Neler yeni

Çözüldü Önbellek Dolu Sorunu

memetcns

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İos 12.4 sürümünde iphone 7 32 gb kullanıyorum. Jailbreakli. Mobile legends oyununu oynuyorum. Güncelleme gelmiş. Bellek dolu belleği temizleyip tekrar deneyiniz diyip duruyo. Oyunu sildim icleanerle temizlik yapıp tekrar kurdum. Battery doctor la temizleyip tekrar denedim ama sorun yine değişmiyo.oyunun içinden bellek temizlemeyide denedim yine olmadı. Ayrıca aynı sorunu pubgde de yaşıyorum. Büyük ihtimalle başka bi oyun oynasam yine aynı hatayı alıcam. Telefonumda boş 10 gb yer var fakat bu hata beni delirtiyo. Lütfen yardımcı olun

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İos 12.4 sürümünde iphone 7 32 gb kullanıyorum. Jailbreakli. Mobile legends oyununu oynuyorum. Güncelleme gelmiş. Bellek dolu belleği temizleyip tekrar deneyiniz diyip duruyo. Oyunu sildim icleanerle temizlik yapıp tekrar kurdum. Battery doctor la temizleyip tekrar denedim ama sorun yine değişmiyo.oyunun içinden bellek temizlemeyide denedim yine olmadı. Ayrıca aynı sorunu pubgde de yaşıyorum. Büyük ihtimalle başka bi oyun oynasam yine aynı hatayı alıcam. Telefonumda boş 10 gb yer var fakat bu hata beni delirtiyo. Lütfen yardımcı olun
I cleanerdan tüm tweakleri devre dışı bırakıp bir de öyle dener misiniz.belki bir tweak sorun çıkarıyordur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

memetcns

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tam olarak nasıl devre dışı bırakıcam acaba

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben de pubg den haritaları kaynakları yükleyemiyordum. Liberty iptal edince banlanırım diye jb yi devre dışı bırakıp sorunu çözdüm. Bu programın çalışma mantığı nasıl acaba

Tips
Tips
Üst Alt