Neler yeni

Pubg Mobile Ban Yardım

remix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
2 gün önce cihazımı jbli yaptım liberty tweaki fln kurulu ve seçili ona rağmen 10 sene ban yedim nasıl açtırabilirim?

Cihaz
iPhone 6S+
Sürüm
14.2

Ekli dosyalar

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
gecmiş olsun. jb li cihazlarda pubg cok büyük sorun yaşıyor. eger hesabınızı seviyorsanız jailbreakten uzak duracaksınız. iyi forumlar.

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hesap banlandı. Telefon ile başka hesaptan giremiyorsan keychainden pubg dosyalarını sql sorgusu ile silmen lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

remix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hesap banlandı. Telefon ile başka hesaptan giremiyorsan keychainden pubg dosyalarını sql sorgusu ile silmen lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Şuan Başka hesaptan oynuyorum 10 yıl ban sorunu hallettim lakin 10dk ban sorunu devam ediyor yardımcı olurmusunuz

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Dostum banlar server tarafından atıldığı için yapacak birşey yok. Liberty harici Bypass tweaklerini kullan belki yardımcı olur ya da Pubg girerken icleanerdan tüm tweakleri deaktif et.

remix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Dostum banlar server tarafından atıldığı için yapacak birşey yok. Liberty harici Bypass tweaklerini kullan belki yardımcı olur ya da Pubg girerken icleanerdan tüm tweakleri deaktif et.
Onuda Çözebildim Teşekkür Ederim👍

ozzbss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hangi tweak ile baypas yaptınız?

sure.ipa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
Şuan Başka hesaptan oynuyorum 10 yıl ban sorunu hallettim lakin 10dk ban sorunu devam ediyor yardımcı olurmusunuz
Dostum bende cihazıma jb atmak istiyorum. Ancak bu forumu okuyunca atmaktan korktum :D Bana yardımcı olabilir misin? Ban olayını nasıl çözdün??

Tips
Tips
Üst Alt