Neler yeni

Tweak Notchification

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bir gelişme varmı güncelleme vs en son kurduğumda safe moda atıyordu

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
İndirmiştim ustam safe moduna atıyordu sileo çıktığı zaman

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Yükledim ustam sonuç aynı değişmedi
Mesaj düzenlendi:

Saolsun geliştiriciye mesaj atmıştım reponun beta adresini yollamış ordan kurdum yanlız sürekli animasyon var ekranda mesaj geldiğinde seçeneği farklımı

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yükledim ustam sonuç aynı değişmedi
Mesaj düzenlendi:

Saolsun geliştiriciye mesaj atmıştım reponun beta adresini yollamış ordan kurdum yanlız sürekli animasyon var ekranda mesaj geldiğinde seçeneği farklımı
sana gönderdiğim beta repoyu ekle demiştim sen normal repodan indirmişsin yine
Bendeki ayarlar bu şekilde

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaslar anlamadim ben bi türlü indirdim deneme surumunde bi bakiyim dedim ama bunda zaman ayari yokmus ki mesela 5saniyede bi ekranda animasyon oynasin istiyorum bunda sacma sapan belirledigin sayi kadar yaniyor bi daha yanmiyor olmasi gereken belirledigimiz surede bir telefonu biz acana kadar yanması gerekir uygulamaya para odemeyin sacma olmus

Baracuda33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bende denedim bunu. Ekran kapali iken arama geldigi zaman ekran uyanmior. Yada ben beceremedim bilmiorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaslar anlamadim ben bi türlü indirdim deneme surumunde bi bakiyim dedim ama bunda zaman ayari yokmus ki mesela 5saniyede bi ekranda animasyon oynasin istiyorum bunda sacma sapan belirledigin sayi kadar yaniyor bi daha yanmiyor olmasi gereken belirledigimiz surede bir telefonu biz acana kadar yanması gerekir uygulamaya para odemeyin sacma olmus
Bir bildirim geldiğinde istediğini süre kadar ekranda animasyonu gösteriyor. Eğer sürekli animasyon olsun istersen o ayarda var ama pil tüketimi fazla olur.
Mesaj düzenlendi:

Bende denedim bunu. Ekran kapali iken arama geldigi zaman ekran uyanmior. Yada ben beceremedim bilmiorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bende bir sıkıntı yok arama geldiği zaman ekran açılıyor. Ayarları resetleyip ayarları resimdeki gibi yarasan sıkıntı olmaz. Eğer ekran uyunmama olayı devam ederse başka bir tweak ile çakışıyor olabilir.

IMG_0063.PNG

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim dediğim androidlerde ekran ustunde bildirim arama gelince hani ekrani acip bildirime bakana kadar kucuk bir isik belli araliklarla yanip sönüyor ya ben de istiyorumki mesela 10 sn de bir sectigim animasyon şekli ben telefonu uyandirana kadar yanip sönsün ben denedim look times 3 yaptim mesela ondan sonra kendi kendine hemen uc kez yanip sonuyor bildirim olmamasina ragmen bildirim gelince telefonu acana kadar yanip sonme olayi yokki bu tweakte

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim dediğim androidlerde ekran ustunde bildirim arama gelince hani ekrani acip bildirime bakana kadar kucuk bir isik belli araliklarla yanip sönüyor ya ben de istiyorumki mesela 10 sn de bir sectigim animasyon şekli ben telefonu uyandirana kadar yanip sönsün ben denedim look times 3 yaptim mesela ondan sonra kendi kendine hemen uc kez yanip sonuyor bildirim olmamasina ragmen bildirim gelince telefonu acana kadar yanip sonme olayi yokki bu tweakte
Dediğin donanımsal. Yazılım ile olacak bir şey değil. :D AlertAni diye bir tweak var da bende 3-4 kere animasyon gelip sönüyor. Belki dediğin öyle olur.

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dediğin donanımsal. Yazılım ile olacak bir şey değil. :D AlertAni diye bir tweak var da bende 3-4 kere animasyon gelip sönüyor. Belki dediğin öyle olur.
Aa dogru diyorsun bide şimdi oyle surekli telefonu uyandirana kadar yansa arka planda calisan uygulamada sarji iyi icier haklisin
Mesaj düzenlendi:

Alertani tweak hagi repoda bu arada bide onu deneyeyim

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt