Neler yeni

Tweak Prysm

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Henüz beta aşamasında Patreon üyeliği 4$ olduğu için böyle satılıyor şuanda. Satışa çıktığında daha düşük olur diye düşünüyorum.

gurbetci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Packix repo düzeldi ve güncelleme geldi şuan sorunsuz yükleme oldu

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulamanın kendi ayarlarında denetim merkezini üstten getirmede var arkadaşlar çok hoş oluyor tavsiye ederim

fatihhaktass58

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler bi yardimci olur musunuz prysm tweaki kurdum ve wifi iconum 3g LTE iconu kayboldu varmi bilgili birisi

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar prysm için yamalar çıkmaya başladı şöyle birtane atayım
Library - application spport klasörüne indirdiğiniz yamayı atıyorsunuz İndirdiğiniz yama library- themes klasöründe ben snowboard kullanıyorum attıktan sonra aktif edip prysm ayarından en altta toggles ayarını 2 ye çekip resp diyoruz tamamdır
Not: magma evo kurmanız gerek arkapilan rengini ve takım renklerini kendiniz ayarayabilşrsiniz

Ekli dosyalar

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar prysm için yamalar çıkmaya başladı şöyle birtane atayım
Library - application spport klasörüne indirdiğiniz yamayı atıyorsunuz İndirdiğiniz yama library- themes klasöründe ben snowboard kullanıyorum attıktan sonra aktif edip prysm ayarından en altta toggles ayarını 2 ye çekip resp diyoruz tamamdır
Not: magma evo kurmanız gerek arkapilan rengini ve takım renklerini kendiniz ayarayabilşrsiniz
Nerden bulucaz bu yamayı

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben şahsen denedim hiç sevmedim default hali daha kullanışlı

phone 6s ios13.3.1 ' den gönderildi.

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aynen yama işi boş

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

deadra123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Parasını sonuna kadar hakediyor çok hoş bir görünüme sahip temalarıyla daha güzel görünümlere ulaşabiliyorsunuz.

Iron

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Ben tweakı satın aldım ama bir türlü kurumadım. Repo sitesinden link device diyorum ordan cydia açılıyor yeniden yükle diyorum altında ki continue source'ye basıyorum ama bir türlü kuramadım. Nasıl kurabilirm acaba ?

onurco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11
Ben tweakı satın aldım ama bir türlü kurumadım. Repo sitesinden link device diyorum ordan cydia açılıyor yeniden yükle diyorum altında ki continue source'ye basıyorum ama bir türlü kuramadım. Nasıl kurabilirm acaba ?
Cydia’nın yanında bir bağlantı daha olmalı, Profil olarak doğrulamanız gerekiyor. Daha sonra Cydia’dan kurabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Iron

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Cydia’nın yanında bir bağlantı daha olmalı, Profil olarak doğrulamanız gerekiyor. Daha sonra Cydia’dan kurabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam çözdüm teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt