Neler yeni

Önemli tweak güncellemesi sonrası Telefon uygulaması sorunu

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Herkese iyi forumlar aşağıda verdiğim fotoğraftaki güncellemeleri yaptıktan sonra telefon uygulamasına giremiyorum. Yeni güncelleme gelir mi ? Beklemeli miyim ? Yardım ederseniz sevinirim.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok teşekkür ederim. Önceden ikinci sefer de girerdi şimdi tek seferde giriyor. Konuyu kilitleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

mtokat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok teşekkür ederim. Önceden ikinci sefer de girerdi şimdi tek seferde giriyor. Konuyu kilitleyebilirsiniz. Kolay gelsin.
merhaba, bende size bir soru sormak istiyorum, bende instagram++ 1.8r-240 güncelledim bu arada instagramıda güncelledim 75.0 versiyona, instagram çalışmadı mecburen instagramı 67.0 versiyona düşürdüm, aradaki diğer versiyonlarıda denedim ama hiç birinde çalışmadı, sende durum ne? benim telefon iphone X 11.3.1 versiyon

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
merhaba, bende size bir soru sormak istiyorum, bende instagram++ 1.8r-240 güncelledim bu arada instagramıda güncelledim 75.0 versiyona, instagram çalışmadı mecburen instagramı 67.0 versiyona düşürdüm, aradaki diğer versiyonlarıda denedim ama hiç birinde çalışmadı, sende durum ne? benim telefon iphone X 11.3.1 versiyon
Kardeşim ben bu sürümü kullanıyorum.

mtokat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeşim ben bu sürümü kullanıyorum.
cevap için teşekkürler, tweak 67.0'dan sonrasında problemli, tweak'in yazarına mail attım henüz cevap gelmedi, gelirse senide bilgilendiririm

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
O güncellemeleri yapınca ben. Rocketi kursam cercubeyi kaldırıyor. Cercubeyi kursam rocketi kaldırmaya çalışıyor. Çözemedim hala :)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kardeşim Bende Bu Güncellemeden Sonra Notlar uygulamasına Giremiyom ios11.2.2 8 plus Yardımcı olurmusun?Bilgin Varsa

Notlar hakkındaki sorun bi tweakten kaynaklanıyordu ancak şu an adını unuttum. Aynı yöntem işe yaramazsa tweaklerinizi kontrol edin.

Tips
Tips
Üst Alt