Neler yeni

MP3' leri iPhone’nun müzik uygulamasına atma iOS 12 Jaillbreak’li !!!

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
!!! Gerekli olan cihazın JB'li oluşu ve Filza yüklü olmasıı !!!
Mp3'lerinizi indirin iCloud dosyalar uygulamasına atın veya açın ! Oradanda
filza ile açın ve filza içindeki mp3'lerinizi seçip taşı dedikten sonra filzadaki alt bardaki yıldız simgesine tıklayarak açılan sayfada
müzik kütüphanesini seçerek lisanslı filza kullanmıyorsanız 4-5 saniye bekleyip bildirim ekranının gitmesini bekleyip yapıştrın ve sayfayı aşağı çekerek yenileyin ve mp3'leriniz artık
iPhone'nin müzik kütüphanesinde :)

Örnek olarak Sound Claud'dan mp3 indirip iPhone'nin kütüphanesine attım Mp3'ü kestirmeler kullanarak indirdim hatta spotify'deki aynı şarkıyı gösterdim ;)
işlem çok basit ….

Buda videosu
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sound Claud dan indirmek için hangi tweak kurmak lazım

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Sound Cloud Appstoreden indir kayıt ol yada Facebook ile giriş yap ardından Kestirmeler uygulamasını indir appstore den sonra bu
linke tıkla ekle kestirmeler uygulamasına artık işlem tamamdır MP3 indirebilirsiniz

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sound Cloud Appstoreden indir kayıt ol yada Facebook ile giriş yap ardından Kestirmeler uygulamasını indir appstore den sonra bu
linke tıkla ekle kestirmeler uygulamasına artık işlem tamamdır MP3 indirebilirsiniz
Tskler ios11 kullandığım icin kestirmeler Yok sanırım bizde

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Tskler ios11 kullandığım icin kestirmeler Yok sanırım bizde
Evet oyle galiba 11 de çalışmıyor! Ama sonuç olarak iPhone’nin müzik kütüphanesine mp3 atacaksan başka yerlerdende indirip atabilirsin bilgine

Dargede35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Evet oyle galiba 11 de çalışmıyor! Ama sonuç olarak iPhone’nin müzik kütüphanesine mp3 atacaksan başka yerlerdende indirip atabilirsin bilgine
Arkadaşlar bu kestirmeleri tam ayarlayamadım bi yardımcı olurmusunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt