Neler yeni

Mesajları otomatik doldurmuyor

efexor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar jailbreak yaptıktan sonra mesajlara gelen şifreleri otomatik doldurmuyor banka uygulamalarında falan. İcleaner üzerinden tweaklerin hepsini kapatıp denedim ama düzelmedi maalesef. Sorun neden olabilir.
Cihaz 6s 13.5 unc0ver jailbreak

Cihaz
6s
Sürüm
13.5

efexor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jb den önce dolduruyormuydu
Evet sorun yoktu önceden.
Şimdi de mesaj olarak gelen şifre klavyeye düşüyor fakat üzerine tıkladığımda herhangi bir işlem yapmıyor.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Evet sorun yoktu önceden.
Şimdi de mesaj olarak gelen şifre klavyeye düşüyor fakat üzerine tıkladığımda herhangi bir işlem yapmıyor.
Choicy ile o uygulamayı ve mesajları disable yapın belki çalışacaktır

efexor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Choicy ile o uygulamayı ve mesajları disable yapın belki çalışacaktır
[/QUOTE]
Denedim olmadı teşekkür ederim.

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba arkadaşlar jailbreak yaptıktan sonra mesajlara gelen şifreleri otomatik doldurmuyor banka uygulamalarında falan. İcleaner üzerinden tweaklerin hepsini kapatıp denedim ama düzelmedi maalesef. Sorun neden olabilir.
Cihaz 6s 13.5 unc0ver jailbreak
Aynı sorun bende de var klavyenin üstüne gelen kod çıkıyor ama basınca bir etkileşim olmuyor

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Bunun Jailbreak ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Uzun bir süre JB'siz kullanırkende aynı problemi yaşıyordum. Bazı uygulamalarda SMS'de gelen şifreyi doldururken bazılarında doldurmuyordu.

efexor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bunun Jailbreak ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Uzun bir süre JB'siz kullanırkende aynı problemi yaşıyordum. Bazı uygulamalarda SMS'de gelen şifreyi doldururken bazılarında doldurmuyordu.
Bende jailbreak yokken problem yoktu. Jailbreakten sonra oldu bu sorun. Ama hangi tweak yaptı çözemedim🤔

Tips
Tips
Üst Alt