Neler yeni

Çözüldü phoenix hata

corpse35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
3 Tools programı ile Flash&jailbreak/ ios 9.1 9.3.5 jail break kısmından update ettim tablet ekranına phonenix sembolu geldi gelen mailli içeriğe güvendim fakat phoenix simgesine tıklayıp açtığımda your ipad2,5 is not jail broken ekranı çıkıyor tableti dfu moda alıp tekrar yükleyip denedim problem devam ediyor konuylu ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
3 Tools programı ile Flash&jailbreak/ ios 9.1 9.3.5 jail break kısmından update ettim tablet ekranına phonenix sembolu geldi gelen mailli içeriğe güvendim fakat phoenix simgesine tıklayıp açtığımda your ipad2,5 is not jail broken ekranı çıkıyor tableti dfu moda alıp tekrar yükleyip denedim problem devam ediyor konuylu ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim

Son sürüm yükleyin yani 9.3.6 sonra işlemleri tekrarlayın

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Alttaki yazıya tıklayacaksın 😭
Prepare For Jailbreak

Ekli dosyalar

corpse35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
son sürüm bende 9.3.5 alttaki yazıya tıkladığımda ise Your copy of Phoenix includes a free mixtape. You may download the mixtape now or acces it later by opening the phonenix app and choosing mixtape player yazıyor mix tape playermi indirmm gerekli ?

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
son sürüm bende 9.3.5 alttaki yazıya tıkladığımda ise Your copy of Phoenix includes a free mixtape. You may download the mixtape now or acces it later by opening the phonenix app and choosing mixtape player yazıyor mix tape playermi indirmm gerekli ?
O yazı sandığın gibi değil 🙂
“ Phoenix kopyanız ücretsiz bir mixtape içerir. Mixtape'i şimdi indirebilir veya phonenix uygulamasını açıp mixtape oynatıcıyı seçerek daha sonra erişebilirsiniz.“

corpse35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmişim orda tıkamışım desenize :) teşekkür ederim oldu

kadir_24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Ne Yaptısam Ne etimse olmadı elimde bitane ipad2 var jailbreaktr phoenix ipad 2 ne yptımsa olmuyor lütfen bi yardım edin teamwiwer vereyim yapın lütfen ne oluır

serhanyunusilgaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
benim ipad mini de de phoneix ile attım ama instagram fln hiç açılmıyor. bir kac tane uygulamadan attırmama tweak lerini de denedim olmadı

Tips
Tips
Üst Alt