Neler yeni

Tweak MiDevice

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Birçok tweak in ayarları var. Hepsini mi seçip silecegiz? Yalnız midevice görünmüyor.
Sadece mideviceyi silmeniz gerek. Olması gerek tekrar gözden geçirin derim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sezeryakup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
3649D331-AE90-402E-B6BF-BD0195F8D043.pngAyarlar bu şekilde ama ana ekrandaki ikonlar hala 4 sıra aynı sorunu yaşayan var mı

Billups

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bende de aynısı oldu bir türlü olmadı .. çareyi rollectra ile sıfırlamayla buldum ve ondan sonra tekrar jailbreak yapıp sadece işime yarayan Tweak leri kurdum. Şu an midevice de problemsiz çalışıyor. Aynı işleve sahip tweak ler ayni anda kurulunca sıkıntı yaşatıyor sanırım o yüzden.

efsane2bin6

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar springtomize ya da iconoclasm yüklü olabilir mi ya da boxy 3 ? Ayrıca uygulama üzerinden respring değil de diğer yollardan respring deneyiniz. O da olmazsa farklı repo adresleri üzerinden kurup işlemi tekrarlayınız. Sorununuz çözülecektir.
Mesaj düzenlendi:

Düzelmiyor ay

aynı problem devam ediyor bende değişmiyor hir bişi güncellemeden önceki çalışyordu şimdi çalışmıyor sadece türcell yazısı değişti oda eski sürümdeki yaptığımla aynı
Arkadaşlar Dock kısmında uygulama isimleri yazmıyor bunların ismini yazdıracağım tweak varmı acaba

bygeo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Üründe son durum nedir?12.4sorunsuz çalışıyor mu

Dikoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@gokmenecer Şuan güzel stabil çalışıyor acaba Türkçe dil yamasını nerden bulabilirim?

bygeo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Springtomize ile birlikte kullansak sorun çıkarır mı acaba?

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
kurduktan sonra 2-3 uygulama dışında hiçbir uygulama açılmıyor, açıldığı gibi atıyor. düzeltemedim ne yaptıysam. kaldırınca düzeliyor ancak. bu sorunu yaşayan var mı?

Tips
Tips
Üst Alt