurpyrz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yüklesek ban yemezmiyiz
Mesaj düzenlendi:

Veri değişiminden ban attı :/

ilhannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kaçıncı ban yemem artık hesap açmaktan yoruldum :) ya ben yapamıyorum yada sistem artık baya sıkı denetimde. Dikkatli olun arkadaşlar.

alper35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kaçıncı ban yemem artık hesap açmaktan yoruldum :) ya ben yapamıyorum yada sistem artık baya sıkı denetimde. Dikkatli olun arkadaşlar.
😂 sistemi baya geliştirmişler kardo hileyi ilk reportta algılıyor hide toolz gibi bişey yapmamız lazım dlg ye yoksa halimiz harap😂

Alievrenn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Wifi yok bunu wifisiz kullanmanin bi cozumu varmi ?

Alievrenn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Buraya vpn ayarlarini yapip proxy girip mobil veri uzerinden kullanamayizmi acaba ?

berkoloji

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ARKADAŞLAR TEK TEK YAZIYORUM LÜTFEN ŞU YAZDIKLARIMI HARFİ HARFİNE UYGULAYIN
1 DOSYA TC ADRESİNE YUKLEDİĞİM YUKARIDA LİNKİ OLAN DOSYAYI YANİ PUBSAFE DOSYASINI RARLI OLARAK BİLGİSAYARINIZA İNDİRİN
RARDAN CIKARTTIĞINIZ PUB SAFE DOSYASINI CALISTIRIN SİZE YEİ DO NOT TRUST SERTFİKA DOSYASI URETECEK
2) BİLGİSAYARINIZDA ÜRETTİĞİNİZ pubsafe DOSYASINI MAİLİNİZE GÖNDERİN
3) MAİLİNİZİ AÇIN BU DOSYAYI TELEFONUNUZA İNDİRİP KURUN
4) AYARLAR-GENEL- PROFİL VE AYGIT YONETİMİNİE GİRİN
5)DO_NOT_TRUST_FiddlerRoot PROFİLİNE TIKLAYIN BU PROFİLE GÜVEN DİYİN VE CIKIN
6) AYARLAR GENEL -HAKKINDA KISMINA TIKLAYIN TELEFONUNUZUN EN ALT SATIRDA YASAL KISMININ ALTINDA SERTİFİKA GÜVEN AYARLARINA TIKLAYIN VE YİNE DO_NOT_TRUST_FiddlerRoot kısmını onaylayın
7) artından telefonunzdaki orginal pubg yi silin
8) safariye girin adres satırına yazın topstrore uygulamasını telinize indirin kurun ve topstore uygulaması icerisindeki pubg uygulamasını indirin burası onemli, inmiyor diyen arkadaslar inmesi ve kurulması uzun sürebiliyor inmiyor gibi gorunuyor ama iniyor muhakkak sıkılıp tekrar silip yuklemeyin bekleyin eninde sonunda indirip kuruyor
9) oyunu acın guncellemesini yapın hesabınızı baglayın AMA KESİNLİKLE OYNAMAYIN BURASI ONEMLİ BAN YERSİNİZ LOBİYE GİRDİĞİNİZ AN OYUNDAN CIKIN KOMPLE
10) TELEFON AYARLARINA GİRİN WİFİ AYARLARINA GİRİN BAGLI OLDUUNUZ WİFİ ADRESİNİN YANINDA (i) yazan yere tıklayın alt satırlarda PROXY i goreceksiniz tıklayın ve elle seceneğine gelin
11) 51.75.202.161 sunucu kısmına yazın
kapı: kısmına ise : 2019 veya 8888 yazın kaydet diyip cıkın
ŞİMDİ OYUNU ACIN KODLARI GİRİP OYNAYIN BU KADAR ADIM ADIM ANLATTIM
Mesaj düzenlendi:

SON OLARAK DOSYA TC ADRESİNDEKİ YUKLEDİĞİM DOSYA YENİ DO NOT TRUST SERTFİKA ÜRETME DOSYASIDIR BUNU ÖNCE BİLGİSAYARINIZA İNDİRİP ORDAN CALISTIRIP URETTİĞİNİZ YENİ SERTFİKAYI TELEFONUNUZA ATICAKSINIZ YANİ DOSYA TC DEKİ DOSYAYI TELİNİZE DİREKT İNDİRMEYİN!!!!

• Like
Reactions: Piu

ilhannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
😂 sistemi baya geliştirmişler kardo hileyi ilk reportta algılıyor hide toolz gibi bişey yapmamız lazım dlg ye yoksa halimiz harap😂
Sanki sunucular beni bulmak için bekliyor. yeni hesabı açıyorum ama her seferinde yeniyim diye almıyorlar atıyorlar. tam seviyeyi yükseltiyoruz peşinden ban :):) bilmeyenlerle oynamaktan bıktım :) adam yok şu ne işe yarar yok bu nedir. daha çantasında ne olduğunu bilmeyen adamlarla oyun oynamaktan yoruldum :)

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ARKADAŞLAR TEK TEK YAZIYORUM LÜTFEN ŞU YAZDIKLARIMI HARFİ HARFİNE UYGULAYIN
1 DOSYA TC ADRESİNE YUKLEDİĞİM YUKARIDA LİNKİ OLAN DOSYAYI YANİ PUBSAFE DOSYASINI RARLI OLARAK BİLGİSAYARINIZA İNDİRİN
RARDAN CIKARTTIĞINIZ PUB SAFE DOSYASINI CALISTIRIN SİZE YEİ DO NOT TRUST SERTFİKA DOSYASI URETECEK
2) BİLGİSAYARINIZDA ÜRETTİĞİNİZ pubsafe DOSYASINI MAİLİNİZE GÖNDERİN
3) MAİLİNİZİ AÇIN BU DOSYAYI TELEFONUNUZA İNDİRİP KURUN
4) AYARLAR-GENEL- PROFİL VE AYGIT YONETİMİNİE GİRİN
5)DO_NOT_TRUST_FiddlerRoot PROFİLİNE TIKLAYIN BU PROFİLE GÜVEN DİYİN VE CIKIN
6) AYARLAR GENEL -HAKKINDA KISMINA TIKLAYIN TELEFONUNUZUN EN ALT SATIRDA YASAL KISMININ ALTINDA SERTİFİKA GÜVEN AYARLARINA TIKLAYIN VE YİNE DO_NOT_TRUST_FiddlerRoot kısmını onaylayın
7) artından telefonunzdaki orginal pubg yi silin
8) safariye girin adres satırına yazın topstrore uygulamasını telinize indirin kurun ve topstore uygulaması icerisindeki pubg uygulamasını indirin burası onemli, inmiyor diyen arkadaslar inmesi ve kurulması uzun sürebiliyor inmiyor gibi gorunuyor ama iniyor muhakkak sıkılıp tekrar silip yuklemeyin bekleyin eninde sonunda indirip kuruyor
9) oyunu acın guncellemesini yapın hesabınızı baglayın AMA KESİNLİKLE OYNAMAYIN BURASI ONEMLİ BAN YERSİNİZ LOBİYE GİRDİĞİNİZ AN OYUNDAN CIKIN KOMPLE
10) TELEFON AYARLARINA GİRİN WİFİ AYARLARINA GİRİN BAGLI OLDUUNUZ WİFİ ADRESİNİN YANINDA (i) yazan yere tıklayın alt satırlarda PROXY i goreceksiniz tıklayın ve elle seceneğine gelin
11) 51.75.202.161 sunucu kısmına yazın
kapı: kısmına ise : 2019 veya 8888 yazın kaydet diyip cıkın
ŞİMDİ OYUNU ACIN KODLARI GİRİP OYNAYIN BU KADAR ADIM ADIM ANLATTIM
Mesaj düzenlendi:

SON OLARAK DOSYA TC ADRESİNDEKİ YUKLEDİĞİM DOSYA YENİ DO NOT TRUST SERTFİKA ÜRETME DOSYASIDIR BUNU ÖNCE BİLGİSAYARINIZA İNDİRİP ORDAN CALISTIRIP URETTİĞİNİZ YENİ SERTFİKAYI TELEFONUNUZA ATICAKSINIZ YANİ DOSYA TC DEKİ DOSYAYI TELİNİZE DİREKT İNDİRMEYİN!!!!
E-mail attıktan sonra neyle kuracaz Filza ilemi

Onurpyrz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ban yedik herşeyi harfi harfine uygulama ma rağmen sistem Dlg yi algılıyor Aim kapalı sadece çim ile oynadım hep

alper35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İlk reportta banned kardo dlg yi bir şekilde gizlememiz lazım

Onurpyrz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Port ile oynuyoruz acaba dns ayarlarında da bi değişiklik yapsak fayda edermi ? :) kafamda deli sorular

Tips
Tips
Üst Alt