Neler yeni

Tweak NASA-IoD - Günlük Wallpaper

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Tweak : NASA-IoD
Repo : JailbreakTR Repo
Açıklama : Günlük duvar kağıdını Nasa'nın paylaştığı fotoğraf olarak değiştirir.
Yapımcı: @xianthi

Güncelleme kaydı:
- 1.02:
  • Activator ile duvar kağıdını değiştirebilirsiniz.
  • Performans düzenlemeleri.
Ekran Görüntüsü:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tweak : NASA-IoD
Repo : JailbreakTR Repo
Açıklama : Günlük duvar kağıdını Nasa'nın paylaştığı fotoğraf olarak değiştirir.
Yapımcı: @xianthi
Ekran Görüntüsü:
Kişisel erişim bağlantısı olarak hangi tweakı kullanıyorsun

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Kişisel erişim bağlantısı olarak hangi tweakı kullanıyorsun

Bu tweak hocam

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
çok sağol

İPhone 7 12.4 safe moda atıyor, biraz sıkıntılı tweak galiba

F4TE

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Hocam selamlar öncelikle, böyle bir hata alıyorum kurmaya çalışırken yardımcı olursanız sevinirim.
Ayni hata bende de var yardim eder misiniz ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@ugurcanb @HT.13 Cydia'da hata veriyor dosya imzaları hakkında, Zebra ile dün kurduğumda sorun yoktu. Gün içerisinde bakacağım yine.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
tweaki kurdum ama ne ayarlar menüsü içinde gözüküyor ne de ayarlar > duvar kağıdı içinde nasa ile ilgili birşey var. (ios 12.0 chimera iphone xs )

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
tweaki kurdum ama ne ayarlar menüsü içinde gözüküyor ne de ayarlar > duvar kağıdı içinde nasa ile ilgili birşey var. (ios 12.0 chimera iphone xs )
Direk olarak çalışmaya başlıyor ayarlar menüsü yok.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ayar menüsünü henüz yapmadım. Haftasonu müsait olursam bakıcam. Respringten sonra otomatik olarak çalışıyor. İlk respringte arkaplan değişecektir. Zamanlayıcı falan koyamadım henüz biraz erken paylaştık sanırım.

ugurcanb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ayar menüsünü henüz yapmadım. Haftasonu müsait olursam bakıcam. Respringten sonra otomatik olarak çalışıyor. İlk respringte arkaplan değişecektir. Zamanlayıcı falan koyamadım henüz biraz erken paylaştık sanırım.
Menü olursa çok güzel olur, bir de beğenmediğimiz bir resim olursa değiştirme gibi bir seçenek ekleyebilirseniz çok sevinirim. Ayrıca bir sorum olacak, bu resimler hd mi yoksa karışık mı geliyor ? Çünkü dünün resmi hdydi, bugün ise biraz kalitesi bir görüntü geldi. Elinize sağlık.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Menü olursa çok güzel olur, bir de beğenmediğimiz bir resim olursa değiştirme gibi bir seçenek ekleyebilirseniz çok sevinirim. Ayrıca bir sorum olacak, bu resimler hd mi yoksa karışık mı geliyor ? Çünkü dünün resmi hdydi, bugün ise biraz kalitesi bir görüntü geldi. Elinize sağlık.

Görselleri bu adres üzerinden alıyor ve çözünürlüğü ekran boyutuna göre yeniden ayarlıyor. Çözünürlüğü düzeltirken görsel kalitesizleşebiliyor.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS

Görselleri bu adres üzerinden alıyor ve çözünürlüğü ekran boyutuna göre yeniden ayarlıyor. Çözünürlüğü düzeltirken görsel kalitesizleşebiliyor.
emeğin için teşekkür ederim ama bende bir değişiklik olmadı hatta bugün bir güncelleme gelmiş tweaki güncelledim respring yaptı değişmedi... üstüne ben bi respring attım ama duvar kağıdı halen değişmedi.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
emeğin için teşekkür ederim ama bende bir değişiklik olmadı hatta bugün bir güncelleme gelmiş tweaki güncelledim respring yaptı değişmedi... üstüne ben bi respring attım ama duvar kağıdı halen değişmedi.
Bugün müsait olabilirsem bi kaç ekleme yapacağım olmazsa haftasonu yaparım. Güncellemeden sonra geribildirimlerle daha etkili bi tweak olur umarım. Jailbreak topluluğuna katkı yapmış olalım :)

Sfa23

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ben bu tweak i bulamıyorum? bende çıkmıyor, arkadaşın telefonda da çıkmıyor?

Tips
Tips
Üst Alt