Neler yeni

PC Donuyor

Sinanishik2

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım 20-30 dakika boyunca açık kaldığında aniden donuyordu iki gündür araştırıyorum ve sonunda sorunun ne olduğunu buldum ama çözümünü bilmediğim için size danışayım dedim
Bozuk bi usb girişi var ve bunu nasıl halledebilirim bilmiyorum lütfen yardımcı olun

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım 20-30 dakika boyunca açık kaldığında aniden donuyordu iki gündür araştırıyorum ve sonunda sorunun ne olduğunu buldum ama çözümünü bilmediğim için size danışayım dedim
Bozuk bi usb girişi var ve bunu nasıl halledebilirim bilmiyorum lütfen yardımcı olun
go to technopat.net

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar. Anakartın chipset driverlarını güncelleyin
sorun ortadan kalkar. Windows kendi driverlarını kuruyor veya güncelliyor ise sorun yaşarsınız. Aida64 yükleyip anakart marka model bulursunuz.

Sinanishik2

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S
Selamlar. Anakartın chipset driverlarını güncelleyin
sorun ortadan kalkar. Windows kendi driverlarını kuruyor veya güncelliyor ise sorun yaşarsınız. Aida64 yükleyip anakart marka model bulursunuz.
Gerekli her şeyi zaten asus’un web sitesinden indirdim bugün format attım hala aynı bir de güncellemeler kapalı

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
fanlarının içi temiz mi? işlemci ekrankartı veya anakart chipseti ısınıyor olabilir. not: power içerisi de çok tozluysa yapar.

Tips
Tips
Üst Alt