Neler yeni

Movie Box 4 indirmeden film ve dizi izleme

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bugün sitenin reposundan indirdim ama telefona indirmem gerekiyor izlemek için indirmeden izlemenin bir yolu var mı bir de indir denilince de çok yavaş hatta duruyor bunun çözümü var mıdır ?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bugün sitenin reposundan indirdim ama telefona indirmem gerekiyor izlemek için indirmeden izlemenin bir yolu var mı bir de indir denilince de çok yavaş hatta duruyor bunun çözümü var mıdır ?
Aynen kardeşim bende indirdik ama online izlenmiyor filmler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Nasıl indi ben deniyorum inme bile inmiyor

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Nasıl indi ben deniyorum inme bile inmiyor
Daha önce bunu kullanmıştım o zaman normal indirmeden izleyebiliyordu indirmeden ama şimdi izlenmiyor.indirme işi de sıkıntılı...

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
vpn ile united kingdom ve ya usa ya baglanmaniz lazim uygulamanin aciklamasinda yaziyor zaten

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Biraz daha ayrıntı paylaşabilirsiniz bununla alakalı...?

siteye girin ios olanı seçin site jb ve jbsiz olarak hangisini yüklemek istersen ona göre yönlendirecek.

Yükledikten sonra uygulamayı acın istediginiz film veya diziyi bulup tıklayın alttan server secin baslatın baslayınca subtitles kısmından turkish yazana tıklayıp altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
siteye girin ios olanı seçin site jb ve jbsiz olarak hangisini yüklemek istersen ona göre yönlendirecek.

Yükledikten sonra uygulamayı acın istediginiz film veya diziyi bulup tıklayın alttan server secin baslatın baslayınca subtitles kısmından turkish yazana tıklayıp altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Bu mu kardeşim uygulama..?

Son düzenleme:

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bu mu kardeşim uygulama..?

Bobby Movie ismi uygulamanın.Tweakbox, ignition, tutuapp vb yerlerin hepsinde var ama 7 gün sonra profil siliniyor o yüzden verdiğim sitede ios bölümüne girdikten sonra jailbreakli kısımda bir repo adresi veriyor site dtathemesdi galiba.o repodan indirip kurun silinme derdiniz olmasın.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bobby Movie ismi uygulamanın.Tweakbox, ignition, tutuapp vb yerlerin hepsinde var ama 7 gün sonra profil siliniyor o yüzden verdiğim sitede ios bölümüne girdikten sonra jailbreakli kısımda bir repo adresi veriyor site.o repodan indirip kurun silinme derdiniz olmasın.
Kusura bakma resmî eklemeyi unutmuşum.yukarı ekledim bir bakarmısın...?

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Filmi acınca sag ustte CC yazan yere tıkla reklam acılır biraz bekle carpı cıkar kapatrsın.Online kısmından turkish yazana girip ordan altyazılardan birinie tıklayıp uygulayabilirsin direk uygulanıuyor.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Filmi acınca sag ustte CC yazan yere tıkla reklam acılır biraz bekle carpı cıkar kapatrsın.Online kısmından turkish yazana girip ordan altyazılardan birinie tıklayıp uygulayabilirsin direk uygulanıuyor.
Eyvallah kardeşim tamamdır kurdum

hs1987

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
Arkadaşlar AppCake’den bobbymovie indirdim ancak açılınca filmlerdeki aşağıdaki hatayı alıyorum14C0A696-87C2-4814-AB4A-486E414FF80A.png

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iosgods da bobby movie premium için deb dosyası var buraya ekliyorum. sonundaki .zip kısmını silip filza ile yüklerseniz premium oluyor.
Kardeşim nasıl yapıldığını resimli anlatabilir misin dosyayı filzada nereye atıyoruz dosyanın sonunu nasıl siliyoruz..?

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Kardeşim nasıl yapıldığını resimli anlatabilir misin dosyayı filzada nereye atıyoruz dosyanın sonunu nasıl siliyoruz..?
Filzada nerede olduğu önemli değil hocam. Sağ uste bulunan düzenleye basıyorsunuz daha sonra bu zip dosyasini secip ortada kalem logosu olan yeniden adlandira basiyorsunuz. Daha sonra .zip i siliyorsunuz sonu deb olucak sadece. Bu islemlerden sonra deb dosyasina basarak yukle diyorsunuz yuklemeden sonra respring ister bu kdar.

Tips
Tips
Üst Alt