Neler yeni

Onlinenotify ya da Whatsapp Spy tarzında ?

scrapully

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar az çok araştırdım , benim istediğim uygulama whatsapp'taki birini takip etme . Ben whatsapp ta olmasam bile takip ettiğim kişi girdiğinde çevrimiçi olup olmadığı hakkında bir bildirim gelmesini istiyorum. Bildiğiniz bu tarz bir uygulama var mı ücretsiz olan ?? Çok lazım beyler

Not : netwa uygulaması çok iyi fakat 1 günlük trail veriyor ondan sonrası paralı ücretsiz yapma gibi bir şansımız varsa bu nasıl olur ? Diğer uygulamalarda paralı appstorde 'da ve ios versiyonum 11.3.1 beta 6 . Aptal kafam yüzünden 10.3.2 versiyonumu güncellemek durumunda kaldım uyumsuz bir tweak yüzünden ( ilk kez jail yapıyordum ondan dolayı tecrübesizlik) 11.3.1 beta 6 ya yükseltmek durumunda kaldım .

Jailbreak olmadan onlinenotify yükleme şansımız var mı ? böyle bir sorum daha var aslında merak etmişimdir ya da cydia olmadan bir kaç jailbreak paylaşıldı electra dışında . Onları yükleyip yine bu onlnienotify yükleme şansım var mı ?

Baya soru sordum farkındayım kusura bakmayın aklımdaki sorular bunlardı.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
11.3.1 beta 6 sürümü içinde jailbreak olayı geçerli olacaktır. Geçmekle iyi bir iş yapmışsın diyebilirim. sürümde kalıp jailbreak çıkmasını beklemelisin.

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
Program derseniz ise ücretsiz bulamadım, çoğu ücretli ve onlinenotify jb siz kullanamassınız

scrapully

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cevaplarınız için teşekkürler beyler , bu forumu baya sevdim kısa süre içerisinde cevap geliyor . Hep burda takılmaya devam bir çok şey öğreniyorum :)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
WhatsApp'ta birini takip etmek, online olduğunda bildirim gelmesi, ne kadar süre ve hangi saatler arasında WhatsApp'ta aktif olduğunu öğrenmek için uygulamasını kullanabilirsin. Ben kullandığım sıralar Flex ile patchlemiştim ve Premium olarak kullanıyordum. Flex için Jailbreak gerekiyor tabii ki. Son zamanlarda WhatsCope bozdu diyenler var, bu yüzden uygulama hakkında kesin çalışır diye bir şey diyemeceğim. Netwa uygulamasını ilk defa duydum, başka bildiğin uygulamalar da varsa bildirirsen sevinirim. Şayet Jailbreak'in olsaydı Netwa gibi uygulamaları da patchleme şansın olabilirdi. Jailbreak olmadan OnlineNotify tarzı bir şey yükleyemezsin, sonuçta bu WhatsApp üzerine kurulan bir uygulama. AppStore'da ki uygulamalar haricinde fazla bir şansın yok. Şu an bulunduğun 11.3.1 Beta 6 veya 11.3.1 direk fark etmez, bu sürüm için Jailbreak yok. tarzı telefonda birkaç değişiklik yapabilen uygulamalardan var fakat forumun ana sayfasında mağdur olanları görebilirsin. Houdini zaten SSH erişimi sağlamıyor, bu yüzden Tweak kurulumu yapamazsın. Dolayısıyla OnlineNotify'i bunlarla birlikte yükleme şansın yok. Sürüm yükseltmek zorunda kalmana üzüldüm, artık telefonu çok kurcalamadan beklemen lazım. Başka sorun olursa yine yaz buraya.

scrapully

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
WhatsApp'ta birini takip etmek, online olduğunda bildirim gelmesi, ne kadar süre ve hangi saatler arasında WhatsApp'ta aktif olduğunu öğrenmek için uygulamasını kullanabilirsin. Ben kullandığım sıralar Flex ile patchlemiştim ve Premium olarak kullanıyordum. Flex için Jailbreak gerekiyor tabii ki. Son zamanlarda WhatsCope bozdu diyenler var, bu yüzden uygulama hakkında kesin çalışır diye bir şey diyemeceğim. Netwa uygulamasını ilk defa duydum, başka bildiğin uygulamalar da varsa bildirirsen sevinirim. Şayet Jailbreak'in olsaydı Netwa gibi uygulamaları da patchleme şansın olabilirdi. Jailbreak olmadan OnlineNotify tarzı bir şey yükleyemezsin, sonuçta bu WhatsApp üzerine kurulan bir uygulama. AppStore'da ki uygulamalar haricinde fazla bir şansın yok. Şu an bulunduğun 11.3.1 Beta 6 veya 11.3.1 direk fark etmez, bu sürüm için Jailbreak yok. tarzı telefonda birkaç değişiklik yapabilen uygulamalardan var fakat forumun ana sayfasında mağdur olanları görebilirsin. Houdini zaten SSH erişimi sağlamıyor, bu yüzden Tweak kurulumu yapamazsın. Dolayısıyla OnlineNotify'i bunlarla birlikte yükleme şansın yok. Sürüm yükseltmek zorunda kalmana üzüldüm, artık telefonu çok kurcalamadan beklemen lazım. Başka sorun olursa yine yaz buraya.
Hocam anladığım kadarıyla şu jailbreak olmadan appstore'da bu tarz uygulamaları ücretsiz bulmam imkansız yani ? Bu yüzden jailbreak bekleyip yaptıktan sonra flex dediğiniz şey ile patchleyip öyle ücretsiz hale mi getirmek

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Flex, telefondaki herhangi bir uygulamanın dizinine erişmeye yarar. Yani ücretsiz hale getirmekten kastınız Premium özelliklerine erişebilmekse, evet doğru. AppStore'da WhatsCope'u biliyorum ben sadece. Bu tarz uygulamaları bulmak imkansız diye bir şey diyemem. OnlineNotify'i yükleme işleminiz için söylemiştim.

memeturgen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Jailbreak olsaydı onlinenotifyi kullanabilirdin. Ama onun kötü bir tarafı var, o da bildirim gelmesini istersen eğer seni hem çevrimiçi gösteriyor. Wscope ise numarayı giriyorsun sana günlük haftalık aylık bir ayrıntı çıkartıyor. Jailbreak olsaydı onu da localiapostore ile kırabilirdin. Şimdi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.0417BAC9-8FBC-4E0A-931B-C145E099D5C4.png0417BAC9-8FBC-4E0A-931B-C145E099D5C4.png

scrapully

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Flex, telefondaki herhangi bir uygulamanın dizinine erişmeye yarar. Yani ücretsiz hale getirmekten kastınız Premium özelliklerine erişebilmekse, evet doğru. AppStore'da WhatsCope'u biliyorum ben sadece. Bu tarz uygulamaları bulmak imkansız diye bir şey diyemem. OnlineNotify'i yükleme işleminiz için söylemiştim.
Anladım hocam cevaplar için çok teşekkürler baya bilgi sahibi oldum , dediğiniz uygulama da ücretli kullandıktan sonra sağlık olsun jailbreak beklicez bakalım
Mesaj düzenlendi:

Jailbreak olsaydı onlinenotifyi kullanabilirdin. Ama onun kötü bir tarafı var, o da bildirim gelmesini istersen eğer seni hem çevrimiçi gösteriyor. Wscope ise numarayı giriyorsun sana günlük haftalık aylık bir ayrıntı çıkartıyor. Jailbreak olsaydı onu da localiapostore ile kırabilirdin. Şimdi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.Ekli dosyayı görüntüle 4391Ekli dosyayı görüntüle 4391
Anladım hocam teşekkürler dediğiniz gibi jailbreak beklemem gerekiyor kısacası , wscope uygulaması ücretli yoksa .

Bir sorum olacak size ; bu uygulamada numara girdikten sonra önceki günlerin loglarını mı gösteriyor yoksa numarayı girdikten sonra mı başlıyor log sistemi ? siz anlatırken bir an geçmişi de gösteriyor diye düşündüm

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu tip uygulamalar siz numarayı girdikten sonra kayıt almaya başlar. Diğer türlü tüm dünyayı takip edecek sistemleri olması lazım, ya da WhatsApp sunucularına erişme imkanları.

scrapully

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu tip uygulamalar siz numarayı girdikten sonra kayıt almaya başlar. Diğer türlü tüm dünyayı takip edecek sistemleri olması lazım, ya da WhatsApp sunucularına erişme imkanları.
Anladım çok teşekkürler herşey için

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

scrapully

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Konuyu hortlatacam ama jailbreak var fakat bu tarz uygulama netwa var sadece appstore ' da , o da 1-2 günlük trial veriyor ondan sonra ücretli hale geliyor . Bunu ücretsiz yapabilen ya da herhangi bir tweak ile halledebilen arkadaş var mı acaba ? Ben bulamadım maalesef .

Konuda wscope ile yapan bir arkadaş vardı fakat wscope bende çalışmıyor bildirim gelmiyor . Şuan ben de çalışan netwa

luckyhuso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Jailbreak olsaydı onlinenotifyi kullanabilirdin. Ama onun kötü bir tarafı var, o da bildirim gelmesini istersen eğer seni hem çevrimiçi gösteriyor. Wscope ise numarayı giriyorsun sana günlük haftalık aylık bir ayrıntı çıkartıyor. Jailbreak olsaydı onu da localiapostore ile kırabilirdin. Şimdi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.Ekli dosyayı görüntüle 4391Ekli dosyayı görüntüle 4391
Hocam Hangi sürümünü premium yaptın ben deniyorum numara eklemiyor ?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Netwa app store dan kaldırıldı, araştırma yaparken çözüm buldum ve paylaşıyorum. Trial sonunda apps manager ile verileri sillimerek tekrar yüklenirse yeniden trial sürüm başlatılabilir.
App store linki? (Store dan kaldırıldı)

-------------
jb li cihazlarda, tutu vip ipa indirme uygulaması ile indirin. (Aynı anda aşağıdaki testflight içindende yüklerseniz premium özelliği aktif oluyor.)

------------
Jb siz cihazlarda; Testflight uygulaması içinden premium olarak çalışıyor. (Expres in 21 day)

luckyhuso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Netwa app store dan kaldırıldı, araştırma yaparken çözüm buldum ve paylaşıyorum. Trial sonunda apps manager ile verileri sillimerek tekrar yüklenirse yeniden trial sürüm başlatılabilir.

-------------
jb li cihazlarda, tutu vip ipa indirme uygulaması ile indirin. (Aynı anda aşağıdaki testflight içindende yüklerseniz premium özelliği aktif oluyor.)

------------
Jb siz cihazlarda; Testflight uygulaması içinden premium olarak çalışıyor. (Expres in 21 day)

teşekkürler emeğine sağlık güzel konu.test ettim sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleme:

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

-------------

------------

İnmiyor ki netwa dönüp duruyor?
Mesaj düzenlendi:

İnmiyor ki netwa dönüp duruyor?

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sonunda indi ama testflight içinden yükleme nasıl oluyor? Test flight ye girince sadece redeem butonu var oraya da girince kod istiyor

kadiraybar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

-------------
------------

hocam merhaba, apps manager ile yeniden trial başlatmadan bahsetmişsiniz? detaylandırmanız mümkünmü?

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Appsmanager ile netwa verilerini siliyosun sonra netwayı siliyosun. Tekrar netwayı yüklüyosun 1 gün daha deneme veriyo. Ben testflight yi yapamadım. Tutuappdaki sürüm 1.2.2 testflightdeki 1.2.3 olduğu için yüklenemedi. Premiumu nasıl aktif edebiliriz?

kadiraybar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
appsmanager dediğiniz ? sistemdeki mi?
Mesaj düzenlendi:

testflight yükle, yukarda arkadaş link vermiş netwa için ona bas uygulamayı direk yükle bro

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
appsmanager dediğiniz ? sistemdeki mi?
Mesaj düzenlendi:

testflight yükle, yukarda arkadaş link vermiş netwa için ona bas uygulamayı direk yükle bro
Appsmanager tweak. Yüklenmiyor işte testflight daki farklı sürüm tam iniyo indirilemedi hatası veriyo

kadiraybar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
jailbreak yok hocam bende 😑 pc yoluyla temizleme imkanım olurmu uygulamalar ile?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Bu linkten önce testflight ve yine linkten altdaki netwa ya tıklayın.

Jb siz uygulama temizleme nasıl yapılır bilemiyorum jb var ise apps manager ile önce netwa yı temizleyin sonra netwa yı silin ve üstteki işlemleri tekrarlayın.

Jb kulllanan arkadaşlar Tutu app den de indirebilir ama ordakinin trial süresi 1 gün. Her gün temizleyip indirmek lazım.

xfactory9025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
O linkten tıklayarak yüklenmiyordu artık yükleniyor ancak o sürüm bir üst sürümmüş. Kaç defa temizleyip silsem bile 1 günlük deneme bile vermiyor üst sürüm. Tutuapptakini verileri silince hergün 1 gün deneme veriyo.

Tips
Tips
Üst Alt