Neler yeni

Pubg atma sorunu

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Gün içerisinde oyun oynarken sürekli olarak 10 ar dakikalık oyundan atma sorunu yaşıyorum.kesinlikle hile falan yüklemedim ancak jailbreak yüklü olduğu için problem yaşıyorum.
Flyjb ve liberty lite tweaklarını yüklememe rağmen değişen bir şey olmadı. Help!

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Gün içerisinde oyun oynarken sürekli olarak 10 ar dakikalık oyundan atma sorunu yaşıyorum.kesinlikle hile falan yüklemedim ancak jailbreak yüklü olduğu için problem yaşıyorum.
Flyjb ve liberty lite tweaklarını yüklememe rağmen değişen bir şey olmadı. Help!

choicy tweakini kullanın applications kısmından disable tweak injection yapın PUBG için

furkaankarakuss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Aynı sorun 12.1.2 (iphone 6) da başıma çok geliyordu farklı sebeplerden dolayı 12.4.4 e geçtiğimden beri hiç başıma gelmedi. Sorununa çözüm olur mu bilemem ama denemek istersen diye söyledim. İyi forumlar.

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@quadespy deneyip bilgi veririm.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Geçen gün 8 plus cihazımda bu sorunu yaşıyordum ama 13.5 jb idi cihaz. Fly jb kurdum test etmiştim sorun yaşamamıştım şimdi de iphone 11 cihazımı jb yapıp denerim sonucu buraya yazarım.

Archenik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
eğer 10 dakikalık ban yiyorsanız şanlısınız...çözümünü arkadaşlar zaten anlatmış...bende sebebinden bahsedeyim...

pubg jailbreakli cihazları potansiyel hileci gibi görüyor...ve banlıyor...
benim yaklaşık 15 bin tl lik kutu açtığım ve buz diyarı gibi nadir ve az çıkan bi çok iteme sahip hesabımı direk hiç bir uyarı vermeden 10 yıl banladı...hala açtırmaya calısıyorum ama açılacaga benzemıyor...

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

Safe mode aç oyna en sağlam yöntem 2dklık iş

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweaks menager kulan hiç sıkıntı olmuyor gayet iyi

Tips
Tips
Üst Alt