Neler yeni

Panda helper ve tutuapp

Batuhanakkas

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S Plus
Panda helper uygulamasından bişey indirilmiyor şuan indirdim”LİTE” sürümü iniyor ordanda bişey inmiyor tutuapp da aynı sorun var bu uygulamalar “FİX”mi yedi birde bu uygulamalar benzer önerdiğiniz uygulamalar varmı tweakbox appvaley harici :)

Cihaz
iPhone 6s Plus

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sitelerde bildiyim kadarıyla sertifka sorunları dsvam ediyor..... bu siteyi dene bide

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu siteleri neden kullanıyorsunuz? Cihazlarınız jb'siz mi? JB'li ise neden kullandığınıza anlam veremiyorum gerçekten :)

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Acil yardım diyince birşey değişmiyor bilginize;)

nameless

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Panda helper uygulamasından bişey indirilmiyor şuan indirdim”LİTE” sürümü iniyor ordanda bişey inmiyor tutuapp da aynı sorun var bu uygulamalar “FİX”mi yedi birde bu uygulamalar benzer önerdiğiniz uygulamalar varmı tweakbox appvaley harici :)
Ayni sorun bendede var cihazimda jb yok bu gibi uygulamalardan hicbirsey indiremiyorum inse bile gri sekilde kaliyor acilmiyor ve profiller kismindada hicbirşey gözükmüyor.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Baz_X_0 arkadaşımız cevabı vermiştir. Sertifika sorunları devam etmekte maalesef

nameless

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Peki jb yaptigimiz zaman tweakbox tutuapp gibi uygulamalarin yaptigi islemleri yapabiliyomuyuz ve en iyi en saglam jb yöntemi bilgisayarsizmi bilgisayar araciligi ile mi yapmak ve nasil yapabilirim bu konular hakkinda pek bilgim yok yardimci olursaniz sevinirim :)

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@nameless Jailbreak yapabilmeniz için öncelikle telefonunuzun sürümünün Jailbreak uyumlu olması gerekmektedir.
Sonrasında jailbreak yaptığınızda bu sitelerde kullandığınız uygulamaların tweak dediğimiz eklentileri cydia içerisinde bulunmaktadır. Hem kendi imzanızla uygulama yüklersiniz kafanız rahat olur. Ve sonsuz içerik. Cydia hayattır . :)

Şu an jailbreak için en iyi yöntem bilgisayar yoluyla olduğunu düşünüyorum.

nameless

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@nameless Jailbreak yapabilmeniz için öncelikle telefonunuzun sürümünün Jailbreak uyumlu olması gerekmektedir.
Sonrasında jailbreak yaptığınızda bu sitelerde kullandığınız uygulamaların tweak dediğimiz eklentileri cydia içerisinde bulunmaktadır. Hem kendi imzanızla uygulama yüklersiniz kafanız rahat olur. Ve sonsuz içerik. Cydia hayattır . :)

Şu an jailbreak için en iyi yöntem bilgisayar yoluyla olduğunu düşünüyorum.
İos sürümü 12.2 cihaz iphone 6

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Malesef şu an için bulunduğunuz sürümde jailbreak bulunmuyor. Beklemede kalın. :)

WhiteAnqeL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Benim cihaz A12 daha 12.1 ben gelmesini bekliyorum

Tips
Tips
Üst Alt