Neler yeni

Pangu - iOS 9.2 - 9.3.3 Jailbreak

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
IMG_0047.JPG

iOS 9.2 ve iOS 9.3.3 için Jailbreak aracı yayınlandı!

Geliştirici:
PanguTeam

Kaynak:

Desteklenen Cihazlar:

IMG_0299.PNG

Bilgisayar Üzerinden Pangu Tools ile Jailbreak!

-
Buradan ipa dosyasını indirin

- Buradan sisteminize uygun impactor indirin

Hazırsanız aşağıdaki işlemlere geçin

1. Cydia impactor'u açın

2. Cihazınızı bilgisayara bağlayın

3. ipa dosyasını impactorun üzerine sürükleyip bırakın

IMG_0300.PNG

5. Apple ID bilgilerinizi isteyecektir appleid ve şifrenizi girin

IMG_0301.PNG

6. Çıkan uyarıya "Tamam" diyin

7. Yükleme bittikten sonra Ayarlar/Genel/Profile girerek oraya düşen profile "Güven"in

IMG_0308.PNG

8. Ana ekrana dönün Pangu uygulamasını açın

IMG_0306.JPG

9. "Start"a tıklayın ve bir kaç saniye sonra ekranı kilitleyin. Cihaza respring atılınca anaekranda Cydia'yı görmüş olacaksınız

Safari Üzerinden Jailbreak İçin Aşağıdaki Adımları Takip Edin

1.Adım: Cihazımızda Safari uygulamasını açın ve adresine tıklayın.

2.Adım: Açılan sayfada Install Now yazısına tıklayın. Ekrana PP jailbreak aracını yükleme ekranı gelecek, Install butonuna tıklayın.

3.Adım: PP jailbreak aracı cihazınıza yüklenmeye başladı ve simgesi de cihazın ekranında yer almış durumda. "İndirliyor" kısmını geçtikten sonra "yükleniyor" kısmında cihazı uçak moduna alın.

4.Adım: Yukarıdaki işlemi zamanında yapmışsanız PP jailbreak aracı cihazınıza yüklemiş olacak. Şimdi uçak modundan çıkabilirsiniz.

5.Adım: Cihazınızın “Ayarlar >> Genel >> Aygıt Yönetimi” kısmına gidin ve yüklü olan sertifikayı (Beijing Hong Yuan Online Technology) açın "Güven" butonuna tıklayarak onaylayın.

6.Adım: Ana ekrana dönün ve yüklenmiş olan PP jailbreak aracına tıklayın. Ekrana uygulamaya ait bildirimlere izin vermek isteyip istemediğinizi soran bir uyarı gelecek “Tamam”diyerek geçin.

7.Adım: Ekrandaki yuvarlak simgeye tıklayarak jailbreak işlemini başlatın ve cihazın güç düğmesine basıp ekranı kilitleyin.

8.Adım: 5,6 sn. bekledikten sonra kilit ekranına jailbreak işleminin başarılı bir şekilde yapıldığını gösteren bildirim gelecek. Bildirimi sağa doğru sürükleyin. Kilit ekranı açıldıktan 1,2 sn sonra respring atılıp Cydia kurulmuş olacaktır

Artık cihazınızı jailbreak‘li olarak kullanabilirsiniz. Unutmayın cihazı tamamen kapatıp açtığınızda veya şarjı bittiğinde yeniden açmak durumunda kaldığınızda 7. adım’dan itibaren işlemleri tekrarlamanız gerekecek.

9.3.3 Pangu JB'yi aktif etmek için sorun yaşayanlar burdan çeşitli Alternatifler deneyebilirler!

Bu profili kayıt edin.

Repo:

Bu Tweaki yükleyin.

Başka Alternatif çözümler aşağıdaki sayfadan bulabilirsiniz.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Burdan yükleyin süresiz.

Profili yükleyip onay verin, oluşan ikona tıklayınca uyarı gelecej tamam a basarak tuşu kilitleyin. 10 saniye içinde kapanarak jb li şekilde açılıyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

jbtr0011

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Benim elimde şu an iOS 9.3.1 5S cihaz var
hangi adımdan başlamalıyım jailbreak yapmaya önceden yapmamı istediğiniz şeyler var mı? Yardımınızı bekliyorum, teşekkürler...

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Benim elimde şu an iOS 9.3.1 5S cihaz var
hangi adımdan başlamalıyım jailbreak yapmaya önceden yapmamı istediğiniz şeyler var mı? Yardımınızı bekliyorum, teşekkürler...
Burdan yükle

Cydia aç güncelle bitti

jbtr0011

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Burdan yükle

Cydia aç güncelle bitti
Bilgisayar var bu söylediğiniz yolu mu yapayım, birde geri döndürme işlerini falan istediğim zaman yapabilir miyim bir şey almam lazım mı itunes de yedekleme yaptım sadece.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@jbtr0011
Yukardaki Linki safariden aç , çıkan Ekranda GO tıkla bitti. Birşey yapmana gerek Yok

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Tips
Tips
Üst Alt