Neler yeni

Tweak NoctisXI Lite (Sistem Çubukları için Dark Mode)

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ssitem çubuklarına ve pencerelerine dark mode u getiren bir tweak. Eclipse beta ile gayet uyumlu çalışıyor. Denemek isteyenler aşağıdaki linkten indirip kurabilirler.

Link : dosya konuya eklendi.

Ekran görüntüsü : IMG_0095.PNG

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Sadece screenshottaki yeri mi siyah yapıyor acaba?
Hayır klasör arka planını da siyah yapabiliyor. Muhtemelen yakında dock'u ve ses göstergesini de siyah yapması için güncellenecektir

Son düzenleme:

Lakersnation24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hayır en önemli özelliği Denetim Merkezi'ni siyah yapması. Ayrıca ses göstergesini, docku, klasör arka planlarını ve widget arka planlarını da siyah yapabiliyor.

LittleX ile beraber kullanıyorum da sanırım ondan dolayı dock control center falan siyah olmuyor benim. Klasör arkaplanları siyah. Ayarlar kısmında Light Control Center dışında bir seçenek yok bende doğru mudur?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
LittleX ile beraber kullanıyorum da sanırım ondan dolayı dock control center falan siyah olmuyor benim. Klasör arkaplanları siyah. Ayarlar kısmında Light Control Center dışında bir seçenek yok bende doğru mudur?
Aynen bende de aynı şekilde. LittleX in İlerleyen güncellemesiyle düzelecektir.

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Ben 10.3.3'deyim ve şuan aklıma geldi ki iOS 11'de zaten denetim merkezi siyah... Kendi yorumumu düzenledim ki gelenlerin kafasını karıştırmayalım. Siz de alıntınızı düzenlerseniz

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ben 10.3.3'deyim ve şuan aklıma geldi ki iOS 11'de zaten denetim merkezi siyah... Kendi yorumumu düzenledim ki gelenlerin kafasını karıştırmayalım. Siz de alıntınızı düzenlerseniz
Bende daha fazala siyahlaşması anlamında dedin sanmıştım :D kalsın neyse sıkıntı olmaz bu yorumlardan sonra :D

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Bende daha fazala siyahlaşması anlamında dedin sanmıştım :D kalsın neyse sıkıntı olmaz bu yorumlardan sonra :D
Benim hiç mi hiç aklıma gelmedi en son farkettim

texasli_samet16

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S
Bunu tweak olarak 10.3.3 için yapamaz mıyım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro

iOS 10.3.3 için direk Cydia'dan Noctis indirebilirsiniz bu o tweak'in iOS 11 için güncellenmiş hali

texasli_samet16

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S

iOS 10.3.3 için direk Cydia'dan Noctis indirebilirsiniz bu o tweak'in iOS 11 için güncellenmiş hali
Teşekkür ederim oldu bu şarj tüketimini erkilet mi bide klavyeyi sürekli siyah yapmak için tweak var mı

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Teşekkür ederim oldu bu şarj tüketimini erkilet mi bide klavyeyi sürekli siyah yapmak için tweak var mı

Şarja pek fark görmedim ben. ne iyi ne kötü anlamda :)
Eclipse içerisinde siyah klavye var. onu kullanabilirsin. hem eclipse şarj konusunda da yararlı olur ;)

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro

Klavyeyi pek etkileyeceğini düşünmüyorum, ben kendim bu ve bi sürü tweak'i kullanıyorum fakat batarya ömrü gayet iyi. Eğer iPhone X'imiz olsaydı batarya süresini arttırırdı dahi, OLED teknolojisi yüzünden :)

Klavyeyi sürekli siyah yapmak için de Bloard tweak'ini yükleyebilirsiniz

texasli_samet16

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S

Klavyeyi pek etkileyeceğini düşünmüyorum, ben kendim bu ve bi sürü tweak'i kullanıyorum fakat batarya ömrü gayet iyi. Eğer iPhone X'imiz olsaydı batarya süresini arttırırdı dahi, OLED teknolojisi yüzünden :)

Klavyeyi sürekli siyah yapmak için de Bloard tweak'ini yükleyebilirsiniz
Teşekkürler yardımların için yam istediğim gibi oldu bayafır bu tweakları arıyordum

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Teşekkürler yardımların için yam istediğim gibi oldu bayafır bu tweakları arıyordum

Ne demek elimizden geldiğince her zaman :)

electrajb

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tweakı yükledim fakat ayarlarda gözükmüyor simgesi ve ayarlarını ayarlayamıyorum normal mi?

---- ----

Noctis XL'nin içindeki tüm dosyaları mı TweakInject'e atacağım?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Tweakı yükledim fakat ayarlarda gözükmüyor simgesi ve ayarlarını ayarlayamıyorum normal mi?

---- ----

Noctis XL'nin içindeki tüm dosyaları mı TweakInject'e atacağım?
Hocam ZipApp Free uygulamasıyla zipten çıkarın. Filzadan çıkarınca herşey karışıyor.

Tips
Tips
Üst Alt