Neler yeni

Prize bağlandığında DFU moda alıyor

Fortune

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir bu hatayı alıyorum prize her bağladığımda iphoneum DFU moda alıyor çözümü basit aslında ama her seferinde bunu yapmaktan bıktım sizce bu sorunu temelli nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Cihaz
5s
Sürüm
12.4.8

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dfu moda mı alıyor recovery moda mı? Farklı kablolarda da aynı sorun oluyor mu?

Fortune

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İ Tunes’e bağlamamız gereken bölüm geliyor internetten birkaç video izlediğimde DFU diye bahsediliyordu ama emin değilim. Kablo ile alakalı birşey olduğunu sanmıyorum ayrıca sıfırlamayı denedim olmadı belki icloudla ilgili bi sıkıntı olabilir diye sıfırlayıp geçici bir icloud açıp denedim bir işe yaramadı.

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Başka bir
İ Tunes’e bağlamamız gereken bölüm geliyor internetten birkaç video izlediğimde DFU diye bahsediliyordu ama emin değilim. Kablo ile alakalı birşey olduğunu sanmıyorum ayrıca sıfırlamayı denedim olmadı belki icloudla ilgili bi sıkıntı olabilir diye sıfırlayıp geçici bir icloud açıp denedim bir işe yaramadı.
Başka bir şarj cihazıyla dene

Fortune

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İşe yaramıyor bugün ReProvision bozuk olduğu için unc0ver yüzünden tekrar sıfırlama yapmam gerekti ama gine düzelmedi kabloyu dağiştirdim hiç bi faydası olmadı halen daha aynı problemi yaşıyorum

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İşe yaramıyor bugün ReProvision bozuk olduğu için unc0ver yüzünden tekrar sıfırlama yapmam gerekti ama gine düzelmedi kabloyu dağiştirdim hiç bi faydası olmadı halen daha aynı problemi yaşıyorum
Kabloyu değil, adaptörü değiştirin.

Tips
Tips
Üst Alt