Neler yeni

Mobil Veri Kullanımı Düşürme

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
10 GB paket aldım fakat 15 güne anca yetiyor. Malum Instagram, Facebook ve WEB sayfaları verileri sömürüyor. Bu uygulamalardan fotoğraf kalitesini düşürebileğim bir uygulama/tweak var mı?

Cihaz
6 Plus
Sürüm
10.2.1

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkaplanda uygulamaların yenilemesini ve otomatik güncellemeleri kapatın. Birçok uygulamada otomatik video oynatmayı devre dışı bırakabiliyorsunuz onu deneyin

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Dediğiniz 2 ayar uzun zamandır kapalı. Instagram ve Facebookta otomatik videoları kapatıp, fotoğraf kalitesine mühadele edebilirsek süper olurdu. Resmen sömürüyorlar :)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Dediğiniz 2 ayar uzun zamandır kapalı. Instagram ve Facebookta otomatik videoları kapatıp, fotoğraf kalitesine mühadele edebilirsek süper olurdu. Resmen sömürüyorlar :)
Konum Ayarlarınıda kapat , arkaplan mobil ağ kapat, Safariden kullan o uygulamaları

JailbreakTR

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
instagram için, ayarlar- hücresel veri kullanımı kısmını açık hale getirin.
facebook içinse , ayarlar-hesap ayarları-videolar ve fotoğraflar kısmında hd yükle seçeneğini kapatın. otomatik oynatma sadece wifi olsun.

bunlar dışında varsa paylaşılacaktır zaten :)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Web sayfaları için var. Kendi içinde VPN'li tarzı vardır. Data tasarrufu yapabildiğini de iddia ediyor. Birçok ayarı var, tavsiye ederim.

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Hocam bana 8 fazla geliyor youtube , instagram , safari kullandığım halde 😂

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Hocam bana 8 fazla geliyor youtube , instagram , safari kullandığım halde 😂
Hocam gerçekten abanmıyorum yani safari günlük toplam 1 saat denebilir. Youtube baktığım zaman ise maximum 240P😄10 dk bir videodur.

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Hocam gerçekten abanmıyorum yani safari günlük toplam 1 saat denebilir. Youtube baktığım zaman ise maximum 240P😄10 dk bir videodur.
Ahaha hocam bende video izlersem 720 p yada 480p izliyorum.Ama benim anladığım sizin evde modem yok sadece mobil veri var.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt