Neler yeni

Phone uygulama bildirim sesi

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
YouTube ve İnstagram uygulamalarından gelen bildirimlerde bildirim sesi çıkmama sorunu ile karşılaşan var mı hem telefon hem de uygulama ayarlarında tüm sesler bildirimler açık olmasına rağmen?

Diğer uygulamalardan gelen bildirimlerde bildirim sesi çıkıyor. Ama YouTube ve İnstagram bildirimleri geliyor bildirim sesi çıkmıyor telefon sessizdeymiş gibi.

Telefon sesi açık. Sessizde değil. Donanım arızası yok. Ses seviyesi yüksek seviyede. Telefon Ayarları ve uygulama bildirim ayarları arka plan vs açık.

Dfu modda mevcut yazılımı yeniden yükledikten sonra yedekleri geri yükledim.

Dfu modda tekrar 12.4 yükleyip sıfır kurulum yapsan düzelir mi sizce ?

Detaylar:
iPhone 6s 32 gb
Jailbreak yok
iOS 12.4

Cihaz
6s
Sürüm
12.4
Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ses bildirimi gelmeyen Uygulamaları silip tekrar yüklemeyi denedinizmi.

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ses bildirimi gelmeyen Uygulamaları silip tekrar yüklemeyi denedinizmi.
Yazılım yüklemeden önce YouTube İnstagram uygulamalarının verilerini sildim uygulamaları kaldırıp yeniden yükledim be en son telefonu yeniden başlattım ve sonuç maalesef değişmedi sorun devam ediyor.

1 hafta sonra yani bugün dfu modda yazılım yükledim 2 kere üst üste oturum açıp yedekleri geri yükledim tekrar kontrol ettim telefon ses ve bildirim ayarlarını uygulama ses ve bildirim ayarlarını sonuç yine aynı değişmedi sorun devam ediyor.
Mesaj düzenlendi:

13723
13724137251372613727

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Öncelikle yedek geri yüklemesini hiç bir şekilde önermem her daim sorun oluşturur.
Ses gelmeyen uygulamalar ile bağlantılı yüklediğin tweak varsa ayarlarını kontrol et
Ve uygulama harici yüklediğin zil sesi yapmak için yüklediğin bir tweak varsa ayarlarını kontrol et.
Cihaz jb devredışı iken de sorun devam ediyorsa cihazı dfu mod da restore et ve yedek geri yüklemesi yapmadan yeni iphone olarak kurulumu tamamla ve hiç bir şekilde eski yedeğini geri yükleme.

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
YouTube ve İnstagram

137281372913730
Mesaj düzenlendi:

Öncelikle yedek geri yüklemesini hiç bir şekilde önermem her daim sorun oluşturur.
Ses gelmeyen uygulamalar ile bağlantılı yüklediğin tweak varsa ayarlarını kontrol et
Ve uygulama harici yüklediğin zil sesi yapmak için yüklediğin bir tweak varsa ayarlarını kontrol et.
Cihaz jb devredışı iken de sorun devam ediyorsa cihazı dfu mod da restore et ve yedek geri yüklemesi yapmadan yeni iphone olarak kurulumu tamamla ve hiç bir şekilde eski yedeğini geri yükleme.
iOS 12.4 iPhone 6s 32 GB jailbreak yok. Bugün 2 defa üst üstte dfu modda yazılım yükledim. Dediklerine göre geriye sadece tek şey kaldı dfu modda yazılım yükledikten sonra sıfır kurulum yapmak yedeksiz. MP3 vs atmadım yok orj ayarlar sesler var onları kullanıyorum. Attığım resimlere bakar mısın

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ayarlar>ses kısmındaki zil seslerini çalmayı denedin mi, belki zil dosyası silinmiştir

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
YouTube ve İnstagram

Ekli dosyayı görüntüle 13728Ekli dosyayı görüntüle 13729Ekli dosyayı görüntüle 13730
Mesaj düzenlendi:

iOS 12.4 iPhone 6s 32 GB jailbreak yok. Bugün 2 defa üst üstte dfu modda yazılım yükledim. Dediklerine göre geriye sadece tek şey kaldı dfu modda yazılım yükledikten sonra sıfır kurulum yapmak yedeksiz. MP3 vs atmadım yok orj ayarlar sesler var onları kullanıyorum. Attığım resimlere bakar mısın
İphone ayarlardan tüm ayarları sıfırla seçeneği ile cihazını sıfırlamayı dene.
Düzelmezse geri yüklediğin yedek sorunludur dfu modda restore yap ve dediğim gibi yedek geri yüklemesi yapma.

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ayarlar>ses kısmındaki zil seslerini çalmayı denedin mi, belki zil dosyası silinmiştir
Yok onları kaç kere kontrol ettim değiştirdim. Şimdi tekrar kontrol edip değiştirdim.

13731
Mesaj düzenlendi:

İphone ayarlardan tüm ayarları sıfırla seçeneği ile cihazını sıfırlamayı dene.
Düzelmezse geri yüklediğin yedek sorunludur dfu modda restore yap ve dediğim gibi yedek geri yüklemesi yapma.
Sıfırladım ve sıfır temiz kurulum yaptım. Şu anda hazır tetikte bekliyorum 😁

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sıfır dfu kurulum yaptıktan sonra jailbreakli cihaz yedeği yüklemek yapılan dfu yu hiçe saymaktır :)

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
YouTube ve İnstagram uygulamalarından bildirim geliyor ama bildirim sesi çıkmıyor.

Diğer uygulamalarda sorun yok.

Jailbreak yok.
Dfu modda yazılım yükledim.
Sıfır temiz kurulum yaptım.
Uygulama arka plan ayarları açık.
Uygulama bildirim sesleri ve tüm ayarlar açık.
Telefon ayarlarında tüm sesler açık.
Telefon ayarlarında ses seviyesi en yüksekte.
Zil sesi ve bildirim sesleri kontrol edildi değiştirdim çalıyor bug vs yok.

50298FE2-1AA1-476C-AD94-C1AF8781ED7A.jpeg

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yerinde olsam Apple tarafından bir aranma ayarlar kendilerine sorarım ne de olsa orjinal cihaz sorunu yardımcı olacaklardır.

Tips
Tips
Üst Alt