Neler yeni

Tweak NotiTinter (Uygulama Renginde Bildirim)

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selam Arkadaşlar ,
Bu tweak ile bildirimlerinizi uygulama hangi renkteyse o renkte olmasını sağlayabilirsiniz.

Ekteki libcolorpicker ın da kurulması gerekmektedir.
**ios10 için cydia ya reposunu ekleyerek yüklenebilir. Yada alternatif olarak Colorbanners 2 yi de yükleyebilirsiniz.

1519148764189.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Repo adresi nedir,cydia yaziyorum cikmiyor...

mstgezici

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
tweak çalışıyor fakat ayarlarda gözükmemesi normalmi

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İos 10.3 uyumlu degil sanirim,calismadi cunku...

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bu tweak bende safe moda attı sürekli ne yapsamda düzelmedi şimdi kaldırıp eski haline cevirsemde jb aktif edemiyorum sürekli springboard başlatma ekranı geliyor kablomda yanımda olmadığı icin yeniden Electra yı yükleyemiyorum 8plus uyumsuz galiba

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bu tweak bende safe moda attı sürekli ne yapsamda düzelmedi şimdi kaldırıp eski haline cevirsemde jb aktif edemiyorum sürekli springboard başlatma ekranı geliyor kablomda yanımda olmadığı icin yeniden Electra yı yükleyemiyorum 8plus uyumsuz galiba
libcolorpicker ı da kaldırdın mı cihazından?

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@gokmenecer olmuyor yeniden electra yükledim cydiaimpactor ile ama malesef yine safe moda atıyor (restartspringboard) önceden bu olmazdı son tweak sildim acaba kalıntısı mı kaldı?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@gokmenecer olmuyor yeniden electra yükledim cydiaimpactor ile ama malesef yine safe moda atıyor (restartspringboard) önceden bu olmazdı son tweak sildim acaba kalıntısı mı kaldı?
Notitinter in 2 dosyasını da SBInject klasöründen sildin mi?
libcolorpicker ın dosyasını da \usr\lib\ klasöründen sildin mi?

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
evet üstad sildim onları şimdi winScp den bağlıyım bakıyorum bişey kalmış mı diye telefona filza yükleyemiyorumki oda sorun yapıyor hangi filzayı yüklemek gerek sağlıklı çalışan yoktu galiba bekleyecektik değil mi bu şekilde pcye bağlı kaldım pratik olmuyor bakalım fullrestore etmem gerekli herhalde electrayı son çare

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
evet üstad sildim onları şimdi winScp den bağlıyım bakıyorum bişey kalmış mı diye telefona filza yükleyemiyorumki oda sorun yapıyor hangi filzayı yüklemek gerek sağlıklı çalışan yoktu galiba bekleyecektik değil mi bu şekilde pcye bağlı kaldım pratik olmuyor bakalım fullrestore etmem gerekli herhalde electrayı son çare
SBInject klasörünü ekran görüntüsünü paylaşabilir misin?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@caglar_fb SpringPlus birçok kullanıcıda sorun yaşatıyor. Öncelikle onu silip deneme imkanın var mı?

Eğer işe yaramazsa SBIject klasörünün içini yedek alıp ordaki tüm dosyaları (anemone dosyaları hariç) silip deneyebilir misin yine hata verecek mi?

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@gokmenecer sbinject klasörü anmone hariç sildim dediğin gibi pcde yedek vardı onu yeniden attım şimdi sorun yok, bu arada daha önce yüklediğim intelix-musicplayer-youtubedarkmode bu üçünü de kaldırdım şimdide bir şey yüklemeye korkuyorum :) filza yok değil mi sorun çıkarmayan o olmayınca telefon boş gibi. Sağolasın

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@gokmenecer sbinject klasörü anmone hariç sildim dediğin gibi pcde yedek vardı onu yeniden attım şimdi sorun yok, bu arada daha önce yüklediğim intelix-musicplayer-youtubedarkmode bu üçünü de kaldırdım şimdide bir şey yüklemeye korkuyorum :) filza yok değil mi sorun çıkarmayan o olmayınca telefon boş gibi. Sağolasın
intelix den süphelendim esasen.. tek tek deneyebilirsin. ;)

Filza için de bu konudakini deneyebilirsin.
Filza Electra için optimize edildi

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
intelix olmuştu sonra bildirimleri renklendiren bu tweak tweak varya o bozdu işte şimdi yeniden tek tek deniyorum intelix güzel nasılsa yedek var @gokmenecer

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
intelix olmuştu sonra bildirimleri renklendiren bu tweak tweak varya o bozdu işte şimdi yeniden tek tek deniyorum intelix güzel nasılsa yedek var @gokmenecer
inteliX ve notitinter çakışabilir.. İkisi de bildirimler üzerinde işlem yaptığından dolayı.. Tarafını seçmen lazım :)

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Haydaaa intelix şimdi sorun yaptı sildim yok renkli olmasada olur ben almim sen bu işi biliyorsun usta

Tips
Tips
Üst Alt