Neler yeni

Paypal’a Alternatif Olarak Ne Kullanabiliriz?

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Black Eagle temasını %90 güncelledim. Le0n.yourepo.com reposuna yükledim. Şuan udid kaydı olmayan indiremiyor. Satın alanların udidlerini ekleyip indirmelerini sağlayabiliyorum ancak bir sorun var. Yanlış bilmiyorsam Paypal Türkiyede artık kullanılmıyor. Peki yabancı ülkelerden ücreti nasıl alabilirim paypal alternatifi bildiğiniz bir uygulama varmı yurt dışında da kullanılan?

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Webmoney kullana bilirsin paypaldan sonra bana göre ikinci en yaygın sistemdir

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
vpnle girip sahte yabancı adresle paypal açıp tr kartları ekleyip kullanabilirsin

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Packix’de kart ile satın alımı mevcut. Onun gibi bir şey yapabilirsen.

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yok arkadaş muz cumhuriyetinde yaşıyoruz ya. 1 haftada 15 dolarlık satış yaptım ki temayı doğru dürüst kimse bilmemesine rağmen, ama paypal yüzünden parayı çekemiyorum ödeme de alamıyorum şimdi. Gelen ödemeyi kabul etmem gerekiyor onun için açtığım ülkede banka hesabım olması gerekiyor kredi kartı kabul etmiyor. Yasaklar ülkesinin madurları olduk gene

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Black Eagle temasını %90 güncelledim. Le0n.yourepo.com reposuna yükledim. Şuan udid kaydı olmayan indiremiyor. Satın alanların udidlerini ekleyip indirmelerini sağlayabiliyorum ancak bir sorun var. Yanlış bilmiyorsam Paypal Türkiyede artık kullanılmıyor. Peki yabancı ülkelerden ücreti nasıl alabilirim paypal alternatifi bildiğiniz bir uygulama varmı yurt dışında da kullanılan?
Aynı dertten bende muzdarip olduğumdan tema yapmayı bıraktım :)

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Yok arkadaş muz cumhuriyetinde yaşıyoruz ya. 1 haftada 15 dolarlık satış yaptım ki temayı doğru dürüst kimse bilmemesine rağmen, ama paypal yüzünden parayı çekemiyorum ödeme de alamıyorum şimdi. Gelen ödemeyi kabul etmem gerekiyor onun için açtığım ülkede banka hesabım olması gerekiyor kredi kartı kabul etmiyor. Yasaklar ülkesinin madurları olduk gene
Paypal için çözümler var fakat bu riski almanı önermiyorum. Ufak miktarlarda sorun olmaz fakat miktar yüksek olunca hesabın askıya alınması durumunda bir daha erişmen imkansızlaşıyor. @kadir1009 hocamız ile iletişime geçtiniz mi?

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Paypal için çözümler var fakat bu riski almanı önermiyorum. Ufak miktarlarda sorun olmaz fakat miktar yüksek olunca hesabın askıya alınması durumunda bir daha erişmen imkansızlaşıyor. @kadir1009 hocamız ile iletişime geçtiniz mi?
Şuan bile 15 dolar kaldı yüksek miktarları hiç göze alamam. Arkadaşlar sadece packix için konuşmuştuk oraya da yükledim de onaylanmadı 1 haftadır.

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Şuan bile 15 dolar kaldı yüksek miktarları hiç göze alamam. Arkadaşlar sadece packix için konuşmuştuk oraya da yükledim de onaylanmadı 1 haftadır.
Söylediğim şekilde para çekme işlemi paypal'da geçerli olduğu için kullanabilirsiniz. Packix'den PayPal'a aktarılacak para çünkü

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yurt dışından birini bul, ona paypal ile gönder. Sonra oda sana göndersin banka ile.

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu paypal iyice can sıkmaya başladı. Vpn ile hesap açıyorum anında engel koyup kimlik fotoğrafı istiyor. Gönderince de komple kapatıyor. Sağlıklı bir şekilde paypal açıp kullanabilen var mı? 200 dolarım güme gitti bu şekilde. Packix’te 400 dolar var onu kurtarayım yeter bana 🤔

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bu paypal iyice can sıkmaya başladı. Vpn ile hesap açıyorum anında engel koyup kimlik fotoğrafı istiyor. Gönderince de komple kapatıyor. Sağlıklı bir şekilde paypal açıp kullanabilen var mı? 200 dolarım güme gitti bu şekilde. Packix’te 400 dolar var onu kurtarayım yeter bana
Türkiye’de PayPal şans meselesi , yıllarca sorunsuz vpn ile kullananlar var , 5-10 hesap açıp kullananlar var birde maalesef bir sürü hesap açamayanlar var yada PayPal hesabı çalışmayanlar var...

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Türkiye’de PayPal şans meselesi , yıllarca sorunsuz vpn ile kullananlar var , 5-10 hesap açıp kullananlar var birde maalesef bir sürü hesap açamayanlar var yada PayPal hesabı çalışmayanlar var...
Valla bende Vpn kullanmadan açtım baya kullandım birkaç ay. sonra kapandı yeniden açtım o da kapandı şimdi hiç açamıyorum gibi bişey. Güvenilir biri varmı bildiğin ona aktarsak o da bana havale yapsa

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Valla bende Vpn kullanmadan açtım baya kullandım birkaç ay. sonra kapandı yeniden açtım o da kapandı şimdi hiç açamıyorum gibi bişey. Güvenilir biri varmı bildiğin ona aktarsak o da bana havale yapsa
Sitenin Paypal hesabına atabilirsin ama önce bit test edelim gelen miktar geliyormu gelmiyormu!!

Açıklamayı boş bırak ve gönderme işleminde “Aile ve Arkadaş” seç... eğer bu işlem yoksa ücret alır PayPal aktarımda

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sitenin Paypal hesabına atabilirsin ama önce bit test edelim gelen miktar geliyormu gelmiyormu!!

Açıklamayı boş bırak ve gönderme işleminde “Aile ve Arkadaş” seç... eğer bu işlem yoksa ücret alır PayPal aktarımda
Kendimden değil packix’ten çekeceğim için müdahale edemem. Onlar gönderdiğinde kesinti olmuyor. Şuan 99 dolar çekebiliyorum. 350 doların günü gelemdi henüz

Tips
Tips
Üst Alt