Neler yeni

Tweak Motus

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bu tweak ile iPhoneX lerde denetim merkezi açma sorununu çözebilirsiniz.
Bildiğiniz üzere bu cihazlarda, Fluidity ve LittleX kullanan cihazlarda denetim merkezini açmak için ekranın sağ üstünden aşağı çekmeniz gerekiyor. Her ne kadar SpotCC gibi tweakler olsa da bu tweak ile uygulama içerisinde de denetim merkezini açmak için kısa yol oluşturmuş olacaksınız.

Kullanımı: Resimde göreceğini kırmızı kısımlara parmağınızı aşağıdan yukarı çekerseniz direk olarak denetim merkezini açabiliyorsunuz.

Repo:
Uyumluluk: iOS 11
Fiyat: Ücretsiz

Ekran Görüntüsü:
1524513065260.png

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu tweak ile iPhoneX lerde denetim merkezi açma sorununu çözebilirsiniz.
Bildiğiniz üzere bu cihazlarda, Fluidity ve LittleX kullanan cihazlarda denetim merkezini açmak için ekranın sağ üstünden aşağı çekmeniz gerekiyor. Her ne kadar SpotCC gibi tweakler olsa da bu tweak ile uygulama içerisinde de denetim merkezini açmak için kısa yol oluşturmuş olacaksınız.

Kullanımı: Resimde göreceğini kırmızı kısımlara parmağınızı aşağıdan yukarı çekerseniz direk olarak denetim merkezini açabiliyorsunuz.

Repo:
Uyumluluk: iOS 11
Fiyat: Ücretsiz

Ekran Görüntüsü:
Ekli dosyayı görüntüle 3283
Reis bu hangi tema :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
bi kaç tema var benzer ama tam olarak bu değil.. bulduğum gibi paylaşacağım :okay:

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bigbosstaki limit isimli tema değilmi bu..

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@gokmenecer hocam denetim Merkezini açma sorununu nerede yaşıyoruz iPhone x de? 1-2 gündür kullandığım için gözüme takılan bir sorun yok kurmama gerek var mı tweaki?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@gokmenecer hocam denetim Merkezini açma sorununu nerede yaşıyoruz iPhone x de? 1-2 gündür kullandığım için gözüme takılan bir sorun yok kurmama gerek var mı tweaki?
denetim merkezini açmak için her seferinde sağ üstten aşağı çekmek bi yerden sonra zor geliyor :)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam bu tweak hava durumu içinmi. Bigboss ta var ama batarya için sanırım. Hava durumu için varmı statusbara..

Bu ayın durumu için Apple Watch’larda da var bu. Hava durumu için olanı bilmiyorum

Tips
Tips
Üst Alt