Neler yeni

PUBG MOBILE hileli sürümler

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Mod Gereksinimleri:
- Jailbreakli veya Jailbreak Olmayan iPhone / iPad / iPod Touch.
-
-Windows / Mac / Linux çalıştıran bir bilgisayar.

Hack Özellikleri:
-Ateş ederken tepmez. (Süper Sabit Amaç. Özellikle uzun menzilli düşmanları kolayca öldürmek için çok yararlıdır.)
-silah ateş ederken yayılmadan düz bir şekilde ilerler.
-Çömeltiğinde veya yattığında , ayağa kalkarmış gibi herşeyi görebilir ve vurabilirsin.
- Buğdayı Gizle *
- Rocks'ı Gizle *
- Ağaçları Gizle *
* Düşmanları daha iyi görebilmeniz için ekstra oyun öğelerini gizleyin. Bu onları birkaç metre uzakta saklar. Eğer ağaç dikme ya da bir ağaç örtü olarak kullanmayı planlıyorsanız, size en yakın ağaç ve otları görebilirsiniz.
- Giriş yapamıyorsanız, Mobil Veri yerine Kablosuz bağlantınızı kullanmayı deneyin.
- Electra Jailbreak kullanıyorsanız, bu IPA'yı yüklemek için Cydia Impactor kullanmalısınız. Eğer sizin için çökerse, yüklemek için Cydia Impactor kullanın.

0.6.xxx
en güncel sürüm

Yükleme Talimatları:
ADIM 1:
Gerekiyorsa, iDevice'inize kurduysanız uygulamayı kaldırın. Bazı saldırıya uğrayan IPA'lar, yinelenen uygulama olarak yüklenir. İlerlemeyi kaybetmemek için yedeklediğinizden emin olun.
ADIM 2: Yukarıdaki bağlantıdan bilgisayarınıza önceden kesilmiş .IPA dosyasını indirin.
ADIM 3: indirinve arşivi açın.
ADIM 4: Bilgisayarınızda Cydia Impactor'u açın / çalıştırın ve ardından iOS Cihazınızı bağlayın ve cihazınızın isminin Cydia Impactor'da görünmesini bekleyin.
5. ADIM: iDevice'iniz görüntülendiğinde, indirdiğiniz modifiye .IPA dosyasını sürükleyip Cydia Impactor uygulamasına bırakın.
ADIM 6:Artık iTunes / Apple ID e-posta girişinizi ve ardından şifrenizi girmeniz istenecektir. Devam edin ve gerekli bilgileri girin.
ADIM 7: Saldırıya uğramış IPA'yı yüklemeyi / yüklemeyi bitirmek için Cydia Impactor'u bekleyin.
ADIM 8: Kurulum tamamlandıktan ve uygulamayı Ana Ekranınızda gördüğünüzde, şimdi Ayarlar -> Genel -> Profiller ve Cihaz Yönetimi'ne gitmeniz gerekecektir . Bir kez, 6. adımdan girdiğiniz e-postaya ve ardından '[email protected] adresine Güven'e dokunun .
ADIM 9: Şimdi Ana Ekranınıza gidin ve yeni yüklenen uygulamayı açın ve her şey iyi çalışmalı. Hack'in oyun içi açılır penceresindeki talimatları takip etmeniz gerekebilir.

BURAYA TIKLAYARAK BURAYA ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTE İLK OYUNA GİRERKEN SİZE İD VE PAROLA OLARAK BUNU SORACAKTIR 1 KERELİK GİRİŞ YAPINCA SONRA DEVAMLI GİRECEKTİR.

Son düzenleme:

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
Standart Sunucularda mı oynuyoruz?
Yoksa hileli insanlar kendi aralarında mı oynuyor?

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
reis bunu appcake e atsak yüklenmezmi

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Standart Sunucularda mı oynuyoruz?
Yoksa hileli insanlar kendi aralarında mı oynuyor?
standart sunucularla tabi aga ama tek bir problem var wifi olmadan çalışmıyor genelde wifi bağlı olduğunda daha önce facebook baglıysa tekrar bagla kendi hesabınla yine oyna ben dün gece yakın arkadaşlarımla oynadım denedim sorunsuz çalışıyor hatta birşey diyim mi oyunun güncel sürümünde çok lag var bunda yok :D
Mesaj düzenlendi:

reis bunu appcake e atsak yüklenmezmi
appcake sistemini bilmediğim için birşey diyemem ki dostum (:

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hile menüsü gelmedi menü yokmu yoksa direk aktifmi oluyor
A3A373FE-5959-4CEE-99E9-81365936BAC3.png

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
standart sunucularla tabi aga ama tek bir problem var wifi olmadan çalışmıyor genelde wifi bağlı olduğunda daha önce facebook baglıysa tekrar bagla kendi hesabınla yine oyna ben dün gece yakın arkadaşlarımla oynadım denedim sorunsuz çalışıyor hatta birşey diyim mi oyunun güncel sürümünde çok lag var bunda yok :D
Mesaj düzenlendi:

appcake sistemini bilmediğim için birşey diyemem ki dostum (:
Oyuna yeni güncelleme gelmiş olması lazım?

Kirenci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hile ekranını bi köşeye kapatabilirsiniz. Oyuna direk girince aktif olarak başlıyor. Ama ban yeme ihtimali varmıdır bilmiyorum yüksek rank kasanlara tavsiye edebilceğim birşey değil. Zevkine girenler kullansın

Billups

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bazen oyun oynarken kendi takımımızda hackli olan birini gördüğümde dumur oluyorum. Yani bi insan neden hileli oynamak ister,nasıl zevk alır anlamak mümkün değil.

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@omeraksoy hocam 0.6.0 sürümüne güncellendi eğer bulursan hileli sürümü beklemedeyiz :)

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kullanılmıyor sanıyordum şimdi güncelliyorum
Mesaj düzenlendi:

Yeni sürüm güncellendi link eklenmiştir
eyvallah reis teşekkür ederim ben takip ediyorum güncellemeleri sağolasın

Rain1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
şunu electra jailbreakte pc olmadan nasıl yükleriz habire sign etmekmi lazım ios 11 de?

Kalem53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam bu düşmanları duvar arkasından görme hilesi var mı androidlerde yapıliyor mesela o wallhack

Aydoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Iosgods ara google-da pubg hilesini bul jailbreakli . Vip abune olman gerekiyor ama linki gormen icin.
Hocam bu düşmanları duvar arkasından görme hilesi var mı androidlerde yapıliyor mesela o wallhack

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Benim kanımca hile kullanmak kul kul hakkı bu dunyada hak yiyenler var zaten

Şimdi dusunun oyuna giriyorsunuz eglenmek icin ama hileci birisi gelip oyun zevkinizi berbat ediyor.

Kalem53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Benim kanımca hile kullanmak kul kul hakkı bu dunyada hak yiyenler var zaten

Şimdi dusunun oyuna giriyorsunuz eglenmek icin ama hileci birisi gelip oyun zevkinizi berbat ediyor.
Doğru diyorsun ama ben geçen oyuna girdiğimde en sona kaldık iki kişi bir şarjör boşalttım adamı ateş ediyorum adam dans ediyor Zaten hile yapanlar var demek istediğim 😁

Tips
Tips
Üst Alt