Neler yeni

Ne yuklersem yukleyeyim bunu yukle diyor ama yukleyemiyor ?

ZihinbaZ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaslar merhabalar. Asagida ekran goruntusunde isaretledigim yer cydiadan ne yuklersem ne kaldirirsam yuklemek istiyor ama hicbir zaman yuklenmiyor ? O nedir ve ne ise yarar ? Birde ekrani yukardan asagi indirdigimde kontrol merkezinin yarisi gorunmuyor cok asagi kayiyor sebebi ne olabilir ?

Ekli dosyalar

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
usharedtools tam yüklenmemiş eksik yüklemeden dolayı öyle

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Uasharedtools u cydia da kurulu olanlar kısmında arat yarım yüklü paket varsa sil.

Tweak ı hangi repodan yüklüyorsan uasharedtools u o repodan yükle sorunun çözülür.

Bununla ilgili bende konu açmıştım. App admin dahil youtube++ ınstagram++ Whatsapp++ paket bağımlılıklarında malesef uasharedtools lazım. Hepsini tek repodan yüklersen sorun çıkmaz hatta bulabilirsen uasharedtools noads olan repo bul.

Moderatör tarafından düzenlendi:

ZihinbaZ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Uasharedtools u cydia da kurulu olanlar kısmında arat yarım yüklü paket varsa sil.

Tweak ı hangi repodan yüklüyorsan uasharedtools u o repodan yükle sorunun çözülür.

Bununla ilgili bende konu açmıştım. App admin dahil youtube++ ınstagram++ Whatsapp++ paket bağımlılıklarında malesef uasharedtools lazım. Hepsini tek repodan yüklersen sorun çıkmaz hatta bulabilirsen uasharedtools noads olan repo bul.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ekran goruntulerindekileri ornek olsun diye attim yoksa bunlardan herhangi bir yukleme yapmadim. Sizin ve yusufozgul den baska hicbiryerden uygulama oek yuklemedim
++Tweakleri hangi repodan kurduysan bağlantı olarak Uasharedtools aracını aynı repodan kurman gerekiyor

JailbreakTR

Tips
Tips
Üst Alt