Neler yeni

Tweak NiceCaller

cherkez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Peki bunun normal engellemeden ne farkı var? Yani engellenen taraf aradığında nasıl birşey duyuyor? Normal çalıyor gibi mi duyuyor yoksa meşgul tarzı bir ses mi?
Normal engellemede arandığınızı bilmiyorsunuz, bunda engelliyor ve size de bilgi veriyor. Engellenenin ne duyduğu ile ilgili bir kaç seçenek vardı hatırladığım kadarı ile

CaRLoSuLo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Normal engellemede arandığınızı bilmiyorsunuz, bunda engelliyor ve size de bilgi veriyor. Engellenenin ne duyduğu ile ilgili bir kaç seçenek vardı hatırladığım kadarı ile
Tamamdır bi deneyeyim o zaman. Teşekkür ederim

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Nice mi? Kuaidial mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

omrrtt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
ios 12 için zaten 13 için ayrı tweak var.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
o bende kurulu epeydir ama ama numara engelleme kısmını hiç görmedim ben sonuç da numara engellemeden bahsediyhoruz ama ben mi bulamadım yoksa
CallbarXS de numara engelleme yok diye biliyorum, zaten callblocker tweak de çalışmıyor, yani engellemiyor..Bu konuda tweakler yetersiz, niceCallerde çoğu yer çince, 13 desteği şüpheli. Diyeceksiniz ki İPhone zaten engelliyor, ama sms, imesage, fake çağrı sesleri vs bir sürü özellik var, örneğin arandığında bu numara kullanılmamaktadır, aradığınız kişi şu an meşgul, Vodafone ye kayıtlı böyle bir numara yoktur, gibi şeyler yapılabilmeli.

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
CallbarXS de numara engelleme yok diye biliyorum, zaten callblocker tweak de çalışmıyor, yani engellemiyor..Bu konuda tweakler yetersiz, niceCallerde çoğu yer çince, 13 desteği şüpheli. Diyeceksiniz ki İPhone zaten engelliyor, ama sms, imesage, fake çağrı sesleri vs bir sürü özellik var, örneğin arandığında bu numara kullanılmamaktadır, aradığınız kişi şu an meşgul, Vodafone ye kayıtlı böyle bir numara yoktur, gibi şeyler yapılabilmeli.

kesinlikle numarayı engellediğin belli olmamalı bazı kişilere

Tips
Tips
Üst Alt