Neler yeni

Tweak Notchification

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweak: Notchification

Repo: BigBoss

Uyumluluk: iOS 11-12

Fiyat: 2$

Açıklama: Bildirim geldiğinde ekranda değişik animasyonlar gösterir. Video daha iyi anlatır. :)

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Ödeme işlemini gerçekleştiremiyorum yardımcı olurmusunuz?

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Konuda bulunan tüm yönergeleri denedim, halen hata mesajı almaktayım.

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba bende paypal konusundan yapmaya calıştım ancak bir türlü beceremedim bide yabancı dil olduğu için yapamadım ne yapabiliriz yardımcı olabilecek kimse varmı

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
merhaba bende paypal konusundan yapmaya calıştım ancak bir türlü beceremedim bide yabancı dil olduğu için yapamadım ne yapabiliriz yardımcı olabilecek kimse varmı
Satın almak için sizi bir ödeme sayfasına yönelediriyor ise yardımcı olabilirim belki

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Paypal hesabınızın olması lazım. Hesabınız yok ise sitede nasıl açılacağı anlatılıyor. Aldığınız hata muhtemelen PayPal hesabı olmadığından. Paypal hesabınız var ama yine hata alıyorsanız vpn kullanın.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Paypal hesabınızın olması lazım. Hesabınız yok ise sitede nasıl açılacağı anlatılıyor. Aldığınız hata muhtemelen PayPal hesabı olmadığından. Paypal hesabınız var ama yine hata alıyorsanız vpn kullanın.
Ben kullandım ama fayda etmedi.
(İşlemi telefon üzerinden denedim)

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben kullandım ama fayda etmedi.
(İşlemi telefon üzerinden denedim)
Bilgisayar üzerinden hesap açmaya çalışın ben bilgisayardan açmıştım. Alımlarda sıkıntı çıkarmıyor

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bilgisayar üzerinden hesap açmaya çalışın ben bilgisayardan açmıştım. Alımlarda sıkıntı çıkarmıyor
Bilgisayar üzerinden tweak alınmıyor. Adam ücreti tweak üzerinden alıyor.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bilgisayar üzerinden tweak alınmıyor. Adam ücreti tweak üzerinden alıyor.
Ben Tweaks bilgisayar üzerinden alın yazmadım ki PayPal hesabını Bilgisayar üzerinden açın yazdım.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben Tweaks bilgisayar üzerinden alın yazmadım ki PayPal hesabını Bilgisayar üzerinden açın yazdım.
“Alımlarda sıkıntı çıkarmıyor” yazınca bende sıkıntı çıkardığını söylemek istedim. Yoksa benim açılmış ve daha önceden de harcama yaptığım Hesabım mevcut. Sadece bu tweak’i alırken sorun yaşıyorum.

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
“Alımlarda sıkıntı çıkarmıyor” yazınca bende sıkıntı çıkardığını söylemek istedim. Yoksa benim açılmış ve daha önceden de harcama yaptığım Hesabım mevcut. Sadece bu tweak’i alırken sorun yaşıyorum.
telefonda vpn acik iken almayi denediginizde de hata veriyorsa bir de bankaniz ile gorusmeniz gerekebilir, baktiniz olmadi cracli olani var calisiyor kullanip kullanmamak size kalmis

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
arkadaşlar bu tweak için şimdi baktım cydown yüklü olduğu için direkt kur ekranı çıkıyor, yalnız normalde paralı olduğu için cydown ile kursak sorun olur mu? çünkü crackli bir tweak değil, birde cydown xarold reposundan indirdim bu repoda sorunlu repolardan değil bildiğim kadarıyla repo içinde birşey arayınca ekran donuyor hiçbir şeye tıklayamıyorsun eğer repo sorunluysa kaldıralım repoyu cihazdan, bu repodan locallappstore ve InApPurchase tweaklerini de indirmiştim repo içeriği donuyor ekran buzlu cam gibi oluyor ayrıca tweaklerin parasının verilmesinin taraftarıyım jb nin devamı için emeğe saygılı olunmalı.

DevilKing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iphone x 12.1.1 beta ile denedim elma'da kaldı dikkat edin bu tweak'e.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
telefonda vpn acik iken almayi denediginizde de hata veriyorsa bir de bankaniz ile gorusmeniz gerekebilir, baktiniz olmadi cracli olani var calisiyor kullanip kullanmamak size kalmis
Ininal kartım paypala bağlı afedersiniz içinde epey para var, daha önce alışveriş yaptığımı da belirttim. Ben sadece bu tweak de alım yaparken sorun yaşıyorum. Adama mail attım “sana manuel ödeme yapmak istiyorum” diye cevap da vermiyor. Bir bileniniz varsa sorunu çözelim arkadaşlar.

eisenheim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Aynı şekilde bir müşteriminde satın alamaması sebebiyle edit by @efsane6 reposundan 1.4 olan crackli sürümünü indirdik ve stabil çalıştı.Kendimde bizzat kurdum Elmada kalmak gibi bir durumla karşılaşmadık. Yinede riski göze alırsanız bu repodakini deneyebilirsiniz hocam. Bende satın alınıp geliştirilmesi taraftarıyım. Ama maalesef ülkemizde paypal gibi bir sorunla karşı karşıyayız.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ininal kartım paypala bağlı afedersiniz içinde epey para var, daha önce alışveriş yaptığımı da belirttim. Ben sadece bu tweak de alım yaparken sorun yaşıyorum. Adama mail attım “sana manuel ödeme yapmak istiyorum” diye cevap da vermiyor. Bir bileniniz varsa sorunu çözelim arkadaşlar.
Ayni sorunu yaşadım çözümünü anlatıyorum ;

Notchification da satın al butonuna bastığınız zaman açılan tarayıcı safari.

Safariden lokasyon bilgileri Türkiye olduğu icin sizi doğrudan paypal.com.tr adresine yönlendiriyor.

1. Safari’de ki bütün tarihçeyi ve wep sitesi verilerini silin.

2. VPN açık şekilde safariden paypal hesabınıza giriş yapın.

3. Yüklediğiniz Notchification’ i kaldırın.

4. İCleaner’ den Notchification’ in ayar dosyalarını silin.

5. Notchification’ı tekrar yükleyin.

6. VPN açık şekilde satin alma işlemeni gerçekleştirin.

Son düzenleme:

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bu tweak yada benzeri bir tweak varmı iphone 6 s için aynı x teki gibi bildirim animasyonu ışık falan yansa ekranda

architecth

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
7plus 12.1.1 beta 3 stabil ama şarjı içiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bildirim geldiğin de ekran sönmüyor ve şarjı emcüklüyor. Geceden uyurken bir bildirim gelse sabaha kadar telefon açık kalacak sıkıntı.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bildirim geldiğin de ekran sönmüyor ve şarjı emcüklüyor. Geceden uyurken bir bildirim gelse sabaha kadar telefon açık kalacak sıkıntı.
Ekranda kalma süresini ayarlıyabilirsininiz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Shoortlok ile ayarlı şekilde kullanıyorum 2 sn ayarlı. Sende ayarları bu şekilde yaparsan sorunsuz kullanabilirsin.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bugün geliştiriciye mesaj attım bir çok hata vardı düzeltip yeni versiyonunu yayınladı kendi reposunda. Güncellemek isteyenler adresini ekleyip güncelleyebilir.
Mesaj düzenlendi:

Bugün geliştiriciye mesaj attım bir çok hata vardı düzeltip yeni versiyonunu yayınladı kendi reposunda. Güncellemek isteyenler adresini ekleyip güncelleyebilir.
olacak yanlış yazım.

Tips
Tips
Üst Alt