Neler yeni

PUBG MOBİLE hileli versiyon.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar pubg mobile hileli versiyonu kurdum fakat telefonum da lte veya 4g yüzünden açılmıyor wifi olmadan açılmayacakta kendi internetimi wifi olarak gösterme şansım var mı ? sistem biraz şaşırsın en azından girebilmek için.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hileli versiyon nedir? Nereden kurulur Ne hilesi var ?:)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
1526472360818.png
Mesaj düzenlendi:

Hack Özellikleri:
- Hayır Silah Recoil -> Süper Sabit Amaç. Özellikle uzun menzilli düşmanları kolayca öldürmek için çok yararlıdır.
- Silah Spread yok -> Senin çekimleri düz bir çizgi yaymak ve her yere gitmeden ateş edecek!
- Tanrı'nınGörüşü->Çömeltiğindeya dadurduğunda, ayağa kalkarmış gibi herşeyi görebilir ve vurabilirsin.
- Hide Grass *
- Buğdayı Gizle *
- Rocks'ı Gizle *
- Ağaçları Gizle *
* Düşmanları daha iyi görebilmeniz için ekstra oyun öğelerini gizleyin. Bu onları birkaç metre uzakta saklar. Eğer ağaç dikme ya da bir ağaç örtü olarak kullanmayı planlıyorsanız, size en yakın ağaç ve otları görebilirsiniz.

Shaelonf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hack programini kurdum fakat oyuna basladigim gibi bir saat ban atiyor neden acaba ne yapmam gerek

Ercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
3G unrestrictor 5 adlı tweak indir kardeşim bendede wifi kullanımını zorunlu kılıyordu bu tweakle sorunumu çözdüm.
Repo:

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben oynuyordum sorun yoktu fakat şu an oyunu açıyorum banlıyor masıl düzeltebilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Son güncellemeler güncel hackleri banlıyor gayet normal olarak. Güncel bi hack çıkmasını bekleyin

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Son güncellemeler güncel hackleri banlıyor gayet normal olarak. Güncel bi hack çıkmasını bekleyin
aslında var fakat igameguardian gerekli orada paylaşılmış iosgods üzerinde ben oradan buraya türkçe çevirerek paylaşacağım ama vaktim yok şuan.

Tips
Tips
Üst Alt