Neler yeni

OnlineNotify Ayarları açılmıyor

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Gelen güncellemeyi yaptıktan sonra Ayarlar bölümünde ki OnlineNotify Ayarlarına bastığımda WhatsApp uygulamasından atıyor
Sorun CyDown kaynaklı alımdan mı yoksa ücretli alan arkadaşlarda da var mı?

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben CyDown kullanarak ana repodan indirdim.WhatsApp'ın da OnlineNotify'ın da en güncel sürümleri yüklü bende şu anda ve herhangi bir problem yok.WhatsApp sürümünün de güncel olduğundan emin ol.Eğer güncelse kurulu başka bir tweakle çakışıyor olabilir.Telefonunda CrashReporter tweak'i yüklüyse o sana problemin kaynağını bulmanda yardımcı olacaktır.

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cevabın için teşekkür ederim. CrashReportera baktığımda WatusiToolsu gösteriyor. Rica etsem WatusiToolsun hangi sürümünü kullanıyorsunuz?
Ve Watusi 2 kullanıyorsanız onun da hangi sürümünü kullandığınızı söyliyebilir misiniz?

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
2.0.5 sürümü yüklü.
WatusiToolsu güncellediğimde Watusi 2yi kaldırıyor tekrar Watusi 2yi yüklediğimde ise crackliyemiyorum bu Watusi 2ye gelen son güncellemeyle beraber
Mesaj düzenlendi:

WatusiToolsu güncellediğimde Watusi 2yi kaldırıyor tekrar Watusi 2yi yüklediğimde ise crackliyemiyorum bu Watusi 2ye gelen son güncellemeyle beraber
Her ikisinide CyDowndan indirdim ve Watusi2 şuan crackli dersen jailbreakı filan bırakır ios 12ye geçerim 😀

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Watusi 2'nin son sürümü eğer CrackTool3 ile deniyorsan cracklenemiyor.Crackleyince reklamlar kalkıyordu sanırım ekstra özellikler veriyor muydu hatırlamıyorum.Ama sadece reklamlarsa olay reklamları kaldırmanın bir sürü yolu var biliyorsundur sen de.

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Watusi 2 1.0.76
Watusi 2'nin son sürümü eğer CrackTool3 ile deniyorsan cracklenemiyor.Crackleyince reklamlar kalkıyordu sanırım ekstra özellikler veriyor muydu hatırlamıyorum.Ama sadece reklamlarsa olay reklamları kaldırmanın bir sürü yolu var biliyorsundur sen de.
Bak işte belki çok şey biliyorum ama bunu bilmiyorum sanırsam kullandığın bir yol varsa söyliyebilir misin?

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Watusi 2 1.0.76

Bak işte belki çok şey biliyorum ama bunu bilmiyorum sanırsam kullandığın bir yol varsa söyliyebilir misin?
Watusi'nin reklamlarını kaldırmak için uğraşmadım fakat yapılabilecek şeyler tweak'e dışarıdan müdahale ederek reklamları kaldırmak ya da kendini abone gibi göstermek olabilir.Bunun dışında reklam konusunda daha genel çözüm sunan Untrusted Hosts Blocker gibi tweakler de işe yarıyor.

uchia-Sasuke

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Watusi 2 1.0.76

Whatsapp a ait bütün tweakleri kaldır.filza dan temizle tek tek.Sonra hepsini tekrar kur.Reklamlı olacak fakat bütün tweaklerin çalışacak.Reklam engellemek için crack kullanırsan direk tespit ediliyor.bende öyle oldu

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cevaplarınız için teşekkür ederim.
11.3.1 jb çıktığından bu süreye kadar CrackTool3 ile kullanıyordum sanırsam artık 2 günde 1 tweet atarak kullanıcam başka türlü OnlineNotify çalışmıyor müsait bir zamanda da satın alırız artık napalım😄
Konu kilitlenebilir.

mtokat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cevaplarınız için teşekkür ederim.
11.3.1 jb çıktığından bu süreye kadar CrackTool3 ile kullanıyordum sanırsam artık 2 günde 1 tweet atarak kullanıcam başka türlü OnlineNotify çalışmıyor müsait bir zamanda da satın alırız artık napalım😄
Konu kilitlenebilir.
merhaba,
ben online notifiyi indirmek istediğimde resimdeki hatayı veriyor, başka repolardanda indirmiyor, sorun ne olabilir acaba? watusi 2 for whatsapp 1.1.7 ve watusitools 2.0.5 kurulu

Ekli dosyalar

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhaba,
ben online notifiyi indirmek istediğimde resimdeki hatayı veriyor, başka repolardanda indirmiyor, sorun ne olabilir acaba? watusi 2 for whatsapp 1.1.7 ve watusitools 2.0.5 kurulu
CyDown açık mı kontrol edin

Tips
Tips
Üst Alt